TEST: Na ile % rozstaniecie się w tym roku?

14 Lutego 2018

Sprawdź, by przygotować się na najgorsze albo temu zapobiec.

czy rozstaniemy się

Udany związek jest wtedy, kiedy spoglądamy razem w jednym kierunku i nie wyobrażamy sobie przyszłości bez siebie. Czasami to jednak trudne, bo w każdej relacji zdarzają się gorsze momenty i nieco większe kryzysy. Zawsze może się okazać, że partner u twojego boku wcale nie jest tym jedynym. Tak ci się tylko wydawało. Czy tym razem jest podobnie?

Rozwiąż nasz prosty psychotest i sprawdź, jak duże jest ryzyko waszego rozstania w ciągu najbliższych miesięcy. Nie po to, by snuć czarne wizje albo już teraz sobie odpuścić. Bogatsza o tę wiedzę będziesz miała szansę zawalczyć i uniknąć najgorszego. Za każdą odpowiedź twierdzącą przyznaj sobie 5 procent, a za negatywną - 0 proc. Dodaj je do siebie i poznaj wynik.

Przekonaj się, czy ten rok okaże się dla was przełomowy. I czy na pewno w dobrym tego słowa znaczeniu…

Zobacz również: Opowiem Wam, czemu ją rzuciłem

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-14 09:13:54

mój facet nie chce ze mną zamieszkać. Jak mam go do tego przekonać? Jesteśmy już kilka lat razem, a on nadal nie spieszy się z tym, żebyśmy razem mieszkali. Dodam tylko, że ja mam swoje mieszkanie, on ma swoje i dla mnie bez różnicy, czy to on wprowadzi się do mnie, czy ja do niego. Chcę zrobić po prostu kolejny krok. Nie naciskam na ślub, ani na dziecko, ale wspólne mieszkanie po kilku latach to już chyba oczywista sprawa. Niestety nie dla niego. Mówi, że mnie kocha i ja to wiem, że mu na mnie zależy tylko nie mogę pojąć, czemu tak się uparł na "związek na dwa mieszkania"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-14 17:41:24

U mnie to samo chyba to zakończę 8straconych lat.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-15 00:02:19

Ja mam podobnie. U mnie 7 lat. Nasi wspaniali mezczyzni po prostu nas nie kochaja. Inaczej juz dawno oswiadczyliby sie nam i chcieli byc jak najblizej. Albo po prostu to tchorze, ktorzy boja sie bardziej zaangazowac i wziac odpowiedzialnosc za druga osobe.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-15 00:06:13

To jeszcze raz ja, z poprzedniej wiadomosci. Ja swojego zostawie, bo mam dosc traktowania mnie z dystansem. 7 lat i nic. Ja go zostawie. I wam radze to samo. Nie warto tracic zycia dla kogos kto nie wie czego chce.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Do 00:06:13
(Ocena: 1)
2018-02-15 03:52:47

"Twój" facet postępuje bardzo rozsądnie. Niczego Ci nie doradzam ani odradzam. Jeżeli chcesz wiedzieć dlaczego to jest rozsądne, poczytaj o sytuacji prawnej żonatych facetów (szczególnie po rozwodzie - prawdopodobieństwo ok. 50 procent).

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1