Czego nie mówimy nowym partnerom o swoich EKS? (20 podłych kłamstw)

02 Listopada 2016

One twierdzą, że szczerość w związku jest przereklamowana. Czego się wstydzą?

były chłopak

Szczerość w związku brzmi dobrze i szlachetnie, ale prawdziwe życie udowadnia, że nie zawsze jest wskazana. Niektóre kwestie z przeszłości czasami lepiej zachować w tajemnicy przed partnerem. Nie po to, żeby perfidnie go okłamywać, ale oszczędzić zmartwień i wątpliwości. A bywa i tak, że naprawdę mamy co ukrywać…

Udowadniają to wyznania użytkowniczek aplikacji Whisper, która pozwala anonimowo dzielić się sekretami. Internautki przyznały się do czegoś, o czym ich ukochany mężczyzna nie wie i prawdopodobnie nigdy się nie dowie. Nic w tym dziwnego - większość tajemnic dotyczy naszych byłych, a mało który facet chce słuchać o swoim poprzedniku. Ale to chyba niewystarczający powód, by zupełnie wymazywać eks z własnej historii.

Jeśli kłamstwo ma krótkie nogi, to te niedopowiedzenia prędzej czy później mogą doprowadzić do katastrofy. Niewinny sekret czy bezczelne oszustwo?

Zobacz również: Zakochane KŁAMCZUCHY: Perfidne oszustwa, których dopuszczamy się wobec partnerów

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-03 23:19:11

Większości wyznań tu nie rozumiem. Po prostu inaczej podchodzę do sprawy byłych. Mój aktualny chłopak nie wie jednej dosyć chyba istotnej rzeczy - mój były chłopak jest bardzo agresywny, kiedyś mi powiedział, że zap*€rdoli każdego mojego następnego chłopaka. Najgorsze, że on jest do tego zdolny. Cały czas się obawiam, że mogę go gdzieś przypadkiem spotkać, ale liczę na to, że po tak długim czasie się opanował i nie ma w głowie tych głupot.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
JaJas
(Ocena: 2)
2016-11-02 23:43:32

Kobieta (każda) jedno myśli, drugie mówi a trzecie robi. Ktoś powiedział: "Nie wierz kobiecie", zapomniał dodać: Nigdy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Granda
(Ocena: 5)
2016-11-04 12:00:02

Mylisz się, powiedział: "Nie wierz nigdy kobiecie, dobrą radę ci dam. Nic gorszego na świecie nie przytrafia się nam". Utwór Budki Suflera

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1