Randkowanie po rozstaniu

29 Kwietnia 2012

Moment, kiedy zaczniesz randkować po rozpadzie związku, musi być przemyślany. Jeśli będzie dziełem przypadku, spotkanie z nowym mężczyzną może zaboleć.

Nowy chłopak

Nie każda para jest sobie pisana. Wiele związków, w tym małżeństw, kończy się fiaskiem. I nie wszystkim łatwo jest się z tego otrząsnąć. Niektórzy potrzebują sporo czasu, aby zapomnieć o byłym partnerze. Pamiętaj jednak, że w końcu trzeba zrobić rozrachunek z przeszłością i ruszyć przed siebie. Wspominając byłą miłość, zaciskasz kajdany na swoim ciele i umyśle. Nie będziesz gotowa na poznanie nowego mężczyzny, jeśli wciąż popełniasz typowe błędy po rozstaniu.

Przestań natychmiast:

- słuchać smutnych ballad o miłości, które ci o nim przypominają;

- odwiedzać miejsca, gdzie spędzaliście razem czas;

- wspominać chwile, gdy byliście ze sobą szczęśliwi;

- próbować się z nim kontaktować (pisanie SMS-ów „przez pomyłkę” to próba kontaktu);

- spotykać się z nim tylko dla seksu albo godzić się być „tą drugą”;

- kontaktować z jego przyjaciółmi czy rodziną;

- przeglądać pamiątki po nim, inwigilować go w sieci itp.;

- zaniedbywać siebie przez rozstanie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (40)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-04-09 20:24:21

re: Randkowanie po rozstaniu

Kiedy byłem samotny było mi strasznie ciężko. Na szczęście dzięki rytuałowi ze strony urokmilosny24.pl odzyskałem ukochaną. Jestem najszczęśliwszy na ziemi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-07 09:25:36

AMWJh1 gorfierbvfox

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-06 22:29:52

7ALoBy zbpwlmkpgspg

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-06 06:31:26

There's a serect about your post. ICTYBTIHTKY

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-14 09:00:50

JA byłam z facetem prawie 6 lat. rozstawaliśmy się chyba z 4 razy i wracaliśmy do siebie. wiedziałam ze mnie zdradzałam ale wybaczałam mu chyba robiłam błąd że mu wybaczałam za każdym razem. Przed każdym rozstaniem tydzień wcześniej mówił że kocha i tęskni. a później się nie odzywał tydzień czasu i pisał smsa ze to koniec naszej przyjaźni i tego co było ze mnie nie kocha. Potem odzywał się po 2 miesiącach od rozstania, że załuje i nie moze bezemnie zyc. najpierw w to wierzyłam ze tak jest i wybaczałam mu to wzystko. ale pozniej wszystko wychodzilo na jaw ze pisał spotykał sie z innymi dziewczynamia i zadna nie byla taka jak ja. nie rozumia faceta zachowanie. ja go naprawde kocham ukladalam z nim sobie zycie chcialam miec dzieci dom zestarzeć sie z nim. a tu sie rozstalismy. teraz wiem ze to była moja decyzja. ale ciezko mie sie otrząsnac od tego nie wiem co robić nie umie sobie poradzić z niczym

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-02 16:51:51

kwestia czasu po prostu. Ja byłam z facetem 3 (cudowne) lata i skończyło się z dnia na dzień, do dziś w sumie nie wiadomo dlaczego. Po pół roku mi przeszło i teraz czuję, że mogłabym przejść obok niego obojętnie :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-01 17:02:40

Jasne, że nie da. Tym bardziej jak coś się z nim przezylo. Czytając te komentarze uswiadomiłam sobie, że nie jestem sama, że jest wiele dziewczyn zrnionych przez mężczyzn. Czemu się tak dzieje? Tego nei wiem...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-03 14:50:55

Właśnie też tego nie rozumiem dlaczego sie tak dzieje.. Prawdopodobnie dlatego, że meżczyźni wolą gonić króliczka. A jak już go zdobędą to sobie odpuszczają i szukają wrażeń dalej. Tydzień temu też się rozstałam z facetem, byłam z nim prawie 3 lata. Na początku super. Po roku zaczęło się psuć i też nie wiem dlaczego. Później to różnie bywało raz lepiej raz gorzej. Staraliśmy się rozmawiać. Ostatni miesiąc był jak na początku, kwiaty wyjazdy, nawet zabrał mnie na zakupy. Nagle powiedział mi ze to jednak nie to.... Nie wiem o co chodzi :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-30 19:42:30

nie da się zapomnieć o tym którego się naprawdę kochało

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-29 21:51:26

tak jak czytam te wasze komentarze to sie zastanawiam......wszystkie mialyscie jednego i tego samego nazeczonego?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-29 21:45:38

koleżance rozpadł sie związek roczny... a co ja mam powiedzieć jeżeli po 4 latach zwiazku gdzie mieszkalismy razem i bylismy zareczeni i kochajacy i nagle TRZASK i tego nie ma.... wszystko jest bardzo swieze. i dziwnie sie teraz zyje... ale takie doswiadczenia daja nam wiele do myslenia. wiec pozdrawiam wszystkie "cierpiace" kobiety i pamietajcie- głowa do gory!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz