„Czy zachowanie mojej dziewczyny powinienem uznać za zdradę?” (Historia Maćka)

25 Grudnia 2017

Mężczyzna jest zdruzgotany.

zdrada w związku

Dla niektórych mężczyzn zdrada zaczyna się dopiero w łóżku, ale większość utożsamia ją także z pocałunkiem, a nawet zaangażowaniem emocjonalnym. Faceci są uczuleni na jej punkcie - niezależnie od formy - jeszcze bardziej niż kobiety, ponieważ jest nie tylko kwestią zranionych uczuć, ale także honoru. Żaden nie chce być pośmiewiskiem wśród znajomych.

Czy mężczyźni wybaczają zdradę? Są tacy, którzy to robią nawet wtedy, gdy partnerka miała długi romans, ale inni nie odpuszczą zwykłego pocałunku. Maciek, 22-latek z Warszawy, zastanawia się, czy powinien zostać ze swoją dziewczyną i zapomnieć o tym, co zrobiła.

Mężczyzna prosi was o komentarze w tej sprawie. Czy zachowanie Dominiki jest zdradą?

Zobacz także: REPORTAŻ: Znienawidziłam swojego faceta, bo…

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (21)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Nie wiem a sie wypowiem
(Ocena: 2)
2018-01-29 05:07:32

Po pierwsze serio? Pisać do internetowej gazetki? Brawo... Po drugie, już nie bądź taka pizdeczka, ciekawa jestem z iloma dziewczynami "tylko tańczyłeś" lub "tylko flirtowałeś", może nie znasz takiego pojęcia jak panika? Wyobraź sobie, że ciebie zaczyna całować jakiś koleś, a ty nie masz wystarczającej siły by go odepchnąć. Zacznijcie od ustalenia granic...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-28 23:40:40

Odzew zranionych dusz? :) jeżeli traktujesz ja poważnie to czemu nie dać szansy? Życie jeszcze może Wam podrzucic nie jedną kłode pod nogi zalezy jak pokonacie przeszkody. Pamiętaj jednak ze kontola i zazdrość bez granic nie doprowadzi do niczego dobrego: )

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-28 11:54:57

Buzi to nie zdrada

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kahg
(Ocena: 5)
2017-12-28 10:16:27

Zostaw ją! Zdradziła Cię raz, zrobi to ponownie! Człowiek ma to zakorzenione w głowie- w oczy będzie Ci mówiła jedno, a za plecami będzie sie obściskiwała z każdym, Ty nie zaznasz spokoju w takim związku. Zaczniesz ją kontrolować, to zrobi się toksyczne i w końcu ona zostawi Ciebie. Znajdź sobie lepszą, na pewno na taką zasługujesz! Powodzenia!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Facet
(Ocena: 5)
2017-12-27 18:16:01

Wybaczylem, i dostalem jeszcze wieksze rogi. Dalej mam ja w glowie. Znajomi mówili, olej ją, a ja przeciwko calemu swiatu, bo wazna jest bo zakochanii bo miłość...jakbym mógł sobie wiadomość z przyszlosci wysłać, jedną z całego życia, brzmialaby ona tak : "NIE PRZEBACZAJ NIKOMU"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-26 09:01:57

Przede wszystkim rozmowa

Związek złamany z powodu pocałunku? Serio? W dzisiejszych czasach, gdzie związki często są otwarte i nikt tego za zdradę nie uważa? Ja nie uażam tego pocałunku za zdradę. Sama ze swoim narzeczonym jestem już w związku 8 lat i nie jestem typem imprezowiczki oraz nie zdarzyło mi się w tym czasie całować z nikim innym, ale flirt już się zdarzał i za zdradę tego nie uważam. Myślę że przede wszystkim należy ustalić w związku granice i zdefiniować co dla kogo jest zdradą a co nie. Dla niej pocałunek mógł nie być zdradą, ale gdyby wiedziała że dla Ciebie jest mogłaby tego nie zrobić. Dopiero po przedstaweniu jasnych zasad można określić czy ktoś kogoś zdradził czy nie. Nie mówię że ten pocałunek jest spoko, ale dopóki nie ma zasad to jest raczej powodem do odbycia rozmowy na ten temat a nie końca związku. Ale najbardziej rozśmieszył mnie tekst że nie wiesz czy z nią być bo znajomi będą się śmiać... Serio? Dzieciak z Ciebie skoro ważniejsze od tego co Ty myślisz i czujesz jest reakcja znajomych.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Wierna jak pies...
(Ocena: 3)
2017-12-26 02:31:56

Suchaj koleś mam 23 lata jeszcze jestem ze swoim chlopakiem w przyszłym roku w maju będzie 9 lat i robiłam różne dziwne rzeczy w tym czasie pisałam dwuznaczne wiadomości z chlopakami, spotkałam się ze znajomymi ale nigdy w życiu nie zdradziłam swojego chłopaka jest to pierwszy prawdziwy mężczyzna w moim życiu i w trakcie tych 8 lat nie całowałam nie przytulałam się oraz nie pie...yłam się z innym facetem więc nie trzeba się pilnować warto mieć zasady a przede wszystkim godność i szacunek dla samej siebie jeśli laska tego nie ma to lipa. Choć nie ukrywam że jestem realistką która marzy o postępowaniu frywolnym ale ze wzgledu na swoje zasady nigdy nie zdradzi Ps. Nie jestem od tego, masz swój rozum ale ja bym nie zaufała, a wieczna kontrola tej dziewczyny zniszczy wasz zwiazek to nieuniknione. Trzymaj się i życzę powodzenia w podejmowaniu trudnej decyzji.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-26 03:36:53

wierna i dwuznaczne wiadomości. ja bym za to pogoniła taką srakę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-26 11:25:08

Kobiety są żałosne w dzisiejszym świecie. Nie mówię, że wszystkie ale większość. A potem płacz, no nikt mnie nie szanuje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-25 22:10:04

Jeśli ją kochasz i potrafisz jej wybaczyć zrób to, ale bacznie ją obserwuj. Nie zawsze jak zdradziła raz zdradzi znowu. Sama pozwoliłam pocałować się innemu będąc w związku w 9 miesięcu. Dziś jesteśmy razem trzy lata ponad i nigdy sobie nie wybaczylam a także nie powtórzyłam tego błędu. Tylko u nas wyglądało to inaczej. Dzień wcześniej po pijaku powiedział mi że już mnie nie kocha, że jest ze mną z litości. Czułam się zraniona i opuszczona i stąd ten błąd, u was wszystko wydawało się być przed ok, ale jeśli naprawdę żałuje nigdy więcej nie popełni takiego błędu, będzie jeszcze długo żałowała. Może warto spróbować?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-25 21:10:33

6 miesięcy a już wielki związek, prezentacja rodzicom i babci oraz plany z zareczynami (sic!). Może poczuła się osaczona i sobie pofolgowala? Poza tym tragizujesz o robisz zdradę z pocałunku a do tego słuchasz się znajomych a nie siebie. Masakra...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-25 21:34:36

Jak można zdradę usprawiedliwiać rzekomym "osaczaniem"? Każda normalna kobieta chciałaby aby facet traktował ją poważnie. Bardzo dobrze to świadczy jak facet zabiera Cię do rodziny i to już na początku znajomości.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-26 19:38:04

To jest przesada i dopisywać od razu do kogoś swojej bajki. Do tego szukanie akceptacji swoich wyborów na siłę. Na wszystko przychodzi czas a 6 miesięcy to czas na zapoznanie i nacieszenie sobą a nie od razu takie osaczanie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-25 16:14:12

Dla mnie to zdrada, nie wybaczyłabym tego

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz