Zajrzał do komputera dziewczyny i zamarł. „Żaden facet nie chciałby czegoś takiego znaleźć”

05 Marca 2018

Uważaj, co wpisujesz do wyszukiwarki!

prywatność w związku

Teoretycznie nowoczesne technologie zbliżają ludzi. Dzięki nim możemy być w stałym kontakcie, a wiele relacji ma swój początek w wirtualnej rzeczywistości. Niestety, nieumiejętne korzystanie z nich może też nas od siebie oddalić. Przekonał się o tym pewien internauta, który w ten sposób dowiedział się o swojej dziewczynie czegoś, czego nie chciał.

Chłopak za przyzwoleniem partnerki skorzystał z jej komputera. Sama go o to poprosiła. W efekcie trafił na ślady, które nie najlepiej wróżą ich dalszemu związkowi. Dziewczyna najwyraźniej zapomniała, co chwilę wcześniej wpisywała do wyszukiwarki. Takie ślady nie znikają same z siebie. Teraz zrozpaczony użytkownik serwisu Reddit już zupełnie nie wie, na czym stoi.

Czy para ma jakiekolwiek szanse na wspólną przyszłość? A może to on powinien zakończyć znajomość, skoro już wie, co „ukochana” tak naprawdę o nim myśli?

Zobacz również: 10 poważnych znaków, że on już nie chce z Tobą być

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-16 19:51:42

Szczera rozmowa nie spowoduje, że dziewczyna nagle poczuje do niego chemię. Jest z nim z wyrachowania, bo albo nie spotkała jeszcze tego swojego wymarzonego, ewentualnie wykorzystuje go w jakiś sposób. Nawet, jeśli dojdzie do małżeństwa, co całkiem prawdopodobne, to albo będzie go zdradzać, lub ucieknie, gdy naprawdę się zakocha. Facet powinien zwinąc swoje manatki i nawet nie odlądać się za ta dziewczyną, on jest tylko opcją na przeczekanie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Pyza89
(Ocena: 5)
2018-03-06 00:07:32

Też ma problem. Myślałam, że znalazł jakiegoś ostrego pornolka i teraz przeżywa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-05 23:11:29

ja czasem wpisuje w neta jakies bzdety i wcale one nie sa o mnie i o moim zyciu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-05 22:07:06

Jeju.... ten człowiek jest nienormalnie spokojny... ja to bym od razu powiedziała co o tym myślę, jakbym takie info o sobie znalazła... spać bym nie mogła - musiałabym wszystko wiedzieć i albo być przeproszona na kolanach albo zakończyłoby się związek.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-05 11:14:30

mialam podobny przypadek. z ta roznica ze nie pozwolilam chlopakowi przegladac komputera i rozmawialam na temat problemow i zawsze lekcewazyl to, a pozniej takie afery wychodza w zwiazku. masakra.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-05 07:33:51

Dlatego ja zawsze kasuję krępujące wpisy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-06 07:11:36

Ja też :) Ustawiłam sobie w kompie automatyczne usuwanie wszelkiej historii, także mój facet nawet nie wie, gdzie wchodzę i z kim czatuję :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1