5 historii, które można porównać do filmowego romansu (Wydarzyły się naprawdę!)

27 Maja 2018

To prawdziwe historie czy raczej fabuły romantycznych filmów? Aż trudno uwierzyć, że wydarzyły się naprawdę!

zdobycie miłości

O niektórych historiach miłosnych mówi się, że są jak z filmu albo bajki. To prawda, że zdarza się miłość od pierwszego wejrzenia i w pewnych przypadkach trudno nie uwierzyć, iż ludzie są sobie przeznaczeni. Czasami dochodzi do sytuacji i niespodzianek od losu, które zadziwiają samych uwikłanych w nie ludzi. 

Serwis buzzfeed.com opublikował niedawno miłosne historie ludzi, które nas zauroczyły. Wszystkie wydarzyły się naprawdę i potwierdzają, że każdy czas i każde miejsce jest dobre na spotkanie drugiej połówki. Płynie stąd także refleksja, że nie warto się załamywać ani stwarzać sztucznych sytuacji. Miłość sama Was znajdzie w najmniej oczekiwanym momencie i miejscu. Być może będziecie na nią kompletnie nieprzygotowane. Pamiętajcie jednak, że losowi trzeba wyjść naprzeciw, a chowanie się w mysią dziurę z obawy przed ośmieszeniem czy niepowodzeniem nie przybliży Was do celu.

Oto pięć niesamowitych opowieści. A może Wam przydarzyło się coś podobnego? 

 6 kłamstw, które sobie wmawiasz... i dlatego ciągle jesteś sama!

Pewnego razu na obozie -  claireg455b41447

Właśnie skończyłam `trening muzyczny` w armii i zostałam wysłana do mojego pierwszego zespołu. Gdy jestem zdenerwowana, tracę cały apetyt.  Dlatego przed moim pierwszym angażem nie zjadłam zbyt dużo. Występ wiązał się ze staniem na placu apelowym przez około półtorej godziny. Nie trzeba chyba dodawać, że zrobiło mi się słabo. Jeden z pozostałych muzyków zauważył, że się chwieję i złapał mnie oraz mój saksofon w locie. Musiało mnie wynosić aż trzech mężczyzn. Jako pierwszego zobaczyłam tego, który mnie złapał. Jesteśmy razem od dziesięciu lat, a osiem lat temu powiedzieliśmy sobie sakramentalne `tak`.

Dlaczego warto być z praworęcznym facetem?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Kamilla
(Ocena: 5)
2018-05-27 17:58:53

Fajne historie :) Szkoda, że mi się nigdy taka nie zdarzy :( Polecam Ultrarade :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1