Powrót do eks – czy to może się udać?

06 Czerwca 2016

Z badań wynika, że co trzecia para postanawia dać sobie „jeszcze jedną szansę”, a czasami nawet więcej niż jedną. Warto?

powrót do eks

W prywatnym życiu Eweliny Lisowskiej ostatnie miesiące nie były specjalnie udane. Piosenkarka rozstała się bowiem z Bartoszem Śniadeckim, który okazał się niezbyt wiernym partnerem i – jak donoszą tabloidy – odnalazła pocieszenie w ramionach byłego chłopaka, Macieja Wiergowskiego. Ich drogi rozeszły się wprawdzie dwa lata temu, gdy gitarzysta postanowił odejść z zespołu Lisowskiej, ale teraz znów występują razem.

„Byli ze sobą prawie cztery lata, więc dla Eweliny to było naturalne, żeby wypłakać się w jego ramię. Awansowała go nawet na szefa swojego zespołu i prawie się nie rozstają. Ciężko powiedzieć, czy do siebie wrócą, ale on jest teraz dla niej dużym oparciem” – opowiedziała „Faktowi” znajoma wokalistki.

Rozstania i powroty były także znakiem rozpoznawczym związku Dody i choreografa Błażeja Szychowskiego. Gwiazda ogłaszała zakończenie znajomości, a już kilka tygodni później media donosiły, że Szychowski zorganizował dla piosenkarki wyjątkową niespodziankę – wspólny lot motolotnią z lądowaniem na polanie, gdzie czekał nakryty stół, wino i świece. „Ciężko jest mnie zaskoczyć, ale naprawdę byłam pod wrażeniem” – przyznała Doda w rozmowie z magazynem „Party”.

20 rzeczy, których faceci nie lubią w łóżku

Sielanka nie trwała jednak długo. Wkrótce później gwiazda oznajmiła, że znów jest singielką. „Błażej nie jest kandydatem na męża, od dawna z nim nie jestem. Większość z moich partnerów była ze mną, ponieważ jestem Dodą” – mówiła w programie „20m2 Łukasza”.

Burzliwe relacje łączą też Pink i jej męża Careya Harta. Para rozstała się w 2008 roku, po zaledwie dwóch latach małżeństwa. Powodem były liczne zdrady Careya. Po półrocznej separacji postanowili do siebie wrócić. „Żaden związek nie jest idealny i czasami trzeba zrobić parę kroków do tyłu, by potem ruszyć naprzód. Tak było w naszym przypadku. Byliśmy osobno przez rok i w pewnym momencie zaczęliśmy naprawiać nasze relacje. To, co teraz robimy, jest dużą częścią tego właśnie procesu” – stwierdził Hart.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (14)
ocena
4.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-07 00:40:43

re: Powrót do eks – czy to może się udać?

Jak się wstydzisz swojego eks to tylko o tobie świadczy, że z takim byłaś, najlepsze jest to , że laski są tak głupie i najpierw wszystkim dookoła krzyczą , że kochają , są kochane, gdzie oni to nie podróżuja , a potem z dnia na dzień wielkie gowno...żałosne to trochę

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
my site ... animal jam (http://c
(Ocena: 4)
2017-05-30 16:01:15

I know this web site gives quality depending articles or reviews and additional data, is there any other website which offers these kinds of things in quality?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
My blog post ... game reviews (h
(Ocena: 4)
2017-08-06 00:34:16

The speedy download of this app just for VIP member.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Feel free to visit my blog post
(Ocena: 4)
2017-08-21 11:42:45

The Heavy is your second troop unlocked in the game.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Review my page nba live mobile c
(Ocena: 4)
2017-08-23 05:22:29

Along with earning players and coins at the collections.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
my homepage; brawl stars android
(Ocena: 4)
2017-08-30 07:48:34

To download the free program Brawl Stars from Supercell, get iTunes.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
My blog post - nba live mobile c
(Ocena: 4)
2017-11-12 16:00:51

Copiez-la pour la partager facilement vos amis.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Here is my weblog digimonlinks c
(Ocena: 4)
2017-11-15 10:05:31

At present, you might have JavaScript halting.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-06 17:10:13

re: Powrót do eks – czy to może się udać?

jak ja sobie pomysle o moim eks to mnie ciarki przechodza. wstydze sie, ze z nim bylam bo byl niedorajda zyciowa. nie umiem tego przebolec...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-06 18:27:12

Ja żałuję, że swojemu dałam drugą szansę. Udawał skruszonego, że niby żałuje, zmienił się, a tak naprawdę bał się zostać sam, bo znajomi się od niego odwrócili. Ja durna wierzyłam w drugie szansy, zresztą długo biegał za mną bym wybaczyła. Dobrze było tylko chwilowo, bo potem znowu zaczął odwalać mi numery. Tak naprawdę nigdy mnie nie szanował i nigdy nie byłam dla niego ważna. Po prostu byłam bezpieczną przystanią, do której mógł zawsze wrócić. Na szczęście nigdy więcej ! Przejrzałam na oczy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-06 08:50:50

re: Powrót do eks – czy to może się udać?

To bardzo indywidualna sprawa - dlaczego sie rozstaliscie, czy po rozlace jestescie wciaz tymi samymi ludzmi (w koncu ludzie przez lata sie zmieniaja), nie da sie powiedziec ze to tylko dobry albo tylko zly wybor.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-06 08:29:40

re: Powrót do eks – czy to może się udać?

To zależy czemu się rozstaliśmy, jednak ja w swoim życiu dałam dwie dodatkowe szanse i nigdy więcej ! Fajnie było tylko przez chwilę, potem znowu odwalał mi numery, a ja durna wierzyłam, że zmądrzeje i się zmieni. A czemu się rozstaliśmy? Bo raz mnie zdradził, tzn. całował z moją koleżanką, ale twierdził, że to był błąd i długo biegał za mną bym wybaczyła. Drugi raz, bo stwierdził, że jednak potrzebuje wolności. Po pewnym czasie wrócił. Tylko mną manipulował, ale na szczęście przejrzałam na oczy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-06 13:22:23

zgadzam się z tobą! miałam bardzo podobną sytuację, zawsze wierzyłam, że ludzie mogą się zmienić, że uda sie coś naprawić ale już nie, nie ma co się łudzić prędzej czy później i tak wyjdzie to wszystko, szkoda czasu lepiej żyć dalej i ułożyć sobie życie z kimś innym. Tkwiłam długo w tym toksycznym związku, w końcu sie opamiętałam i jestem o niebo szczęśliwsza :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-06 18:32:24

Dokładnie ! Tacy ludzie się nie zmieniają, nawet jeśli tak twierdzą to to jest chwilowe, bo skłonność do skur.... zachowań ma się we krwi. Nigdy nie ma gwarancji, że ktoś nie zrobi nam przykrości drugi raz. Mój były teraz się szczyci tym, że ma wielu znajomych, a tak naprawdę oni nic o nim nie wiedzą. Ci prawdziwi ,,przyjaciele" już dawno się na nim poznali i mają go gdzieś. Wiem, że teraz nikomu nie dam drugiej szansy, bo jak ktoś nas raz zrobił w konia nie będzie miał skrupułów przed zrobieniem tego drugi raz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz