WASZE WYZNANIA: To ja zaproponowałam facetowi związek

29 Listopada 2016

Jak zareagowali mężczyźni? Czy kobieta powinna wychodzić z inicjatywą?

proszenie chłopaka o chodzenie

Miłość sprawia, że emocje dosłownie w nas buzują. Na świat patrzymy przez różowe okulary i mamy ochotę dzielić się z innymi radością. Niestety zapominamy o realnej perspektywie, która może się różnić od kolorowych snów i słodkich wyobrażeń. Mężczyzna często wykazuje zainteresowanie, zaprasza na spotkania, prawi komplementy i robi to wszystko, czego oczekuje zapatrzona w niego kobieta. Niestety, nie zawsze dotrzymuje jej kroku w miłosnej wędrówce.

My, kobiety prawie od początku znajomości snujemy plany dotyczące ślubu i dzieci, a tymczasem mężczyźni się nie spieszą. Robimy się bardzo niecierpliwe, kiedy znajomość nie posuwa się do przodu tak szybko, jak byśmy chciały. Ponieważ dużo mówi się o tym, że dziewczyna także może wykonać pierwszy krok, niektóre z nich faktycznie tak robią. Trudno ocenić, czy postępują właściwie, bo każda sytuacja jest inna, a mężczyźni bywają bardzo nieśmiali i czasami potrzebują zachęty.

Kilka naszych znajomych zgodziło się opowiedzieć, jak zareagowali faceci, gdy zaproponowały im przejście do dalszego etapu znajomości.

Zobacz także: 7 prostych tricków, które sprawią, że zakocha się w Tobie KAŻDY FACET

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz