„Moja dziewczyna publikuje w Sieci wulgarne zdjęcia. Wstydzę się za nią”

30 Marca 2018

Mężczyzna zastanawia się, czy jej nie rzucić.

rozbierane zdjęcia

W dzisiejszych czasach wiele rzeczy, które jeszcze niedawno gorszyły, jest uznawanych za normalne. Chodzi m. in. o wulgarne zdjęcia w mediach społecznościowych. Dziewczyny nie mają oporów przed pokazywaniem swojego ciała. Chętnie chwalą się wysportowaną sylwetką i nie przejmują się opiniami innych na temat epatowania nagością w Internecie.

Zobacz także: Faceci uwielbiają, kiedy na zdjęciu profilowym wyglądasz dokładnie TAK

Niektórym mężczyznom, mającym swobodny dostęp do ich instagramowych profili, bardzo się to podoba. Są jednak wśród nich życiowi partnerzy insta dziewczyn. Nie wszyscy akceptują, że pokazują swoje wdzięki całemu światu. Wielu ocenia to zjawisko bardzo negatywnie i wystawia swoim dziewczynom niepochlebną opinię. Jednym z nich jest Emil, który postanowił dać wyraz swojemu oburzeniu w mailu do naszej redakcji. Mężczyzna posuwa się do stwierdzenia, że jego dziewczyna stała się... łatwa.

Czy Emil przesadza? A może ma trochę racji?

- Od jakiegoś czasu z niepokojem obserwuję, co się stało z moją dziewczyną. Z fajnej, wyluzowanej, skromnej kobietki zamieniła się w jednego z tych klonów, które lansują się na Instagramie. Nie ma dnia, żeby nie dodała zdjęcia. Zawsze z dziubkiem albo w wyzywającej pozie. Ale nie to jest najgorsze. Zdarza się, że pozuje w samych figach i zasłania rękami nagi biust. Ma też mnóstwo zdjęć w samej bieliźnie. Są też takie, na których ma na sobie dżinsy i koszulkę, a z tych dżinsów wystają jej stringi. Kaśka wygląda na nich jak typowa dziunia. Nigdy nie myślałem, że to powiem, ale wstyd mi za nią. Zastanawiam się, czy nie zakończyć tego związku.

Emil wyznaje, które zdjęcie uznał za najgorsze.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (12)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-31 01:26:05

Zostaw te lambadziare bo za niedługo i tak pojawią się sponsorzy i i tak przegrasz te nierówna walkę, szkoda twojego czasu, znajdź sobie skromna, miła i madra dziewczynę na swoją miarę, pamiętaj, rów zawsze kiedyś wyjdzie z winkla a to co w głowie zostanie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
obeah
(Ocena: 5)
2018-03-30 21:17:04

porozmawiaj z nią, a potem zostaw, bo ewidentnie nic sobą nie reprezentuje skoro musi lansować się ciałem w mediach społecznościowych i myśli, że to jest spoko. Niestety nie jest, bo Ci ludzie nic sobą nie reprezentują.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-30 15:50:52

zostaw ją

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-30 14:50:20

Wszystko spoko, ale któremu facetowi przeszkadza ładna, kształtna pupa?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-30 19:15:36

Są różne gusta

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-31 01:21:51

Może wolałby ja zachowac dla siebie a nie dzielic się nią z obserwatorami na Instagramie i czytać jak się slinia i zajechaliby jej w ananasa, wiesz nie każdemu pasuje takie zachowanie, mnie też by nie pasowało i kij z dobra du.pa jak każdemu ja pokazuje i wystawia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-30 12:25:45

nie, to , że jesteś jej chłopakiem nie daje ci prawa do decydowania co ona może a czego nie może umieszczać w sieci.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-30 12:37:51

Ale pewne rzeczy w jej zachowaniu mogą się mu wydawać nieakceptowalne. Jasne, że nie zakaże jej umieszczania takich zdjęć, ale decyzję o rozstaniu (bo związek nie ma przyszłości, bo są różne priorytety, bo to, co dziewczyna robi nadwyręża jego zaufanie i naraża na śmieszność) podjąć jak najbardziej może. Jak jest związek to są pewne wymagania i oczekiwania od tej drugiej strony. Dotyczy to tak facetów jak i kobiet. Jakby wymagania w związku były nieakceptowalne, to nie byłoby na tym portalu ogromu listów od zdradzanych dziewczyn. A jakby jakieś się zdarzały- to zapewne w takim kontekście, jak to zaborcze dziewuchy ograniczają facetom wolność.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-30 17:25:08

Nikt nie ma prawa decydować o drugiej osobie, fakt. Ale to nie wynika z jego chęci kontroli, tylko z jej porytego ekshibicjonizmu. Wiem ze szał na social media drastycznie przesunął granice prywatności, intymności i dobrego smaku i wiele osób do takich dziuń z IG wzdycha, ale to nie zmienia faktu że to NIE JEST normalne takie zdjęcia publikować. To NIE JEST normalne mieć na publicznym profilu zdjęcia w bieliźnie, topless czy wannie. To smutne jak młode kobiety maja prane mózgi. To super ze są piękne i zgrabne ale można publikować zdjęcia zachowując godność i przyzwoitość. Ona i każda taka laska z IG to atencyjna dziunia o mentalności 12-latki. Wartościowy facet od razu odpuści taką panienkę. Chyba ze lubi kobiety jak śledzika: na raz :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-30 10:37:12

"przyszła matka ich wnuków" - o matko, co za okropne określenie. Ona przede wszystkim będzie matką swoich dzieci. A to zdanie brzmi tak, jakby ona rodziła wnuki dla swoich teściów.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-30 12:27:43

Ale jej dzieci będą jednocześnie wnukami jej teściów, czyli jakby nie patrzeć- też ich potomkami. I oprócz matki będą miały również ojca, który na równi z nią będzie o dzieciach decydował- bo "matka swoich dzieci" z kolei może brzmieć tak, jakby były tylko jej i poza nią żadnej rodziny nie miały. Poza tym gdyby jego rodzice znaleźli profil ukochanej syna na pewno zaczęliby się zastanawiać jakie wartości, mądrości ta dziewczyna może przekazać dzieciom (czyli ich wnukom)?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-30 10:01:10

Porozmawiaj z nią i powiedz dokładnie to wszystko co napisałeś, jakie cechy w niej lubiłeś, co teraz ci się nie podoba. Być może ona myśli że kręcą cię takie wielkie pośladki i nie zdaje sobie sprawy że jeszcze bardziej cię zniechęca. Bądź szczery i wytłumacz ze ślubu z insta prostytutką nie weźmiesz. Jeżeli ona stwierdzi że nie chce być już taka jak kiedyś to najlepszym wyjściem będzie rozstanie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz