Po czym poznać, że on się NIGDY z Tobą nie ożeni? 7 alarmujących sygnałów

19 Marca 2011

Zależy ci na facecie, z którym się spotykasz? Zanim zaczniesz snuć odważne plany na przyszłość, sprawdź, czy traktuje cię poważnie.

facet

Rozgryźć mężczyzn nie jest łatwo. Jednak tak naprawdę faceci nie są skomplikowanymi istotami i wystarczy nieco praktyki, żeby w mig odczytywać ich intencje. Być może już teraz chłopak, z którym jesteś, daje ci do zrozumienia, że nigdy nie zostaniesz jego żoną. Dlatego zamiast marzyć o pięknej sukni, złotych obrączkach i hucznym weselu, weź pod lupę zachowanie bliskiego ci faceta i przekonaj się, kim dla niego jesteś. Po tych sygnałach poznasz, że on raczej się z tobą nie ożeni...

Mówi, że jesteście bratnimi duszami

Jeśli wypowiadając te słowa, jednocześnie namiętnie cię całuje, jest szansa, że uwzględni cię w swoich (poważnych) planach. Ale powtarzanie w kółko, że jesteś jego najlepszym przyjacielem i że bratnie z was dusze, nie wróży niczego dobrego. Zwłaszcza jeśli mówi ci o tym w pierwszych tygodniach znajomości. Uważaj na faceta, który zasypuje cię wyznaniami już w początkowej fazie znajomości. Prawdopodobnie powtarzanie takich słów nie stanowi dla niego żadnego problemu, bo robił to niejednokrotnie w przeszłości. Ten mężczyzna, to typ lekkoducha, który rzuca słowa na wiatr i nie bierze za nie odpowiedzialności. A poza tym bardziej niż stałej partnerki (czy żony!) szuka dobrego... kumpla.

Na zmianę wydzwania i milczy

Raz zasypuje cię dziesiątkami SMS-ów w środku nocy, by potem nie odzywać się przez kilka dni. Z kolei na twoje wiadomości odpisuje lakonicznie. Zachodzisz w głowę, o co tak naprawdę chodzi temu facetowi? Prawda jest brutalna: jest tak zajęty, że nie ma wolnej chwili na ciebie. A czas zajmuje mu głównie randkowanie z innymi kobietami. Mężczyzna, który traktuje kobietę poważnie i widzi dla niej miejsce w swojej przyszłości, dba o stały kontakt z nią. I nigdy nie ignoruje jej SMS-ów oraz telefonów. Robią to panowie, którzy najchętniej mieliby 10 kobiet na raz. Chcesz poznać sekretny kod miłosnych SMS-ów? Zajrzyj do osobnego tekstu!

Nie chce zmienić przyzwyczajeń

Uwielbia pić piwo do obiadu, nigdy po sobie nie sprząta, każdy dzień zaczyna od papierosa, a wszystkie sobotnie wieczory spędza w gronie podpitych kumpli... W porządku, jeśli zmienia to, gdy zaczyna spotykać się z kobietą swoich marzeń. Ale jeśli mężczyzna nie modyfikuje przyzwyczajeń przy nowo poznanej dziewczynie, to niezawodny znak, że nie myśli o niej poważnie. Facet potrafi diametralnie zmienić się pod wpływem kobiety, na której mu zależy. Zwłaszcza jeśli to ona zwróci mu uwagę na jego zachowanie czy sposób bycia. Obojętność na jej spostrzeżenia czy wręcz prośby świadczy o jego beztroskim usposobieniu i umiłowaniu wolności. Ten mężczyzna nie szuka partnerki – a już na pewno nie żony! Właśnie to odstrasza wielu facetów przed ślubem: próba zmiany ich przyzwyczajeń przez małżonki.

Nie pyta cię o twoje życie

Spotykacie się od jakiegoś czasu, uwielbiasz przebywać w jego towarzystwie, często się przytulacie i całujcie. Ale tak naprawdę wciąż niewiele o nim wiesz. I on również wydaje się nie być zainteresowany twoim życiem. Nie pyta cię o zainteresowania, plany, przeszłość, marzenia, rzadko prosi cię o radę. Zastanawiasz się dlaczego? Pewnie dlatego, że nie traktuje cię zbyt serio. Facet, któremu zależy na kobiecie, będzie wypytywał ją o wszystkie drobiazgi z jej życia – to naturalne. Jeśli nie pyta, to znak, że nie jest po prostu zainteresowany.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (77)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-12-05 16:43:09

re: Po czym poznać, że on się NIGDY z Tobą nie ożeni? 7 alarmujących sygnałów

Miłość to najdziwniejsze co jest na świecie… przychodzi niespodziewanie i tak samo szybko odchodzi. W każdym związku człowiek uczy się czegoś nowego, idzie na ustępstwa, wybacza, tęskni. W krótkim czasie oddajesz komus innemu swe serce i pragniesz by także je pokochał. Na twarzy masz uśmiech i zyjesz pełnią życia. Ale gdy to stracisz… tylko ból i cierpienie. U mnie to były kolejne doby płaczu. Po prostu depresja…. Kiedy już trochę się pozbierałam wiedziałam ze albo on albo żaden. Przeszukiwałam Internet w poszukiwaniu pomocy. I tak trafiłam na stronę urok-milosny.pl – zamówiłam urok i choć myślałam już że nie spotka mnie w życiu nic dobrego odzyskałam ukochanego mężczyznę. Dlatego nigdy nie warto tracić nadziei w lepsze jutro.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-09-23 22:28:36

re: Po czym poznać, że on się NIGDY z Tobą nie ożeni? 7 alarmujących sygnałów

Kiedy jestem ciekawa swoich spraw uczuciowych kontaktuję się z wróżbitą Paulusem (wrozbitapaulus.pl), jak dotychczas wszystkie jego wróżby w stosunku do mnie się sprawdzały.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-18 19:09:18

PODPO8 wtuwyncfbkkk

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-16 11:32:42

K0guhw qriiuvsimtax

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-16 06:09:03

Knowledge wants to be free, just like these atricels!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-01 14:29:15

bardzo goraco polecam wam to naprawdę coś innego www.youtube.com/user/Alechandro72

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-15 20:25:04

sprawdz jakość ludzkiej spermy h t t p://s e k s b a z a.com

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-21 16:08:00

Ja jestem z moim mężczyzną dopiero 3 miesiące, a już wszystko o nim wiem, poznałam jego rodzinę, i bardzo często rozmawiam z jego mamą :) Myślę o czymś poważnym, zobaczymy jak wyjdzie.:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-18 19:38:13

Ale brednie najlepsze z tego to "Ma tajemniczy profil na Facebooku" hahaha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-09 07:50:25

mój przypadek rozgryzam na www.blogczekolady.blogspot.com

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz