Opowiem Wam o związku z typowym uwodzicielem. Zależało mu wyłącznie na tym, by zaciągnąć mnie do łóżka

04 Czerwca 2018

Nie pozwól się wykorzystać. Przeczytaj, jak zachowuje się facet, który myśli tylko o seksie.

uwodziciel

Są kobiety, które nie chcą się angażować i szukają wyłącznie przelotnych związków, ale większość szuka czegoś stabilnego. Pragnie mieć w mężczyźnie przyjaciela i oparcie. Nie zawsze udaje im się trafić na odpowiedniego kandydata. Kobiety często są wykorzystywane i traktowane jak zabawki na jedną/kilka nocy. Ktoś może powiedzieć, że są naiwne, ale czy zawsze? Niektórzy faceci posuwają się do kłamstw i manipulacji, aby tylko zaciągnąć kobietę do łóżka. Jak się uchronić przed takimi typami?

Faceci o tych imionach rozpieszczają swoje partnerki. Dosłownie obsypują je PREZENTAMI

Przede wszystkim musisz być ostrożna już na początku. Daj sobie co najmniej miesiąc na poznanie go. Większość facetów, którym chodzi tylko o jedno, odpadnie. Uzna, że gra nie jest warta świeczki i wybierze sobie inną kobietę. Ale uważaj. Są zawodowi podrywacze, którzy lubią trudne zdobycze. Stawiają sobie za cel uwiedzenie takiej kobiety i nie zrażają przy kilku pierwszych porażkach. Dlatego musisz zachować czujność.

Na podstawie rozmów z różnymi mężczyznami ustaliłyśmy kilkanaście zasad, które rządzą podrywaczami. Są one charakterystyczne dla wszystkich. Nieważne, czy nowopoznany facet to bogaty, kulturalny biznesmen czy niezbyt dobrze proseprujący sprzedawca w dyskoncie.

Szukał z tobą kontaktu fizycznego już na pierwszej randce

Ona zaczyna cię sprawdzać już na pierwszej randce. Na jak wiele mu pozwolisz? W grę wchodzą nie tylko pocałunki, ale także dotyk. Mężczyzna, któremu zależy na twoich względach, uszanuje twoje „nie”. Podrywacz będzie próbował cię skusić.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Maja
(Ocena: 5)
2018-06-07 00:14:25

Wielu jest takich gości. Kiedyś byłam z facetem, który był wielkim don alvaro, a okazało się, że ma problemy z seksem. Koleś kompletnie nie miał erekcji i niczego z tym nie robił. Dopiero jak wysłałam go do lekarza, zmieniłam mu dietę i zaczął stosować iqman, to jego sprzęt wrócił do użytku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-05 08:56:37

Takich to najlepiej puknąc. Wypraszam takiego z domu od razu, albo wychodzisz, bo 'musisz rano wstać', nie odzywasz się później i zachowujesz dokładnie tak jak on by to zrobił. Albo piszesz tylko jak Ci się samej chce i w trakcie seksu jesteś typowa egoistka. Biedni głupieja.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-04 23:04:02

Nie zgodze sie. Ja spotykalam sie z uwodzicielem,po 3mies. poszlismy do lozka i bylismy jeszcze razem kolejne 3mies i nagle koniec.wykorzystal bo tak mu bylo wygodnie,mial gdzie mieszkac i spedzac milo czas. Mowil ze kocha,udawal dobrego itd a potem nie ma goscia. 6mies mu zajelo az sie zakochalam-a jak zdobyl to porzucil. Przykre ale takie zycie. Teraz sie nie znamy. A tak planowal nam przyszlosc hehe..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-04 15:19:30

Spotykałam się z takim chłopakiem. Dopiero jak dałam sobie z nim spokój, nagle zrozumiał, że właściwie, to on chciałby ze mną być. Tylko, że dla mnie było już za późno.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-04 09:31:14

Kto to czyta

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-06-04 05:30:50

Kolejny raz tytuł nieadekwatny do treści..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1