7 sygnałów, że on jest MAMINSYNKIEM

02 Lutego 2017

Czy powinnaś się bać? Nawet bardzo...

związek z maminsynkiem

Wśród mężczyzn można wyróżnić typ maminsynków. To faceci będący pod wpływem swojej mamy. Rodzicielka jest dla nich najukochańszą osobą na świecie, i wzajemnie - oni są najważniejsi dla swoich matek. Pomimo tego, że już dorośli, nadal nie mogą wyzbyć się mamusinych pieleszy. Niektórzy wręcz tego nie chcą. Mama jest dla nich całym światem. Chociaż to ona odpowiada za taki rodzaj relacji, synkowie też nie są bez winy, jeżeli nie widzą w podobnym układzie nic złego i nie próbują się usamodzielnić.

Kobiety, które mają za życiowych partnerów maminsynków, nie mają łatwego życia. Czasami czują, że mama za chwilę wypadnie z lodówki. Zastanawiają się również, czy aby nie żyją w trójkącie miłosnym.

Więź matki z synem może też być silna tak po prostu. Nie każdego mężczyznę, który szanuje i ceni swoją rodzicielkę powinnyśmy nazywać od razu maminsynkiem. Nierzadko sygnały są bardzo sprzeczne i trudno to rozeznać. Kobiety z reguły obawiają się związków z maminsynkami, ale przeważnie dopiero po jakimś czasie zauważają niepokojące sygnały. Wtedy często jest już za późno, bo serce nie sługa.

Mężczyźni nie zawsze próbują wyrwać się z takich relacji. A co, jeśli tak jest w przypadku Twojego faceta? Poniższe zachowania oznaczają, że powinnaś mieć się na baczności...

Zobacz także: Matka zniszczyła mi życie!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-07 15:58:27

Niestety w większości przypadków to jest prawda... zwłaszcza, gdy tyczy się jedynaków.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1