Po czym poznać, że on chce odejść?

08 Grudnia 2010

Są sposoby, żeby poznać, czy twój facet chce dać nogę. Sprawdź, czy przypadkiem ukochany nie wysyła ci właśnie takich sygnałów.

Po czym poznać, że on chce odejść?

Mężczyźni bywają tchórzliwi. Dlatego bardzo często zamiast zerwać z kobietą, robią wszystko, żeby to ona odeszła. Większość dziewczyn zwykle orientuje się, że w ich związku coś jest nie tak. Uważaj jednak, bo czasem możesz przespać sygnały, które wysyła ci twój partner. Jeśli będziesz czujna, z całą pewnością zauważysz, że on chce czmychnąć. I choć pewnie żadna z nas nie chciałaby się domyślać, że ich związek się kończy, czasem lepiej pewne sprawy uciąć wcześniej.

Przestał się starać

Kiedyś był czuły, męski, zawsze starannie ogolony, schludnie ubrany i pachnący. Wysyłaliście sobie czułe SMS-y, słodkie e-maile, on kupował ci kwiaty, a ty codziennie robiłaś się dla niego na bóstwo. W końcu czar prysł. Nie zależy mu na niczym, wygląda niedbale, nie ma mowy o czułości z jego strony czy drobnych niespodziankach. Zapomina o ważnych datach, zaniedbuje cię, zachowuje się jakby miał wszystko „gdzieś”. Uwaga! Wygląda na to, że nie zależy mu już na waszym związku i będzie mu wszystko jedno, czy się rozstaniecie.

Nie chce się kochać

Konfrontacja tego, co było na początku z tym, jak teraz wygląda twój związek, to najlepszy sprawdzian stanu uczuć. Dlatego nie ma zmiłuj – jeśli w pierwszych miesiącach wasz seks był obłędny i dosłownie nie wychodziliście z łóżka, a teraz on odwraca się do ciebie plecami albo zasłania się zmęczeniem, to znak, że coś jest nie tak. W osobnym tekście poznasz najpopularniejsze wymówki od seksu. Pamiętaj, że życie erotyczne zwykle jest odzwierciedleniem całego związku. Facet, który nie chce się kochać ze swoją kobietą lub – co gorsza – odmawia jej, jest już jedną nogą poza związkiem. Albo ją zdradza. Chcesz mieć pewność, czy on naprawdę czeka na rozstanie? Zaproponuj wprowadzenie do waszej sypialni erotycznych gadżetów albo seks poza domem. Jeżeli się na to nie zgodzi (nieważne z jakiego powodu), lepiej odejdź, zanim on zrobi to pierwszy.

Nie dotrzymuje słowa

Mieliście imprezę rodzinną, a on po prostu na nią nie przyszedł, wymyślając żałosną wymówkę. Obiecał, że zrobi za ciebie coś ważnego, a nie wywiązał się z zadania. Miał pomóc tobie lub bliskiej ci osobie, a wystawił was do wiatru... Jeżeli taka sytuacja miała miejsca kilka razy, uważaj, bo najprawdopodobniej on chce wziąć nogi za pas. Niesłowność to jeden z niezawodnych sygnałów świadczących o jego planach zwinięcia żagli. Na mężczyźnie każda kobieta musi polegać jak na Zawiszy. A nie może polegać, gdy jemu nie zależy na związku. Jest jeszcze gorzej, kiedy on nie dotrzymuje słowa i nie czuje się winny. Facet, który chce odejść, może nawet próbować wzbudzić w tobie wyrzuty sumienia, że się go... czepiasz. Damy ci dobrą radę: szkoda zdrowia dla takiego towarzysza życia.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (121)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

smutna
(Ocena: 5)
2017-09-29 17:39:02

Wszystkie punkty sie zgazdają tylko ze mnie maz zdradzal z przyjciela żoną

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonimowa
(Ocena: 5)
2017-02-28 14:40:11

No proszę... Każdy punkt się zgadza. Zerwałam kilka dni temu z chłopakiem, a zaczęło się od milczenia, ignorowania, potem kumple i koleżanki stały się ważniejsze, zero dzwonienia, kontaktowania się, totalna olewka... Po zerwaniu totalne milczenie i odczucie jakby tylko na to czekał...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
anonim
(Ocena: 5)
2016-03-02 00:37:36

re: Po czym poznać, że on chce odejść?

Byłam w związku 7 lat, i dokładnie od 2 lat zaczął się tak samo zachowywać, odchodził i wracał, twierdził ze robi interesy o których nie mogę wiedzieć, nie miał juz dla mnie tyle czasu, czułam że mnie olewa, odeszłam od niego na dobre mimo tego za bardzo go jeszcze kocham.On nawet nie zawalczył o to . Dotarło do mnie że chciał wolnosci.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-12-21 23:50:26

re: Po czym poznać, że on chce odejść?

a co jeśli to właśnie kobieta wysyła facetowi podobne sygnały...?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-09-26 17:47:43

re: Po czym poznać, że on chce odejść?

po 2 latach stwierdzil ze do niego nie pasuje, byl to dla mnie straszny cios nie spodziewałam sie tego... Nie mogłam sie pozbierac... nie miałam do kogo sie przytulic... nie potrafiłam normalnie funkcjonowac!!! Lzy pomagały tylko na chwile... Nie wytrzymywałam tego dluzej... samotnosc mnie dobijała... Jestem osoba bardzo wrazliwa i nie dawałam rady psychicznie Miałam ochote sie zabic i wiecej nie cierpiec!!! Zamówiłam wtedy urok miłosny u polecanego tutaj perun72@interia.pl – był to strzał w dziesiątkę. Ukochany wrócił i znowu jesteśmy ze sobą ogromnie szczęśliwi. Obiecuje że już nigdy mnie nie zostawi. Mam nadzieję że tak będzie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-03-09 06:06:15

Powiem tak... Chuja prawda

:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kajka
(Ocena: 5)
2013-06-08 00:20:02

re: Po czym poznać, że on chce odejść?

no nie wierzę... mój były robił wszystko z powyższych haha i ni eodszedł do innej po prostu chcciał być sam... jakieś 2 miesiące minęły od rozstania i słowa nawet nie napisał... cisza... ale ja się już z tym pogodziłam i ok :) żyję dalej i szukam wymarzonego, bo ten najwidoczniej nie był wart. I dodam, że 5,5 roku byliśmy ze sobą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-05-29 07:53:26

re: Po czym poznać, że on chce odejść?

u mnie tez pasuje :((

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-05-13 13:39:37

re: Po czym poznać, że on chce odejść?

Po jego zachowaniu , o no np Cie unika , olewa Cie ,malo co z toba pisze (czasem bo nie moze ). Hmm wymyslaa glupie historyjkii ,ktore mozesz szybko dostrzec ..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
yohanka
(Ocena: 5)
2013-01-03 18:07:14

no niestety wszystko pasuje:(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz