Jesteś jego koleżanką, czy dziewczyną? Sygnały, które świadczą o tym, że TO ZWIĄZEK!

10 Stycznia 2018

Zwróć uwagę na te szczegóły, a poznasz prawdę o waszej relacji.

czy to związek

Pytanie „Czy zostaniesz moją dziewczyną” raczej odeszło do przeszłości.  Dopiero z czasem wychodzi czy kobieta i mężczyzna tworzą parę. Mimo wszystko ona zawsze czeka na oficjalne potwierdzenie. To mogą być słowa typu „Kasia, moja dziewczyna” przy zapoznawaniu kobiety z kumplami. Coś w tym stylu zawsze się odbywa, ale czasami osoba płci żeńskiej musi się poczekać na okazję. Mało która decyduje się na zapytanie faceta wprost, co między nimi jest.

Na szczęście mężczyźni dają nam sygnały, dzięki którym możemy rozpoznać, czy już jesteśmy ich partnerkami. Jeżeli masz wątpliwości, przeczytaj. Dzięki temu unikniesz nieporozumień.

Dba o to, aby pozostawać z tobą w stałym kontakcie

On kontaktuje się z tobą prawie codziennie. Co drugi dzień to minimum, jeżeli się nie widzicie na żywo. Pyta się, co u ciebie słychać i jest ciekawy szczegółów. Facet również opowiada ci o swoim dniu i o tym, co nowego się wydarzyło. Poza tym możesz wyczuć, że rozmowa wkroczyła na inny poziom. On mówi, co go martwi, czego się obawia, co sprawiło mu radość. Istotne jest też to, że oddzwania i mówi, dlaczego był niedostępny. Jeżeli kontaktuje się z tobą sporadycznie, nie ma szans na to, że uważa cię za swoją dziewczynę.

Zobacz także: „Od 4 lat odmawiam pójścia na wigilię do rodziców chłopaka. Mogę znowu to zrobić?”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-12 10:33:34

Szkoda że to prawda ten artykuł kiedys było prosciej znalesc chłopaka :( teraz jest trudno kiedys (10 lat temu) wystarczyło zapytac hej bedziesz moim chlopakiem podobasz mi sie i starczyło a teraz mam 22 lata i jest tragedia wiem ze tak było z opowiadan siostry starszej o 8 lat ludzkośc wyginie jak dalej tak będzie fajni normalni faceci ktorzy nie chca tylko sexu gdzie jestesćie :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1