Pierwsze wspólne Walentynki: Czy powinniście je obchodzić, jeśli spotykacie się od niedawna?

11 Lutego 2017

14 lutego to wyjątkowo stresująca data dla nowych związków.

jak obchodzić walentynki

Święto zakochanych z założenia ma być dniem pełnym dobrych emocji. W związkach z dłuższym stażem zapewne tak to wygląda, ale jak świętować Walentynki, jeśli spotykamy się od niedawna? Czy w ogóle warto je celebrować, a jeśli tak - to w jaki sposób? Przed tymi pytaniami staje chyba każda para, która dopiero rozpoczyna wspólną drogę. Wątpliwości jest sporo i do samego końca nie wiadomo, jak się zachować.

Udawanie, że 14 lutego to dzień jak każdy inny może się na nas zemścić. Podobnie jak przesadne zaangażowanie, jeśli druga strona poczuje się skrępowana. Ale to nie oznacza, że w tej kwestii nie obowiązują żadne zasady. Jak przekonuje serwis metro.co.uk, sytuacja wcale nie jest beznadziejna. Zastanów się, co tak naprawdę was łączy, a dowiesz się, jak najlepiej spędzić ten wyjątkowy dzień.

Chcesz uniknąć kompromitacji i nie wyjść na desperatkę (a tym bardziej nieczułą zołzę)? Te porady na pewno nieco rozjaśnią sytuację.

Zobacz również: Prezent dla chłopaka na Walentynki: Faceci zdradzili, o czym tak naprawdę marzą!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Emilka
(Ocena: 5)
2017-02-13 09:39:16

Ja boje się ze mój facet ze mną zerwie bo nie mam pieniędzy na spędzenie z nim walentynek już nawet mi to powiedział że jak nie będę mieć pieniędzy to koniec

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-11 13:12:15

Ja pierwszy raz spotkałam się ze swoim obecnym chłopakiem w walentynki ;) akurat wypadały w weekend, więc oboje mieliśmy czas, a poznaliśmy się na tinderze. i było jak na normalnej randce - spacer, kolacja. Tylko ze więcej zakochanych w około.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1