Odbiłam męża najlepszej przyjaciółce

04 Marca 2018

„Była beznadziejnie naiwna, pozwalając mi uwodzić męża tuż pod swoim nosem”.

odbicie męża

Kobiety są zdolne do wszystkiego. Potrafią rozpuścić brzydką plotkę o dobrej koleżance, przeszkodzić znajomej z pracy w zdobyciu awansu, a nawet odbić męża przyjaciółce. Na forach internetowych można znaleźć wiele takich historii. Podobno zwłaszcza wtedy, gdy w grę wchodzi mężczyzna, kobiety przestają się zachowywać fair. Wykorzystują konflikty małżeńskie, wchodzą w rolę ofiary i umiejętnie uwodzą. Potwierdza to historia Gabrieli. Kobieta w mailu do naszej redakcji przyznaje, że uwiodła męża przyjaciółki. Niczego nie żałuje i zdradza, jak do tego doszło. Niech jej wyznanie będzie ostrzeżeniem dla wszystkich mężatek.

Wcześnie wyszłam za mąż – opowiada Gabriela.  – Powodem była wpadka. I tym samym jako 19-latka stanęłam na ślubnym kobiercu. Niestety to małżeństwo okazało się nieudane. Po trzech latach rozwiodłam się. Od tamtej pory sama wychowywałam córkę.

Wiolę poznałam przez wspólnych znajomych. Szybko odkryłyśmy, że nadajemy na tej samej fali. Zaczęłyśmy razem biegać i umawiać się na kawę. Wkrótce nasza znajomość przeszła do kolejnego etapu - zwierzeń. Ona była w znacznie lepszej sytuacji niż ja. Miała przystojnego, kochającego męża i dobrą pracę. Jeżeli chodzi o moje życie zawodowe, układało mi się nieźle, ale życie uczuciowo to totalna porażka. Oprócz licznych romansów nie mogłam się niczym pochwalić. Nikt nie chciał związać się z samotną matką. Nie powiem, doskwierała mi samotność. Marzyłam, żeby wreszcie poznać kogoś odpowiedzialnego i stworzyć stały związek.

Zobacz także: Historia Agnieszki: „Koleżanka próbuje odbić mi męża! Czy to możliwe, że oni już ze sobą sypiają?”

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (69)
ocena
4.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-09 23:59:24

Straszne,naprawde.Bardzo szkoda mi tej Wioli,nie wyobrazam sobie co ona teraz czuje,wiedzac,że największymi zdrajcami w jej życiu okazały sie osoby,którym chyba najbardziej ufała.Ja sama chyba długo nie mogłabym się otrząsnąć po czymś takim.Moim zdaniem nie ma przyjaźni między kobietami.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
.....
(Ocena: 5)
2018-03-09 19:43:36

paranoja

Okej koleżanka zachowała się strasznie to oczywiste, ale czemu większość z was całą wine zrzuca na nią ? a ten mężczyzna ? nie miał prawa zdradzać swojej kobiety chociażby 10 jednocześnie pchałoby się mu do łóżka - każdy szanujący się mężczyna jest wierny swojej kobiecie i odwrotnie... az człowieka trafia jak czyta jak baby naskakują wiecznie na baby, dodając, że baby są zawistne, a pomijają role mężczyzny bo " to tylko facet" wstyd kobiety !! z takim nastawieniem zawsze kobieta kobiecie będzie wilkiem ! ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-03-07 22:02:37

Szkoda tej dziewczyny, której zrobiłaś takie świństwo.. A Tobie życzę wszystkiego NAJGORSZEGO :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-06 21:42:24

Pozostaje nam wierzyć i życzyć Ci, by okazało się, że to on jest bezpłodny a nie jego była żona. :) Tego Ci właśnie życzę!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-06 21:52:56

Albo jak urodzi to ją zostawi. Będzie siedziała z dwoma bachorami od dwóch róznych facetów. Kto będzie chciał takie gówno przechodzone?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ona
(Ocena: 5)
2018-03-06 17:52:51

Niestety znam takie kure*** jak Ty. Z reguły takie laski są ładne, zakochane w sobie, egoistki, zdradzające swoich partnerów, na imprezach macajace i liżące się z kolesiami a oczywiście zgrywajace ofiary losu czego one złego w życiu nie doświadczyły. Czerpią przyjemność z osiągania swojego celu w postaci uwodzenia mężczyzn. Tylko tym żyją. Nie znoszę takich szmat Tt!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-06 20:14:46

też znam taką, zmieniła się dopiero po gwałcie, cóż karma

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Good boy
(Ocena: 5)
2018-03-06 08:23:51

Jak dal sie odbic to nie byl Ciebie wart.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Giu
(Ocena: 1)
2018-03-05 21:39:51

Nie chciałabym takiego faceta.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-05 18:32:33

kazdy jest do odbicia, przy niektorych trzeba sie tylko troche bardziej napracowac, bo to pie.rdolone osly sa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-05 02:08:18

Facet kopnie cię w dupę po urodzeniu dziecka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ww
(Ocena: 5)
2018-03-04 23:14:17

Szczerze nie ufam nawet najlepszej kolezance ktora znam od dziecinstwa. Kiedys wzieliśmy ja na wycieczkę a ta zaczęła flitrować z moim facetem. On chciał być tylko do niej miły ze względu że to moja najlepsza koleżanka i spotkał ją pierwszy raz. Jednak szybko jej się to spodobało, że traktował ją tochę lepiej niż każdy inny facet i zaczęła się nakręcać. Kolejna koleżanka której pozwoliłam nocować u mnie na mieszkaniu z jej znajomymi, podobno weszła mojemy ex do łazienki w samych majtkach o czym mi powiedział. Baby są naprawde wredne i zazdrosne. Jedyne co pozostaje to trzymać je na dysans

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz