11 wskazówek, jak stać się jego najlepszą dziewczyną

19 Kwietnia 2018

Zapytałyśmy facetów, czego oczekują w związku.

idealna partnerka

Od dawna próbujemy dowiedzieć się, jak to jest być idealną partnerką. Rozkochanie w sobie mężczyzny to dopiero początek. O wiele trudniejsze jest utrzymanie tego uczucia. Sama uroda na pewno nie wystarczy. Chociaż każdy facet  ocenia potencjalną partnerkę także pod względem seksualnym, szybko się nią znudzi, jeżeli poza tym niewiele sobą reprezentuje i zachowuje się w sposób, który go irytuje.

Zobacz także: Problem Michała: „Szukam żony. Powiem Wam, jakie kobiety nie mają u mnie szans”

Dobra wiadomość jest taka, że każda z nas może być idealną dziewczyną. Problem tkwi w tym, że jedne z nas będą musiały najpierw uświadomić sobie popełniane błędy, a potem nad nimi popracować. Jednak w tym przypadku wszystko jest możliwe.

Przeprowadziłyśmy wśród znajomych facetów ankietę, podczas której próbowałyśmy się dowiedzieć, czego oczekują od partnerki i jaka powinna być, aby chcieli spędzić z nią resztę życia. Tylko kilku mężczyzn wspomniało o wyglądzie. Reszta zwróciła uwagę na inne rzeczy. Wśród nich wyłoniłyśmy najważniejsze, wręcz niezbędne, aby wasz związek kwitł, a miłość nie zgasła.

Poznaj definicję idealnej dziewczyny w oparciu o wypowiedzi mężczyzn.

Nie uciekasz przed problemami

Stawiasz im dzielnie czoła i starasz się nie odkładać niczego na później. Dzięki temu jesteś bardziej zrelaksowana, co również ma wpływ na atmosferę w związku.

Wspierasz wspólny budżet finansowo

Odciążenie faceta jest ważne, a poza tym on wie, że w razie czego jesteś niezależna. Nie musisz go prosić o pieniądze na odżywkę do włosów czy dezodorant. To ostatnie jest trochę upokarzajace dla kobiety. Mężczyzna bardziej cię doceni, gdy będziesz miała wkład w rodzinnym budżecie czy podczas randek.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
3.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ehhh
(Ocena: 5)
2018-05-23 13:20:06

Wspierasz wspólny budżet finansowo ??? znaczy co ??? leze, pachne i laskawie jak mam gest bo misio nie wqwil to zaplace kablowke ??? jak rozumiem nie bedzie zadnego problemu jak role sie odwroca i to misio jak bedzie mial gest olaci w tym miesiacu kablowke

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mais
(Ocena: 1)
2018-04-26 16:40:26

Fajnej

Nw.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Podpis2
(Ocena: 2)
2018-04-19 13:42:35

Partnerce? To jakies myślenie prostytutki czy chorej po studiach geneder.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-20 19:49:31

A ty zapewne katolik i szowinista. Lepiej mieć partnerkę z którą się robi wszystko niż dzielić kobietę na żona i kochankę.Ale do tego trzeba myśleć

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
pis
(Ocena: 5)
2018-04-19 05:14:08

Idealna kobieta dla chlopa ze stolycy i zaglebia to taka by mogla dostac 500+

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1