7 pytań, które powinnaś mu zadać na pierwszej randce

08 Września 2016

Zapytaj go o to i daj czas na odpowiedź. Wtedy poczuje się ważny!

pierwsza randka

Na pierwszej randce rządzą określone zasady. Niemile widziane są rozmowy na temat poprzednich związków oraz wszystkich intymnych doświadczeń. To spotkanie powinno być na luzie i dać wam czas na oswojenie się ze sobą nawzajem. Warto jednak wykorzystać tę chwilę, aby dowiedzieć się o facecie jak najwięcej i oczarować go, jeżeli naprawdę okaże się wyjątkowy. Pod tym względem doskonale sprawdzi się konkretny zestaw pytań. Są one obowiązkowe na każdym spotkaniu, na którym nie chcesz wypaść banalnie. Dzięki nim uzyskasz na temat mężczyzny interesujące informacje i unikniesz pytań w stylu `Co chciałbyś robić w przyszłości?`, `Czym się interesujesz?`, itp.

Co chciałbyś robić za pięć lat?

Pięć lat brzmi dużo lepiej niż nieokreślona przyszłość, a poza tym większość ludzi może mieć problem z odpowiedzią na podobne pytanie. Zazwyczaj nie zastanawiamy się nad odległą przyszłością, co innego tą na najbliższe lata. To pytanie pozwoli Ci dowiedzieć się, gdzie facet chce studiować, pracować, czy chciałby mieć rodzinę, czy jest ambitny i wiele innych rzeczy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
3.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

tryb przypuszczający
(Ocena: 5)
2016-09-09 13:45:02

i jeszcze pytanko CZY CI STAJE? bo wiesz, jak nie, to nic, ale musimy szybko iqman zamówić w razie czego :D ej, dajcie spokój z tymi pytaniami jakby ktoś nie wiedział co ma mówić....t owszystko przychodzi intuicyjnie. a jeśli jest cisza, tzn że po prostu i tak by raczej nic z tego nie było...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anapolis
(Ocena: 3)
2016-09-08 15:49:13

Myślę,że rozmowa na pierwszej randce powinna być spontaniczna, nie warto układać sobie z góry pytań. To randka, nie rozmowa kwalifikacyjna.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-08 10:36:09

Nie zadałabym żadnego z tych pytań. Pytania powinny czemuś służyć, a co mi z wiedzy np. o jego ulubionym dowcipie? Typowe zapychacze rozmowy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-08 09:51:34

Prawie wszystkie te pytania są od czapy. Ja spotykam się z chłopakiem, który bardzo mi się podoba. Oboje jesteśmy dosyć pewni siebie, więc chyba żadne z nas się na pierwszej randce się nie denerwowało (mamy około 30 lat, doświadczenie i do tego był alkohol), dzięki temu było naprawdę fajnie. Świetnie się czujemy w swoim towarzystwie, a tu właśnie przeczytałam, że brak zdenerwowania na randce, " jest rodzajem jakiegoś społecznego upośledzenia". Fajnie ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-09-08 08:05:10

"Co chciałbyś robić za pięć lat?" to randka, czy rozmowa o pracę?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1