Za coś takiego on na pewno Cię rzuci! 10 rzeczy, których NIE MOŻESZ robić na randce

06 Sierpnia 2017

Nie chcesz, aby pierwsze spotkanie okazało się ostatnim? Tego unikaj...

jak zachowywać się na randce

Kiedy umawiasz się na randkę z obiektem swoich westchnień, na pewno liczysz na to, że nie będzie to wasze ostatnie spotkanie. Stresujesz się i chcesz wypaść jak najlepiej, by rozkochać go w sobie na dobre. Sam fakt, że wybieracie się gdzieś razem, najlepiej świadczy o tym, że masz dosyć życia singielki i marzysz o stworzeniu związku. Jak nie zaprzepaścić tej szansy?

Nigdy nie możesz mieć pewności, że przypadniesz mu do gustu. Zwłaszcza, jeśli jest to randka w ciemno. Czasami nowa sukienka, efektowny makijaż i przygotowany scenariusz rozmowy nie wystarczą. On może dostrzec w tobie wady, których sama nie jesteś świadoma. Aby zminimalizować to ryzyko, warto zapoznać się z wynikami najnowszego badania.

Z sondażu przeprowadzonego na zlecenie DrEd.com dowiadujemy się, czym najbardziej możemy podpaść płci przeciwnej. Faceci wskazali 10 rzeczy, które dyskwalifikują nas w ich oczach. I chyba nie ma się czemu dziwić…

Zobacz również: Co obrzydza facetów w Twoim wyglądzie i zachowaniu? 18 rzeczy, które dyskwalifikują Cię w męskich oczach

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2017-08-07 00:09:54

Kur... Jakiś strasznie szowinistyczny ten portal

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
M do 00:09:54
(Ocena: 1)
2017-08-07 21:10:06

Masz rację, feministki pozwalają sobie na coraz więcej ale nic nie bój, przyjdą śniadzi i wszystko się wyrówna a one będą nareszcie "zadowolone" i "zaspokojone" w swoim dążeniu do równości.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-06 18:16:47

Haha, aż mi się przypomniała moja pierwsza randka z narzeczonym :D miałam wtedy 18 lat (chciałam się bawić), a że nigdy wcześniej się nie upijałam to nie wiedziałam jak mój organizm reaguje na alkohol. No, niestety w ten dzień okazało się, że mam raczej słabą głowę. Wypiłam 6 piw i zanim zwymiotowałam dostałam słowotoku o moim byłym. Wg tego artykułu to była jedna wielka katastrofa i facet powinien odrazu uciec. Na szczęście nie uciekł, jesteśmy razem 7 lat i planujemy ślub. ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-06 23:59:34

Jakis dedperat ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1