Historia Anety: „Narzeczony zdradził mnie 5 razy. To nie był typowy skok w bok”

27 Lutego 2018

Kobieta zastanawia się, czy dać mu drugą szansę. Ten przypadek jest dość skomplikowany...

zdrada przed ślubem

Zdrada ukochanego mężczyzny to jedna z najbardziej bolesnych sytuacji, jakie mogą spotkać kobietę, a zarazem jedna z najpowszechniejszych. Skok w bok traktuje się coraz częściej z przymrużeniem oka. Dopuszczają się go zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Można wyróżnić jednonocne przygody oraz zdrady trwające miesiącami, a nawet latami, przy czym prawowita partnerka bądź żona mężczyzny o niczym nie wiedzą. Z reguły, im dłużej trwa zakazana relacja, tym trudniej ją ukryć. Kochanki po pewnym czasie domagają się większych praw, a żeby je uzyskać posuwają się nawet do gróźb. Niektóre z nich bezpośrednio udają się do partnerki kochanka i wyznają prawdę. Taka historia przydarzyła się niczego nieświadomej Anecie. Informacja o zdradzie narzeczonego – Karola była dla niej szokiem.

Ponieważ sytuacja jest odrobinę skomplikowana, Aneta postanowiła poradzić się was, czy warto wybaczyć Karolowi. Ten błaga ją, aby o wszystkim zapomniała i dała mu drugą szansę. Aneta ma jednak wątpliwości.

- Jesteśmy jedną z tych par, które bardzo się kochają, ale także zaciekle się kłócą. Różnią nas charaktery i podejście do pewnych spraw. Mimo tego, do listopada ubiegłego roku przez 4 lata tworzyliśmy zgraną parę. Karol oświadczył mi się, a ja przyjęłam zaręczyny. Potem pokłóciliśmy się poważnie i rozstaliśmy. Nic nie zapowiadało powrotu, ale Karol zawalczył o mnie. Dziś znowu jesteśmy razem, ale ja muszę się uporać z informacją, która wywróciła moje życie do góry nogami i sprawiła, że związek z Karolem już nigdy nie będzie taki sam.

Zobacz także: „Moja dziewczyna schudła i przestała mi się podobać. Marzę o tym, żeby ją utuczyć”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (13)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ona
(Ocena: 5)
2018-02-28 21:37:44

Dziewczyny: co byście zrobiły, gdybyście odkryły, że Wasz partner ukrywa przed Wami sms-y z jego eks? Po 6-ciu miesiacach zwiazku i jego twierdzenia, że nie ma kontaktu z eks, kiedy po raz pierwszy coś mnie podkusiło, żeby otworzyć jego telefon odkryłam mnóstwo wiadomości od eks. W tych wiadomościach ona pisała mu, że tęskni, że żałuje, że go zostawiła, że chce wrócić. Co prawda mój chłopak odpisywał, że ma kogoś innego, że nie chce do niej wrócić itd. Gdy przyznałam, że czytałam jego telefon on stwierdził, że nie chciał mi o tym powiedzieć, żebym się nie denerwowała bo on i tak do niej nic nie czuje i nie chce wrócić. Mnie to jednak zabolało i poczułam się oszukana. Co myślicie na temat tej sytuacji?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
K
(Ocena: 5)
2018-02-28 23:43:52

Po pierwsze uważam, że nie powinnaś sprawdzać jego telefonu bez pozwolenia! Coś takiego jest dla mnie niedopuszczalne. Sama byłam 'po drugiej stronie' i szczerze mówiąc czułam się strasznie, jakby ktoś odarł mnie z prywatności. Mimo tego, że nigdy nie ukrywałam swojego telefonu czy hasła do niego, mój ówczesny chłopak postanowił go sprawdzić, kiedy brałam prysznic. Potem urządził mi dziką awanturę, że jeszcze przed (!) byciem z nim w związku miałam jakikolwiek kontakt z ex. Następnego dnia go rzuciłam, bo nie byłam w stanie znieść takiego poniżenia, więc dziwię się, że twój chłopak tak łatwo to zaakceptował. To są jego PRYWATNE rozmowy i osoby trzecie nie powinny ich czytać! Dzisiaj jestem w innym związku i z partnerem mamy hasła do maila, telefonu, portali społecznościowych itp, ale używamy ich tylko jeśli ta druga osoba ma jakąś sprawę do załatwienia i nie może tego zrobić sama. Zaufanie to podstawa :) Z resztą powinnaś się cieszyć z tego co wyczytałaś, skoro nie napisał do niej nic dwuznacznego, otwarcie mówi, że jest z kimś innym i nie chce wrócić, to chyba nie mogło być lepiej? Uważam, że powinnaś odpuścić i przede wszystkim tego nie powtarzać!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
krysia
(Ocena: 5)
2018-02-28 15:53:42

Jakaś zdesperowana psycholka. Oj kochana z nią karma go dopadnie. Jeśli znajdziesz w sobie silę i go zostawisz ona zniszczy mu życie, a ty sobie będziesz spokojnie żyć po swojemu. Nie warto być z kimś kto cię skrzywdził i będzie dalej krzywdził. Nie ma sensu, wiem po sobie święty spokój jest bezcenny.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Isabelle
(Ocena: 5)
2018-02-27 12:25:15

Ja bym nie wybaczyła. A co jak będą dzieci? Też cie zostawi z płaczącym dzieckiem i pójdzie do kochanki? Żenada.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-27 12:15:02

Kiedy w końcu kobiety przestaną się karmić bzdetami typu "miłość mojego życia"? A jeśli już koniecznie muszą to niech się zastanowią co to za miłość, która po kłótni jeszcze tego samego dnia ląduje w łóżku z inną

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-27 09:57:52

wszystko zależy od Ciebie i Twojego podejścia do zdrady i małżeństwa. Ktoś kto zdradziła raz, nie ważne czy facet czy kobieta, najprawdopodobniej zrobi to ponownie. Można kochać jedną osobę, sypiać z drugą. Jeżeli chcesz małżeństwa, rodziny i dzieci to przymknij oko, jeżeli chcesz wszystko zaczynać od nowa to odejdź.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-27 09:04:47

Ktoś kto zdradza i będzie miał na to przyzwolenie, będzie to robił stale. Nie ma na to usprawiedliwienia. Czekał do ostatniego momentu bo nie wiedział którą z Was tak naprawdę wybrać. Proszę Cię nie bądź naiwna. Masz szczęście, że tamta dziewczyna Ci powiedziała bo nigdy byś od niego się nie dowiedziała. Jeśli z nim będziesz i tak będzie Cię zdradzał. Niestety.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-27 07:48:04

Ja bym nie wybaczyła. W dniu rozstania od razu piep rzył inna? To go skreśla. Jeszcze starał się o powrót a nie potrafił skończyć tamtej znajomosci... facet porażka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
K.
(Ocena: 5)
2018-02-27 07:42:58

Ja bym nie wybaczyla. Jeśli był zdolny do czegoś takiego będąc już z Tobą i zobaczy że ujdzie mu to na sucho zrobi to kolejny raz kiedy między wami nie będzie najlepiej... kiedyś jak się poklocicie i on nie wróci na nic będziesz myśleć tylko o jednym. I nigdy nie będziesz mieć pewności. Ja bym nie umiała zaufać kolejny raz takiej osobie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-27 07:09:44

Taaak bardzo nietypowa sytuacja. Widac ze na sile go usprawiedliwiasz i twierdzisz ze to ty zawinilas. Moze go jeszcze ostatecznie przepros. I tak do niego wrocisz chociaz zdajesz sobie sprawe ze jest to slabe i upokarzajace. Chyba nie masz zludzen ze cos takiego przetrwa. Koles sypial z inna laska za twoimi plecami i gdyby nie ona nigdy bys sie pewnie o tym nie dowiedziala.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-27 07:02:02

Już mu wybaczyłaś tak naprawdę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz