REPORTAŻ: Mistrzowski tekst, na jaki poderwał mnie obcy facet

18 Czerwca 2017

Kiedy przeczytasz te historie, będziesz żałować, że nie przytrafiły się Tobie!

podryw

Zazwyczaj takie historie zdarzają się w filmach lub książkach. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem na ulicy, facet mówi lub robi coś, co sprawia, że kobiecie miękną kolana i zakochują się w sobie niemal od pierwszego wejrzenia. Po wyjściu z kina lub po skończeniu lektury myślisz sobie: „Przecież to nie ma prawa wydarzyć się w realnym życiu! Co za nieprawdopodobna bajeczka dla naiwnych!”.

Okazuje się jednak, że nie powinnaś być taka sceptyczna. Piękne historie miłosne zdarzają się naprawdę, a kilka z naszych Czytelniczek doświadczyło tego na własnej skórze.

Przeczytajcie, w jaki sposób nieznajomi faceci skradli im serce. Kiedy poznacie te historie, będziecie żałować, że nie przytrafiły się właśnie Wam!

Zobacz także: Nie uwierzysz, jak wygląda jej chłopak! „Jak ktoś taki mógł mnie pokochać?!”

Brodacz z metra

Monika, 25 lat: „To był wrzesień. Wracałam akurat z pracy. Miałam świetny humor, bo dostałam od szefa podwyżkę. Czytałam sobie jak zwykle książkę, kiedy nagle podniosłam wzrok i napotkałam spojrzenie przystojnego brodacza, który stał naprzeciwko mnie. Uśmiechnął się do mnie ładnie, ja odwzajemniłam uśmiech i… wysiadł na kolejnej stacji.

Myślałam o nim przez kolejne tygodnie, a zwłaszcza o jego niesamowitym uśmiechu. Twarz zacierała mi się we wspomnieniach coraz bardziej. W końcu w ogóle zapomniałam o moim przystojniaku.

Jakiś miesiąc potem pociąg, którym wracałam, uległ awarii i musiałam wysiąść na wcześniejszej stacji, na której nigdy wcześniej nie wysiadałam. Kiedy szłam w kierunku wyjścia, zauważyłam na ścianie ogromną kartkę, na której ktoś napisał...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
3.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2017-06-19 04:23:30

Ten artykuł już kiedyś był

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Wiktoria
(Ocena: 5)
2017-06-18 12:33:38

Ooo jakie słodkie te historie...szczególnie ta druga! Naprawdę takie coś to chyba zdarza się kobiecie jednej na miliard! Życzę powodzenia tym szczęściarą :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-18 02:42:04

Ej siema laska, to Twój kasztan? Zawsze działa. Potwierdzam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1