„Dowiedziałem się, że w przeszłości moja dziewczyna usunęła ciążę. Czuję do niej wstręt...” (Historia Pawła)

18 Stycznia 2018

To nie było dziecko Pawła, ale mężczyzna skłania się ku zerwaniu.

smutek

Zaufanie to podstawa w każdym związku, ale są kobiety, które twierdzą, że niektóre sprawy lepiej przemilczeć. Chodzi m. in. o liczbę kochanków, dawne nałogi, niechlubne wybryki oraz przewinienia cięższego kalibru. „Powiedziałam mojemu mężowi, że sypiałam tylko z jednym mężczyzną – facetem, z którym kiedyś chodziłam. Tak naprawdę miałam ok. 20. partnerów seksualnych.  Wiem, że mąż nie byłby ze mną, gdyby poznał prawdę. On uważa, że kobieta jest dziw**, gdy miała więcej niż 3 kochanków” – czytamy wpis anonimowej forumowiczki. „Jest wiele spraw, które ukrywam przed aktualnym partnerem. Raz wyrzucili mnie ze szkoły, a poza tym przespałam się kiedyś z obcym facetem bez zabezpieczenia. Cudem nie zaszłam z nim w ciążę” – pisze kolejna kobieta.

Każda z nas ma coś na sumieniu, ale w przypadku niektórych chodzi o rzeczy, które trudno przyjąć do wiadomości, zwłaszcza, gdy ma się zakodowane pewne wyobrażenie o osobie. Coś podobnego spotkało Pawła. Poznał prawdę o swojej dziewczynie - Klaudii i od tej pory ma wrażenie, że w ogóle jej nie zna.

Zastanawia się, czy jej występek raz na zawsze nie przekreślił ich związku. Co ma na sumieniu Klaudia?

Zobacz także: 8 sposobów, by facet nigdy nie chciał od Ciebie odejść

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (61)
ocena
4.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-22 00:00:21

Jeśli ktoś nie rozumie o co mu chodzi niech wpisze w YT hasło:" Aborcja w 1. trymestrze ciąży". można mieć coś głęboko ale dobrze jest rozumieć że nie na każdym nie robi to wrażenia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-21 23:55:21

Problem to się zacznie jak zaplanujecie wspólną przyszłość i okaże się że mogło po zabiegu dojść do powikłania i nie będziecie mogli mieć dzieci. To się zdarza częściej niż by się mogło wydawać, wbrew powtarzanym głupotom to bardzo ingerencyjny zabieg. Siłą odrywa się zarodek od ścian macicy, można przez to uszkodzić szyjkę co uniemożliwi donoszenie jakiejkolwiek ciąży. A powikłania mogą wyjść na jaw po latach. Mój synek chyba nie chce żebym o tym mówiła bo mimo że to 5mc to tak mnie kopnął że aż podskoczyłam :D jeśli rodzina jest dla niego ważna dobrze żeby zdawał sobie sprawę ze wszystkiego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-19 15:20:17

Skoro naruszyła kluczowe dla ciebie wartości to nic tego związku nigdy nie uratuje. Proponuję ci jednak ją zostawić. Zawsze będziesz rozliczał ją pod tym względem a z czasem możesz uznać ją nawet za złą matkę przy najdrobniejszym błędzie w opiece nad dzieckiem. Szkoda waszego czasu i nerwów. Szkoda życia. Ja drugiego dziecka nie chciałam w tak krótkim odstępie czasu, ale nic mu nie zrobiłam. W dodatku poważnie się rozchorowałam i każdy dzień to dla mnie pasmo bólu. Jestem odpowiedzialna za swoje czyny i kocham już te maleństwo, nie potrafiłabym go skrzywdzić.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-19 01:03:28

Ale ty jesteś poj...ebany człowieku.... rozliczasz ją za przeszłość z którą nawet nie masz nic wspólnego ?! Zostaw ją lepiej bo nie jesteś warty w ogóle z nią być , haha co za bezmózg. Nie wierzę, że tacy faceci naprawdę istnieją.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
majka
(Ocena: 5)
2018-01-19 20:48:42

Ty jesteś jakaś nienormalna? Facet ma 100 racji ze się wacha .. można mieć coś za uszami to w sumie normalne ale przecież usunięcie ciąży w takim wypadku to czysta zbrodnia i ja mu sie nie dziwie że zaczął wątpić w sens związku z taką kobietą

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-19 21:00:18

Zbrodnia? Podpalenie ziarenek to taka sama zbrodnia jak podpalenie lasu?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-19 21:23:16

Życie została poczęte, a potem unicestwione. To fałszywa kobieta. Kto wie czy teraz też nie sypia z kimś innym jednocześnie. Dla faceta dla którego liczą się wartości związek z kimś takim to istna destrukcja! Zostaw ją! Skoro jako młoda osoba była zdolna do takich podłości to wyobraź sobie do czego może być zdolna teraz...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-19 21:26:24

obyś ty nie musiała podejmować takich decyzji. Urodzisz dziecko np. z gwałtu mając męża i dzieci? Nie jest to ta sama sytuacja ale problem ten sam. Skąd wiesz co ci się przydarzy w przyszłości? Łatwo oceniać siedząc sobie spokojnie w domu co?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-19 22:14:52

Gwałt, a młodzieńcza beztroska to nie to samo. Porównywanie tego, chyba z braku innych argumentów, jest bez sensu i w ogóle nie na miejscu. Tu sytuacja wygląda tak, że dziewczyna szalała z 2 facetami bez zabezpieczenia (no bo skoro nie wie z kim zaszła), a po wpadce nie podjęła żadnego trudu by stawić czoła konsekwencjom. Była nieodpowiedzialna i z jednej strony to lepiej dla każdego dziecka nie mieć takiej matki, ale z drugiej strony nie można odbierać prawa do życia jeśli się je dało. Facet ewidentnie nie akceptuje postępowania tej kobiety więc nie ma sensu żeby z nią był bo będzie nieszczęśliwy. Musi znaleźć kogoś z podobnym podejściem do życia i wyznającego wartości, choćby minimalne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-19 22:52:55

czytać nie umiesz? Napisałam, że to nie ta sama sytuacja ale chodzi o to samo czyli aborcję. W jednym przypadku nie jest zabójstwem, a w drugim już tak? Nie umiesz odpowiedzieć na proste pytanie czy tak długo musisz pomyśleć?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-19 23:11:32

Zakładamy że jest konsekwentna i urodziłaby oraz wychowała dziecko z gwałtu, no bo przecież nie chcesz zostać morderca prawda? Btw dlaczego ta dziewczyna miałaby ponosić jakiekolwiek konsekwencje, skoro jej partnerzy ich nie ponoszą? Przecież dorosła i zrozumiała swój błąd, dla mnie to wystarczy. Nawiedzeni zygotarianie są śmieszni....pamiętajcie, żeby nie zabijać plemników przypadkiem, bo on tez żyje i ma do tego prawo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-19 23:16:04

ha ha tak samo bakterie, wirusy i grzyby chcą żyć ale jednak bierzecie leki by je zwalczyć. Małe niewinne, bezbronne organizmy. Kto je uratuje jak nie wy?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-19 23:53:39

Ojej ale niektórzy z wielką wrażliwością podchodzą do tematu i czyichś wypowiedzi. Ciekawe czemu aż taka reakcja, że trzeba obraża drugą osobę jeśli ma inne zdanie.... Nie można kulturalnie się wypowiedzieć??? Chodzi o świadomość tej kobiety, a nie zabijanie samo w sobie. Ona z pełną świadomością pozbyła się "życia", które sama w bezmyślny sposób "obudziła". Gdyby dziecko było poczęte z powodu gwałtu motywy jej postępowania byłyby inne i o to głównie mi chodzi, a wy atakujecie mnie byle tylko obrazić i wybielić postępowanie takich kobiet. Równie dobrze wasze matki mogły dokonać aborcji bo: wpadły, bo nie chciały dzieci, bo tak i co? I to byłoby ok? Rozumiem, że wg was kobieta ma prawo do spania z kim popadnie i zabijania wszelkich zarodków??? Są jeszcze pigułki po - które byłyby świetnym rozwiązaniem dla ofiar gwałtów, ale nie morderczyń. Kobieta która pozbywa się płodu bo nie chce go, a kobieta, którą zmuszono w pewnym sensie do zapłodnienia to chyba nie to samo...?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-19 23:56:10

A czy zabójstwo z premedytacją, a zabójstwo w obronie własnej to samo? Oba są zbrodniami, ale czy takimi samymi? Tak samo powinny zostać osądzone???

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-20 00:04:59

Kto i w jakim momencie cię obraził? Dlaczego w jednym przypadku kobieta może decydować o swoim ciele a w innym już nie i jest to zbrodnia taka sama jak zabicie człowieka. Zlepek komórek to nie życie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-20 00:14:49

Rozumiem, że czekają nas czasy iż nic nie będzie się liczyło: kobiety będą sypiać z kim popadnie i dokonywać aborcji kiedy im się zachce bo to ich ciało i mogą robić co chcą. Tylko zastanawia mnie po co potrzebny im ślub i kościół skoro wartości jakie wyznaje są im obce. Doczekamy czasów, że prawie wcale nie będzie ślubów, dzieci no bo po co? Można się tylko bawić. Zero obowiązków i konsekwencji. Facet nie akceptuje prawdy o swojej dziewczynie i nie ważne czy on jest święty czy nie, ale po prostu mu to nie pasuje więc związek powinien zakończyć. Aborcja może mieć różne oblicza. Ja nie jestem jej przeciwnikiem ani zwolennikiem. Dla mnie ważne są okoliczności w jakich następuje. Te z artykułu potępiam i już, a wy możecie uważać co chcecie. Żyjcie jak chcecie. Ja żyję zgodnie z własnym sumieniem, spokojnie i bez wyrzutów.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-20 00:17:09

ha ha, bo ślub biorą tylko dobrzy ludzie, żyjący bez grzechów. Ale mnie to rozbawiło. Myślisz, że jak dostaną rozgrzeszenie na spowiedzi przed ślubem to są dobrymi ludźmi? Ale masz poglądy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-20 00:23:57

No właśnie tak nie myślę. Tacy jak ona powinni wiązać się z takimi jak ona, a Kościół powinien być dla nich zakazany. Zabiła i nie żałuje więc o ślubie kościelnym nie powinno być mowy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-20 00:34:50

Nie zrozumiałaś mnie znowu, czy wszystko muszę ci tłumaczyć. Ludzie nawet po ślubie mogą okazać się mordercami, gwałcicielami itd. Ślub biorą nie tylko dobrzy ludzie, inaczej chyba nikt by go nie brał.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-20 00:44:59

To chyba ty nie rozumiesz. Ślub niech sobie bierze kto chce byle nie kościelny. Jeśli zabiłaś dziecko, człowieka, jesteś puszczalska to dyskwalifikuje cię w oczach Kościoła. Rób co chcesz ale z dala od wartości i osób je wyznających. Musisz mieć jakiś problem. Może sama dokonałaś aborcji i źle się z tym czujesz bo mam wrażenie, że jesteś przewrażliwiona odnośnie tego tematu. Wyjaśniłam tylko że facet powinien zerwać bo ewidentnie nie pasuje mu postępowanie dziewczyny, a ty rozwinęłaś ten temat do gigantycznych rozmiarów i próbujesz mną zakręcić żeby wyjść na swoja obrażając mnie nie bezpośrednio, ale dając to odczuć. Zaakceptuj że każdy ma prawo do swojego zdania.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-20 00:51:24

Nigdy nie byłam w ciąży ale jestem za aborcją w każdym wypadku. A ślub daje ksiądz, więc chyba kościół ma problem skoro daje takim ludziom śluby. Nie umieją odróżnić dobrych ludzi o złych? Zresztą jak sami biorą do siebie pedofilii to o czym my mówimy. Broń sobie dalej tej zakłamanej instytucji.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-20 00:58:30

Ja Kościoła nie bronię. Wiem jak tam jest. Zastanawia mnie zaś czemu ludzie z takimi poglądami jak ty, które są niezgodne z Kościołem jednocześnie idą tam brać ślub? Ksiądz nie wie czy dokonałaś aborcji czy nie więc ślubu udzieli, ale ty wiesz więc skoro twoje morale są wątpliwe i masz gdzieś zasady Kościoła to po co di niego idziesz i bierzesz ślub, a potem ewentualnie chrzcisz dzieci???? Wieku ludzi ma gdzieś zasady Kościoła, żyje jak chce a jednak ślub cywilny nie wystarcza...skoro jesteś za aborcją w każdym wypadku to rozumiem, że nie jesteś wierząca?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-20 01:00:41

Po pierwsze jestem ateistką, nie mam sakramentów więc ślubu w kościele nie biorę, dzieci nie będę mieć. Wolę żyć uczciwie a nie jak większość moich znajomych, którzy nawet do kościoła nie chodzą ale ślub w kościele musi być. Nie znasz mnie, nie oceniaj pochopnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-20 01:07:57

Chodzenie do Kościoła nie jest wyznacznikiem wiary. Kościół powstał po to by ludzie mogli się w nim wspólnie gromadzić ale tak naprawdę to ty i twoje postępowanie świadczą o wierze. Ja ciebie w żadnym wypadku nie oceniałam, a już na pewno nie pochopnie. Rozumiem, że taki masz punkt widzenia i to szanuję. Ja mam inny i proszę żebyś i ty go uszanowała. Mam problem jedynie z hipokrytami, którzy mają gdzieś zasady a potem bezczelnie skłaniają się ku nim po tym jak je złamali niczym się nie przejmując. Koniec.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-20 01:11:10

I o takich ludzi mi chodzi. Nie wiedzą nic na temat swojej wiary ale są katolikami. Pełno takich znam i gardzę nimi tak samo jak kościołem bo nie zgadzam się z jego zasadami. Nie mogłabym być w tym zakłamanym gównie. I ludzi należących do niego też nie cierpię bo nie zgadzam się z tymi poglądami.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-20 16:09:54

Większość ludzi biorących ślub bierze go na pokaz, dla tradycji i wcale nie chodzą do kościoła. Ta daaam ale zaskoczenie hehe. Mieszkają razem przed ślubem, faceci zaliczają laski wcześnieij, a kobiety dokonują aborcji, bo to jest ich święte prawo do decydowania o własnym ciele. Tak...pasożyty też zabijam bo ich nie toleruję. Ze zlepkiem komórek mogę zrobić co mi się podoba, bo ja jestem żywicielem i pasożytuje w moim organiźmie. Poza tym zygotarianie raczej jedzą mięso..a więc przyczyniają się do mordowania zwierząt, czyli w pełni żyjących i czujących stworzeń. Ale o komórkach/zygotach to się krzyczy. Ja proponuję bakterie i wirusy też zostawić, bo żyją i mają prawo być w twoim organizmie, przecież Bóg tak chciał, więc jak możesz je zabić? Aa jeśli zachorujesz i umrzesz to znaczy że...Bóg tak chciał, logiczne chyba?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-19 00:49:45

Ale bym się śmiała jakby jego jakaś była nagle mu powiedziała, że mają dziecko. Ciekawe jakby się tłumaczył.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-19 23:07:11

Że to jej wina bo była puszczalska pewnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-20 00:00:37

Na początek zrobiłby badanie DNA by potwierdzić zapewne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-20 00:02:36

Przecież nie może mieć pewności, że jakaś jego była z nim nie wpadła. Pojawi się po kilku latach i co wtedy? Taki święty przecież jest.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-18 20:36:45

A gdyby urodzila i ci o tym powiedziala ze oddala dziecko do adopcji to tez bys sie krzywo patrzyl. A gdyby zatrzymala dziecko to bys marudzil ze poznales sobie panne z cudzym dzieckiem. Dziewczyna postanowila usunac wiec dlaczego ma zalowac?? Jej cialo i jej sprawa. Juz nie szukaj dziury w calym, ciekawe czy twoje sumienie takie czyste jest

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-18 23:18:57

Taa faceci na pewno nie puszczają się na prawo i lewo i nie "zaliczają" lasek, bo czują się wtedy bardziej "męscy". Jedyna różnica jest taka, że im nie grozi wpadka i jak widać zawsze to wykorzystują. Gdyby urodziła zostałaby puszczalską panną z dzieckiem...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-19 21:07:08

Dokładnie!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-18 18:24:08

Bardzo dobrze, ze usunęła, skoro nie chciała dziecka!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-18 20:54:50

Mogła nie puszczać się z dwoma facetami i nie trzeba by było usuwać. A tak to? Zabiła nic niewinne dziecko. No to faktycznie-godne pochwały.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-18 22:30:22

Dziecko to określenie istoty czującej. Embrion nic nie czuł i nie cierpiał. Cierpiałoby dziecko wychowujące się w sierocińcu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-19 00:48:16

Skoro nazywacie embrion dzieckiem, to nasiono jest drzewem? Nie ma korzenia, łodygi, liści, nie przeprowadza fotosyntezy. Co jak to jest?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-18 18:10:22

Zostaw ją. Wtedy miała 19 lat, teraz już nie, a skoro nie żałuje to nadal ma takie myślenie. Poza tym nie wiedziała z kim zaszła bo jednocześnie z 2 naraz to robiła. Samo to ją dyskwalifikuje. Nie tylko zabiła dziecko, ale jeszcze to panna lekkich obyczajów. Niech sobie znajdzie kogoś komu to nie będzie przeszkadzać. Ty będziesz się tylko z kimś takim męczył niepotrzebnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-18 16:20:35

Zostaw ja !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-01-18 11:52:33

Co za debil.. Zostaw ją bo zasługuje na lepszą osobę. a nie na świętoszka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Liberał
(Ocena: 5)
2018-01-23 01:39:16

Dokladnie... Facet dno

Dokładnie!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz