Waszym zdaniem: Czy zaakceptowałabyś związek córki ze znacznie starszym mężczyzną?

24 Listopada 2016

Zapytałyśmy o to matki. Nie wszystkie są przeciwne takiemu układowi...

duża różnica wieku w związku

Podobno prawdziwa miłość nie zna wieku, pochodzenia, rasy, wyznania. Mamy prawo kochać, kogo tylko chcemy. Bez względu na dzielące nas różnice. Uczucia to sprawa indywidualna, więc otoczenie powinno to zaakceptować lub przynajmniej zamilknąć. Nikt nie może krytykować naszego szczęścia. Brzmi wspaniale, ale prawdziwe życie jest nieco bardziej skomplikowane. Ludzie gadają i będą gadali.

Doskonale wiedzą o tym młode kobiety, które zdecydowały się na związek ze znacznie starszym partnerem. Postrzegane są jako ich utrzymanki, które trwają w tej relacji dla własnej wygody. Krytycyzm w tym przypadku to nie tylko domena postronnych obserwatorów. Zaniepokojenie często wyraża również najbliższa rodzina. Zwłaszcza matkom trudno pogodzić się z tym, że ich córka z powodu dużej różnicy wieku kiedyś zostanie sama. I najprawdopodobniej nie doczeka się potomstwa.

Ale czy wszystkie są tak negatywnie nastawione? Postanowiłyśmy to sprawdzić u źródła. Na nasze pytanie odpowiedziały mamy dorosłych córek.

Zobacz również: Idealna różnica wieku w związku istnieje! Ile lat może nas dzielić?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-27 09:02:53

Między mną a moim partnerem jest 23 lata roznicy. Poznaliśmy się kiedy ja byłam prawie dorosłą dziewczyną, a On mężczyzna w średnim wieku. Połączyła nas wspólna pasja. Potrafiliśmy rozmawiać całymi nocami. Tematy rozmów nigdy nam się nie kończyły. Po półtora roku związku zamieszkaliśmy ze sobą i tak jest do tej pory. Rodzina na początku nie wróżyła nam długiego i szczęśliwego życia razem, ale nie zwracaliśmy na to uwagi. Najważniejsze było to, że się kochamy. Teraz, spodziewamy się dziecka i wiem że będziemy razem już do końca życia :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-24 15:19:27

Niestety większość ludzi jest przeciwnych takim związkom. Mnie i mojego partnera dzieli 34 lat różnicy . Mam 30 lat a on 64. Wiem, że to szokujące ale już nie przejmuje się opinią innych ludzi. Niestety wielu moich znajomych odsuneło się ode mnie odkąd powiedziałam , że jesteśmy razem na poważnie . Nasz związek to dopiero rok czasu , ale jest to najszczesliwszy rok w moim życiu . Mam dziecko, jestem 2 lata po rozwodzie i dopiero teraz zrozumiałam czym jest prawdziwa miłość. Nie chce myśleć o przyszłości . Nie wiem ile czasu jest nam dane . Wiem , że w takich związkach należy cieszyć się chwilą i nie przejmować się otoczeniem .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-24 10:06:35

Mnie i mojego faceta dzieli 20 lat różnicy. Jesteśmy ze sobą ponad 6 lat i myślimy o ślubie, ale moja mama tego nie akceptuje i czeka aż się rozstaniemy, bo myśli, że to tylko moje fanaberie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1