Historia Gosi: „Na widok mojego męża kobiety dziwnie reagują”

02 Sierpnia 2017

„Nie chcę, żeby patrzyły na niego w taki sposób”.

miłość

Wczoraj opublikowaliśmy historię Oli, która żałowała, że odrzuciła zaloty niezbyt atrakcyjnego kolegi z klasy. Kiedy spotkała go po kilku latach, wyglądał zupełnie inaczej. Jeśli przeoczyłaś tę lekturę, koniecznie do niej wróć. Warto.

Historia Oli: „Żałuję, że dałam kosza grubasowi z klasy. Teraz jest bogaty i przystojny!”

Gosia po przeczytaniu tego listu, postanowiła opisać w mailu swoją historię, która swój początek również ma w czasach szkolnych. Ona i Bartek chodzili razem do jednej klasy. Bartek, podobnie jak bohater poprzedniego listu, również nie grzeszył wtedy urodą. Mimo to Gosia zakochała się w nim bez pamięci i dzisiaj są już małżeństwem. Jest jednak coś, co niepokoi Małgosię.
Przeczytajcie jej mail.

„Wczoraj natrafiłam na waszym portalu na list dziewczyny, która po kilku latach spotkała swojego dawnego wielbiciela. Chodzili razem do szkoły, on się w niej podkochiwał, ale ponieważ „był gruby i miał pryszcze”, dała mu kosza. Po pewnym czasie wyprzystojniał i się wzbogacił, a ona nie mogła odżałować, że nie dała mu szansy. Po tej lekturze tylko jedno cisnęło mi się na usta: dobrze jej tak! Mam nadzieję, że jego obecna żona w pełni wynagradza mu to, co przeżywał kiedyś przez hejterów ze swojej szkoły.

Historia mojego związku jest w sumie podobna. W czasach szkolnych uchodziłam za typową lalkę, w której podkochiwało się mnóstwo chłopaków. Wielu próbowało się ze mną umówić, a niektórzy rozpowiadali nawet plotki, że pewnie jestem lesbą, skoro wszystkim daję kosza. Nie wiedzieli wtedy jednego – że byłam już wtedy mocno zakochana w klasowym brzydalu, Bartku.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (35)
ocena
4.9/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-07 01:08:02

Na nas tez dziwnie reagują. On jest niski, właściwie mego wzrostu i ma nadwagę. Za to ja jestem 10 lat starsza ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-03 18:20:30

Daj im po pysku

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-03 01:57:03

To jak on wygląda skoro wzbudza aż taką sensację ludzi że obgadują was i wyśmiewają ? Bo jakoś ciężko mi sobie to wyobrazić. Znam brzydkich ludzi ale nie aż tak brzydkich (czyt. zaniedbanych) żeby ktoś ich palcami wytykał na ulicy. Dbają raczej o siebie, a to że mają jakieś tam mankamenty urody np. krzywe nogi czy twarz to nic na to nie mogą poradzić i ludzie o tym wiedzą i nie wyśmiewają ich. Natomiast gdy ktoś ma tłuste, brzydkie włosy, pryszczatą cerę, krzywe zęby, jest zarośnięty, śmierdzący, z brudnymi ciuchami to jest sam sobie winien bo to jest zwykłe niedbalstwo o siebie a nie brzydota. Może popraw jakoś wygląd swojego chłopaka jeśli zauważysz któryś z tych zaniedbań co wymieniłam, bo może w tym tkwi problem ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
beka
(Ocena: 5)
2017-08-03 21:32:47

Chciałabym tylko napisać, że na krzywe zęby nie mamy wpływu (nie zawsze stać nas na to, aby coś z tym zrobić)...tak samo jak trądzik, czy wy w końcu pojmiecie, że to jest choroba, a nie jakieś niechlujstwo?! zazwyczaj leczenie trwa latami! ten kto nie miał nigdy tego problemu zawsze musi się wymądrzyć ;-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-06 01:27:29

Na dentystę cie nie stać albo na kosmetyki do dbania o twarz ? Serio ? Przecież to nie kosztuje krocie, a poza tym na zdrowiu się nie oszczędza. I też o higiene tu chodzi, bo jak ktoś nie dba o siebie to się nie dziwię że jest wyśmiewany i wytykany palcami na ulicy. Sama tak robie jak widzę jakąś fleje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 4)
2018-04-07 23:26:50

Cóż, niektórzy zarabiając około 1500 zł miesięcznie, niestety, nie mają pieniędzy na aparat ortodontyczny, ani na wizytę u kosmetyczki, przykro mi to stwierdzić, ale takie są fakty.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-03 01:23:29

Ciekawe tylko czy za jakis czas nie bedzie tak ze zacznie szukac jakiegos na swoim poziomie bo zauroczenie osobowoscia prysnie, chyba ze lubi czuc sie gora gdy on jest ponizany a ona taka oddana w ten zwiazek charytatywnie, lubi sie politowac

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
O rany
(Ocena: 5)
2017-08-02 20:28:48

Następnym razem jak "koleżanki" będą dogryzać, to spytaj co trzyma ich mężów, przy nich, bo raczej nie charekter czy uroda. Może jakiś wujek wybiera się na tamten świat i spodziewa się koleżanka spadku?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-02 18:19:25

To sa pasożyty ciekawe jak one wyglądają moze chciałyby tak kochac?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-02 18:08:20

U mnie historia podobna. Zawsze przyciągałam męskie spojrzenia - zarówno typowych nerdów (ze względu na zainteresowania), jak przystojnych macho. Wybrałam nerda z nadwagą. Ja sama jestem drobna, bardzo chuda, więc mój facet wygląda przy mnie potężnie. Na ulicy non stop przyciągamy spojrzenia, znajomi drwią mniej lub bardziej złośliwie... Nawet od rodziny usłyszałam pytania, co taka atrakcyjna dziewczyna robi z takim monstrum. Ale wiecie co? Uodporniłam się już na to. Nikt nie przeżyje za mnie mojego życia. Jestem szczęśliwa i spełniona u boku nieidealnego faceta. Nikt z nas nie jest doskonały!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-02 15:25:10

To chyba wynika ze stereotypowego postrzegania kobiet i mężczyzn. Czyli, że mężczyźni lecą na wygląd kobiety, a kobiety lecą na pieniądze. I jeśli piękna kobieta jest z brzydkim mężczyzną, to ludzie mówią, że on jest bogaty, a ona go nie kocha, tylko jest z nim dla pieniędzy i pewnie go zdradza z jakimś pięknym kochankiem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-02 15:16:24

Liczy sie miłość i tyleb widać inni maja bardzo nudne zycie skoro interesuja sie Twoim.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-02 14:44:24

Jak to jest dziewczyny, że właśnie obiektywnie wszyscy się zachwycają urodą kobiety a mężczyzna z którym jest się w związku, który nie należy do przystojniaków jakby nie widzi tego, tylko wypomina różne defekty? Dlaczego to robi ? Ja miałam w pewnym momencie wysyp krost, który trwał ze dwa miesiące, bardzo mi dokuczał a ja robiłam co w mojej mocy. Potem zostały mi blizny, sama ich tak nie zauważałam, ale on ciągle o nich wspomina. Zaczęłam mówić głośno, że muszę się pozbyć blizn bo wyglądam strasznie a ludzie patrzą na mnie i mówią: ale o co chodzi, jakie blizny, gdzie są. Już nie wiem czy cały świat mnie oszukuje i podnosi na duchu czy mój chłopak ma rację.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ja
(Ocena: 3)
2017-08-02 16:08:56

uciekaj dziewczyno od tego narcyza

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-02 22:21:02

Twoj chlopak poprostu zneca sie nad Toba psychicznie. Powiedz,czy tylko w przypadku niedoskonalosci cery taki jest? wydaje mi sie,ze nie tylko

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-03 02:01:35

Trafiłaś na dupka egoistę,który sam o siebie nie dba ale chciałby mieć zadbaną laskę, najlepiej modelkę.... weź go lepiej kopnij w du..pe i znajdź sobie faceta który będzie cię kochał taką jaka jesteś, nawet z pryszczami na twarzy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-03 02:07:58

*egoistę i hipokrytę

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz