Miłość kontra przyjaźń: Jak pogodzić randki z chłopakiem ze spotkaniami z przyjaciółmi?

30 Września 2012

Buduj relację z facetem, ale nie kosztem przyjaciół.

Randka

Zanim poznałaś swojego partnera, miałaś już swoje grono przyjaciół. Twój chłopak również. Jednak odkąd się spotykacie, koleżanki zeszły na dalszy plan i co jakiś czas zarzucają ci, że je zaniedbujesz. Z jednej strony czujesz się z tego powodu winna, ale z drugiej… za nic w świecie nie chcesz zrezygnować ze swojego związku.

Nie jesteś w swoich rozterkach osamotniona. Naukowcy z Uniwersytetu Oksfordzkiego przeprowadzili niedawno sondaż wśród 100 kobiet i mężczyzn w wieku od 18 do 60 lat. Ankietowani wypełniali kwestionariusz, w którym pojawiały się pytania, dotyczące ich partnerów i przyjaciół. Okazało się, że obie płcie w takim samym stopniu traciły kilku znajomych po tym, jak wchodziły w nowe związki.

Czy istnieje zatem dobry sposób na to, by pogodzić ze sobą miłość i przyjaźń?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (26)
ocena
4.9/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-10-25 20:21:07

tak

jetem ładna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kamila
(Ocena: 3)
2015-10-25 20:19:23

jestem ładna

ja sie ubieram ładnie na chopaki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-04-20 20:26:11

re: Miłość kontra przyjaźń: Jak pogodzić randki z chłopakiem ze spotkaniami z przyjaciółmi?

Kiedy byłem samotny było mi strasznie ciężko. Na szczęście dzięki rytuałowi ze strony urokmilosny24.pl odzyskałem ukochaną. Jestem najszczęśliwszy na ziemi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ZapachLuxusuPL
(Ocena: 5)
2013-01-28 19:46:27

Tak, to jest dość trudne zjawisko. Ale można np. ustalić sobie, że piątkowy wieczór jest tylko dla przyjaciółek.I co piątek urządzać sobie taki babski wieczór na ploteczki przy dobrym winku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-01 22:32:29

ja własnie straciłam przyjaciołkę... żeby ten jej facet byl choć troche normalny, ale to taki idiota ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-01 10:41:20

prawda jest taka , ze jak chcecie miec przyjaciolki badz przyjaciol to badzcie same sami, zawsze z tego jest problem . i niech nikt nie wspomina nic o wyzwolonych singielkach

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-01 01:55:55

Co Wy dziewczyny gadacie, jak to nie da się tego pogodzić? Mój chłopak lubi moje przyjaciolki (z ktorymi mieszkam) a one lubią jego. Niekiedy wychodzimy gdzieś razem albo siedzimy w mieszkaniu i gadamy. Tak samo jest ze mną i z jego znajomymi, więc nie mówcie głupot, że nie ma szans jakoś sobie z tym poradzic :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-03 08:17:02

patrz bo kiedyś przypadkiem jeszcze bardziej sie polubią i otrzymasz rogi ,bo zazwyczaj tak bywa że przyjaciólka to najgorszy wróg który jest zazdrosny o wszystko co posiadasz i zawszelka cene chce Ci to odebrać ..nie ma co się okłamywać nasze przyjaciólki to zazwyczaj potem kochanki naszych facetów:/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-30 22:04:15

ale gadacie głupoty.. widocznie albo nie jesteście w szczęsliwych związkach, albo macie beznadziejne znajome. Większość swojego czasu spędzam z chłopakiem, jednak nie widzę problemu gdy nagle umawiam się z koleżankami, nawet jesli spotkanie ma się odbyć kosztem spotkania z chłopakiem. Jakoś nigdy nie robi problemów, koleżanki też nie robią jak akurat nie mam ochoty się z nimi spotkać, czy mam zaplanowany jakiś wyskok z chłopakiem. Czasem oczywiście spotykamy się wspólnie, wszyscy razem. Także dziewczyny, które mówią, że tego nie da się pofgodzić może maja po prostu, że tak się wyrażę źle dobranych chłopaków lub koleżanki :) Oczywiście, żeby nie było - jestem z moim chłopakiem 5 lat.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-30 17:02:48

obawiam się, że pogodzenie tych dwóch kwesti jest baaadzo trudno o ile nie jest niemożliwością. To fakt, że chcę ze swoim chłopakiem spędzac każdą wolną chwilę, ale prawdą jest też, że chciała bym więcej czasu spędzać z dziewczynami. Mój chłopak nie lubi koleżanek z którymi spotykam się najczęściej, moje koleżanki nie przepadają za moim chłopakiem bo nie przebiera w słowach kiedy mu coś nie pasuje, i tutaj powstaje kość niezgody. Dziewczyny spotykają się ze sobą prawie codziennie... jedna bowiem ma chłopaka od 5 lat ( i jak najczęściej stara się od niego odpoczywać hahahaha( a druga jest wolna i dyspozycyjna w zasadzie co dzień. Kiedy ja do nich dołączam raz na tydzień jest dziwna atmoskfera, czuję że nie mogę z nimi szczerze pogadać i czuję że byłam obgadywana, wtedy tracę chęci na kolejne spotkania. Zdaję sobie sprawę, że dziewczyny nie zachowują się wobec mnie ok, ale nie chcę z nich rezygnować, zwłaszcza z jednej z którą spędziłam szmat czasu i od zawsze służyłyśy sobie radą. Muszę wybierać...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-30 20:27:12

Napisałaś po prostu delikatnie o swoim facecie, bo w rzeczywistości jest on chamem ("nie przebiera w słowach, jak mu się coś nie podoba") i nie potrafi się zachować w towarzystwie. Nie dziw się, że koleżanki mają do Ciebie dystans, skoro związałaś się z kimś takim. Możliwe, że spodziewały się po Tobie czegoś lepszego, a tutaj facet, który nie traktuje z szacunkiem kobiet. Pewnie po prostu czekają na moment, kiedy się przebudzisz, bo z tego co widzę, to jesteś głupio zakochana. I śmiejąc się z innej koleżanki tego nie poprawisz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-30 16:00:47

e tam, marudzenie, ja sie dogaduje z jego znajomymi, on z moimi, a nawet oni miedzy soba wiec kiedy chcemy spedzic z nimi czas zwyczajnie zabieramy sie wzajemnie, albo rodzielamy na dwie rozne imprezy zeby pobyc np tylko w damskim a oni meskim gronie i po godzinie czy paru schodzimy sie razem :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz