„Zakochałam się w nauczycielu. Panie M. od geografii, mowa o panu!”

04 Października 2016

Natalia straciła głowę dla pedagoga. Z wzajemnością?

związek z nauczycielem

Nauczyciele mają w sobie to coś. Imponują młodym kobietom, które dopiero co wkraczają w dorosłość, bo ich męskimi towarzyszami są przeważnie koledzy, mający jeszcze mleko pod nosem. Nauczyciel ma wiedzę, autorytet i jest dojrzały. Kiedy do listy cech można jeszcze dorzucić urok osobisty i ujmujący wygląd – uczennice tracą głowy.

Miłość do nauczyciela to bardzo powszechne zjawisko, które zdarzyło się wielu z nas. Czasami przybiera formę adoracji i zauroczenia, ale zdarza się, że kończy się nawet ślubem. Właśnie o tym ostatnim marzy Natalia. Chociaż w tym roku czeka ją matura, a przed sobą ma całe życie, już wybrała przyszłego małżonka. Jest nim nauczyciel geografii. Natalia przekonuje, że nic jej nie powstrzyma. Nawet obrączka na palcu ukochanego...

Zobacz także: WASZE HISTORIE: „Narzeczony mnie uderzył. Zerwać czy dać mu drugą szansę?”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
4.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-05 11:35:39

"Na następne zajęcia założył ten obrzydliwy, złoty krążek, który wiąże go z inną kobietą" gdyby nosił ten krążek bo był by z nią to już zapewne złoty krążek nie był by już dla niej obrzydliwy a wspaniały .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-10-05 00:19:38

Ale ci sie we łbie pomieszalo od tych map, mylisz życie z bajką.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-04 22:21:07

Facet w sumie bez winy też nie jest. Nauczyciel nie powinien spoufalać się z uczniem tak, by go do domu podwozić. Są pewne granice. A dziewczyna - pomimo klasy maturalnej jest wyjątkowa pusta.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-04 19:28:07

Wyroznia cie bo dobrze sie uczysz,widocznie chce ci pomoc w osiagnieciu twoich sklamanych marzen.ledwo co go poznalas a juz miwisz o wielkiej milosci,to normalne w twoim wieku,ale nie rob bzdury,jakby on cos chcial od ciebie to by sam powiedzial ale napewno nie odrazu.widocznie obraczke zalozyl zeby takie jak ty sie odczepily od niego,pewnie jest swiadom tego ze salolaty leca na niego

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-04 12:12:20

Droga koleżanko podejrzewam, że za dużo sobie wmawiasz. Możliwe, że widzi w Tobie potencjał większy niż u innych, bo starasz się bardziej i dlatego jest miły. Obudź się ze snu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-04 11:00:40

Dziewczynko za dużo ci się wydaje, on Cię nie kocha i na pewno nie będzie ryzykował utraty pracy i rozpadu małżeństwa dla romansu z licealistką. Fakt, może cię lubi bardziej niż większość innych uczennic ale NA PEWNO się w tobie nie zakochał. Odpuść i zajmij sie kimś w swoim wieku zamiast mieszać w życiu dorosłego faceta. Zauroczyłaś się i to normalne wśród dziewcząt w wieku szkolnym że "zakochują się" w swoich nauczycielach, to jest tak jakby część dojrzewania, potem przechodzi..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-04 09:45:53

zejdź na ziemię, dziewczynko... dla niego jesteś tylko dzieciakiem, uczennicą

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Diana
(Ocena: 5)
2016-10-04 09:37:57

Ja też się kiedyś zauroczyłam nauczycielem. Odpuściłam sobie jednak. Wiesz czemu? Po pierwsze obie strony by miały kłopoty po drugie zajętych facetów się nie rusza. Ja nie ruszałam "mojego" bo wiem, że w swoim związku był szczęśliwy, a jego szczęście było dla mnie ważniejsze niż moje własne. Z resztą nawet jeśli byłby nieszczęśliwy w związku to nie daje mi prawa go burzyć. Facet nie byłby najlepszym materiałem ba faceta jeśli by zostawił swoją kobietę dla mnie, bo to by znaczyło i że mnie zostawi dla innych. A co do tego jego zainteresowania tobą, to wydaje mi się, że nad interpretujesz sytuację i zwykłe dobre maniery bierzesz za coś więcej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-04 08:45:32

Wiele dziewczyn myli bycie po prostu uprzejmym z zauroczeniem, takich jak ty jest pełno,jeśli ma obrączkę to już po zawodach,jeśli chcesz się wygłupić proszę bardzo a potem będziesz płakała,o zmianę szkoły bo zrobisz z siebie kretynkę, dla jego żony to nawet dobrze bo strzelisz sobie sama w kolano a pan od geografii będzie się z ciebie śmiał popijając wino wieczorem z żoną:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-04 07:32:44

o ja jebie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1