Męskie wyznania - bariera nie do pokonania?

14 Czerwca 2008

Facetom z wielkim trudem przychodzą słowa „Kocham cię”. Jak ich oswoić i zachęcić do miłosnych wyznań?

Męskie wyznania - bariera nie do pokonania?

Nie tylko słowa „ślub” i „związek” wywołują w facetach reakcję alergiczną. Do grona słów uczulających zalicza się upragnione przez nas kobiety wyznanie - „Kocham cię”.

Czekamy długo na jakiekolwiek czułe słowa, a gdy już tracimy cierpliwość, zaczynamy wymyślać dziwne sposoby na przyspieszenie jego procesu zakochiwania się. Niestety często nietrafione i nieskuteczne, a nawet działające odwrotnie, niż byśmy tego oczekiwały.

Przyjrzałyśmy się trzem grzechom głównym, jakie popełniają niecierpliwe kobiety i znalazłyśmy lepsze oraz sprytniejsze sposoby na rozbudzenie emocji w twoim facecie.

Mężczyzna to dość prosto skonstruowana maszyna - naciskanie odpowiednich guzików jest gwarancją służenia przez lata, bez konieczności reklamacji i ponownego szukania lepszego modelu.

Jak nie postępować?

Trzy niepolecane przez nas zdania, jakie mogą paść z kobiecych ust to: „Kochanie, czy Ty mnie właściwie kochasz?”; „Jeśli mi wreszcie nie powiesz, że mnie kochasz, to z nami koniec!” oraz „Mój eks wiecznie mi powtarzał, że mnie kocha, a Ty wcale”.

Dlaczego?

Bo poczuje się osaczony i żeby tylko uwolnić się z pułapki, powie ci: „Tak, kocham Cię”, nawet jeśli wcale tak nie czuje, więc nie dowiesz się prawdy. Poza tym na wspomnienie twojego byłego może lekko się rozwścieczyć i na złość nadal traktować cię po swojemu. Ostatecznie groźba: „Zostawię Cię” może tak go zirytować, że sam rzuci cię pierwszy.

Ja to zrobić lepiej?

Możesz po prostu powiedzieć mu to pierwsza :). Wystarczy przekonanie o własnych uczuciach i odrobina odwagi. Prawdopodobnie odwdzięczy ci się tym samym i usłyszysz upragnione „Kocham Cię”. Jeśli nie, bądź cierpliwa i uderz raz jeszcze za jakiś czas :). Może łatwiej będzie ci to zrobić w obcym języku. Zabierz go do kina na jakąś francuską komedię romantyczną, a po wyjściu powiedz czule: „Je t’aime”. Jemu też będzie łatwiej przemóc nieśmiałość po francusku :).

Możesz też rzucić mu od niechcenia ciekawostkę, że kobiety, które często słyszą od swych ukochanych miłosne wyznania, przeżywają intensywniejsze orgazmy. Zapewne chwilę później zechce to przetestować :).

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (51)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-14 09:26:55

A mój były chłopak w ciągu trwania 3,5 letniego związku powiedział "Kocham Cię" raz i to przez telefon....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-26 16:22:27

Ja mężczyzna nie wstydzę się uczucia miłości, nie mówię o seksie bo to następna też naturalna kolejność a na razie marzę o pierwszej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-26 16:22:17

Ja mężczyzna nie wstydzę się uczucia miłości, nie mówię o seksie bo to następna też naturalna kolejność a narazie marzę o pierwszej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-22 02:05:57

KOCHAMY WASZE GIERKI :D SAME SIĘ W NICH GUBICIE DROGIE PANIE WIĘCEJ SZCZEROŚCI .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-14 17:16:00

[quote="Mów Do Mnie Misiu xD"]Prawdopodobnie odwdzięczy ci się tym samym i usłyszysz upragnione „Kocham Cię”. -jak jest twardziel to nie odpowie od razu :D[/quote] heheheh:D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-14 17:15:00

Albo oni nie są przekonami do swich uczuć tez tak moze byc... I co z tego ze powie kocham cie a pózniej po jakims czasie zostawi nas ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-18 23:36:00

Haha a ja tego nie slyszalam od mojego faceta ani on tego ode mnie ;> My poprostu wiemy ze tak jest nie potrzebujemy slow - chcemy je zostawic na te naprawde wyjatkowe i znaczace chwile :*

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-02-26 17:57:00

Prawdopodobnie odwdzięczy ci się tym samym i usłyszysz upragnione „Kocham Cię”. -jak jest twardziel to nie odpowie od razu :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-12 23:06:00

Kurcze dziewczyny, okazujcie i nam trochę uczucia. Nie jesteśmy tylko maszynami, mamy uczucia i wbrew pozorom pod kamienną maską kryje się wrażliwa osoba.. Też lubimy słyszeć od was że nas kochacie :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-26 00:14:00

u mnie tak samo :) moj facet czesto mi to mowi ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz