Reportaż: Mam faceta w więzieniu

09 Sierpnia 2016

Dlaczego kobieta decyduje się na związek z mężczyzną przebywającym za kratkami?

mój facet jest w więzieniu

Kilka tygodni temu Polskę zelektryzowała informacja o ślubie Mariusza Trynkiewicza, jednego z najbardziej niebezpiecznych przestępców, pedofilia i mordercę, który latem 1988 r. brutalnie zabił czterech chłopców w wieku 11-13 lat.

Ślubna ceremonia odbyła się w październiku 2015 r. w zamkniętym ośrodku w Gostyninie, gdzie „Szatan z Piotrkowa” odsiaduje kolejny wyrok, tym razem za posiadanie pornografii dziecięcej. Wybranką przestępcy jest 20 lat młodsza warszawianka, która opowiada w książce Justyny Kopińskiej „Polska odwraca oczy”: „Na naszym ślubie był pyszny tort kawowy. Moja teściowa przywiozła też roladę śmietankową oraz serniczek. Dyrektor w Gostyninie stanął na wysokości zadania. Oddał nam na uroczystość salę widzeń. Był stół nakryty zielonym obrusem, a przed nim ustawione krzesełka”. Rolę świadka przyjęła jej koleżanka socjolog, która poznała kobietę z Trynkiewiczem i podobno bardzo wspiera ten związek.

Zobacz także: Idealna różnica wieku w związku istnieje! Ile lat może nas dzielić?

Żona przestępcy snuje także plany na przyszłość. Para planuje podobno dziecko, ale na razie widzenia odbywają się tylko w obecności strażników, dlatego małżeństwo nie może zostać „skonsumowane”. „Jedyne, czego teraz pragnę, to byśmy razem zamieszkali. Obecne opinie biegłych są dla Mariusza bardzo korzystne, więc mam dobre przeczucia. (…) Jeśli wreszcie będzie wolny, to pojedziemy w podróż poślubną do tego lasu w Piotrkowie Trybunalskim, który Mariusz tak kocha” – zdradza kobieta w rozmowie z Kopińską.

Co myśli o zbrodni dokonanej przez Trynkiewicza 28 lat temu? „Mariusz tych chłopców nie ciągnął na siłę do mieszkania. (…) W pierwszym odruchu mogli się zgodzić, ale później przeszli długi odcinek drogi. Mieli czas, aby ochłonąć, zastanowić się i uciec. Nie zrobili tego. To była ich decyzja, że nie żyją” – twierdzi żona przestępcy.

Choć jej działanie może wydawać się szokujące, nie jest wyjątkiem. Sporo kobiet wiąże się bowiem z przestępcami.

Trudne związki

Kilka lat temu media szczegółowo opisywały historię Vanessy – pięknej córki śląskiego biznesmena, która zakochała się w dużo starszym od siebie mężczyźnie, odsiadującym kolejny wyrok za pobicie i wymuszenia haraczy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
2.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Natali
(Ocena: 1)
2016-08-10 13:54:14

Temat ukradziony z kobieta.wp.pl i jeszcze do tego połowa tekstu przepisana! Chamstwo!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-09 08:14:47

Ja nie rozumiem takich kobiet, tym bardziej, jak ktoś odsiaduje długi wyrok, prawda jest taka, że na rynku polskim trudno jest o dobrą pracę, jak ma się kilkumiesięczną lukę, a co dopiero kilkuletnią. Niestety to często sprawia, że taka osoba, aby mieć pieniądze z powrotem wraca do środowiska kryminalnego. Powiedzmy Sobie szczerze, ale problemy finansowe mogą zabić nawet największą miłość. Frustracje, żale, problemy ze spłatą rachunków i kredyty.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-09 06:57:16

Vanessa a mąż to pewnie Brajan lub Denis :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mężczyzna
(Ocena: 2)
2016-08-09 01:51:34

Zawsze szanowałem kobiety, po przeczytaniu tego artykułu dochodzę do wniosku że, nie wszystkie kobiety należy szanować, bo nie wszystkie się szanują.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-09 11:01:06

ameryki nie odkryłeś, to samo można powiedzieć o facetach. poza tym jestem raczej zdania, że jakiś tam podstawowy szacunek należy się każdemu, z samego faktu tego, że jest człowiekiem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mężczyzna
(Ocena: 2)
2016-08-10 00:29:04

Każdemu człowiekowi tak, tym którzy się nie szanują nie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
JaJas
(Ocena: 2)
2016-08-09 01:43:18

"Mieli czas, aby ochłonąć, zastanowić się i uciec. Nie zrobili tego. To była ich decyzja, że nie żyją – twierdzi żona przestępcy". Ty kobieto też (chyba) miałaś czas "aby ochłonąć, zastanowić się i uciec". Dlaczego tego nie zrobiłaś? Znam odpowiedź, oto ona: Jesteś 0.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-09 06:55:35

Nie zrobiła tego bo jest id***ką. Może i dobrze, że nie uciekła, niech żyje ze zwyrolem. Kto normalny tak mówi?! Przecież to były dzieci!!! Ciekawe jakby ktoś tak potraktował jej dzieci, też by powiedziała, że to ich wina bo nie ochłonęły i nie uciekły?! Skąd się biorą tacy ludzie?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-09 09:09:24

za niedługo się przekona jak tatuś zgwałci swoje dziecko

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-09 09:55:18

Pewnie nawet jak zrobi krzywdę ich dziecku, to będzie go tłumaczyć, że go dziecko sprowokowało do tego aby je zgwałcić czy coś takiego...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1