Małżeńskie sekrety

24 Kwietnia 2016

Gdzie leży granica szczerości małżeńskiej? Te sekrety lepiej zatrzymaj dla siebie...

małżeńskie sekrety

Szczerość i zaufanie pomiędzy kobietą a mężczyzną to najbardziej istotne kwestie w małżeństwie, co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. Tajemnice i sekrety wprowadzają dystans, budzą nieufność i stwarzają nieprzyjemną atmosferę. Jeżeli w Waszym związku są jakieś niewyjaśnione sprawy, niedomówienia, to mogą doprowadzić do poważnego konfliktu.

Jednocześnie jesteśmy jednak przekonane, że czasami lepiej jest nie wyjawiać małżonkowi pewnych rzeczy, dla dobra relacji. Zdradzenie niektórych tajemnic mogłoby poważnie zranić faceta, chociaż w żaden sposób nie można ich postrzegać jako typowego nadużycia zaufania.

W każdym małżeństwie są jakieś tajemnice. Chociaż to Ty sama musisz zadecydować, co jest dobre dla Twojego związku i ocenić to także z moralnego punktu wiedzenia, podpowiadamy, gdzie leży granica. 

Jeżeli masz podobne sekrety, faktycznie lepiej zachowaj je dla siebie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-04-24 12:17:50

re: Małżeńskie sekrety

Moja mama uważa, że to ja jestem za mało dobra dla mojego męża :D Głównie dlatego, że kiepska ze mnie kucharka. Na szczęście on ma do tego świetną rękę. Poza tym, jakby mój mąż się zaniedbał, to bym mu o tym powiedziała. Jak mi się przybrało (z lenistwa), to od razu usłyszałam, że czas o siebie zadbać. Mąż nie wymaga ode mnie bycia wiecznie idealną, pomalowaną, uczestaną i tak dalej, ale oboje uważamy, że dbanie o siebie (zdrowa dieta, sen, ruch, niedopuszczanie do nadwagi, dbanie o higienę, dbanie o włosy, cerę, zęby i tak dalej), to oznaka szacunku dla partnera. Są rzeczy ważniejsze niż wygląd, ale starzeć się też można ładnie, z klasą. Nie trzeba sobie wszystkiego odpuszczać tylko dlatego, że lata mijają. Bardzo cenię to, że mój mąż ma wspanialą, wysportowaną sylwetkę. Gdyby jakiś wypadek sprawił, że nie może już o siebie dbać, to nie kochałabym go mniej, ale skoto mamy zdrowie i czas, to zaniedbanie byłoby glupie i pokazywałoby, że nie zależy na tym, co myśli o nas partner.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1