"Kocham Cię": Dlaczego „po” faceci nigdy nam tego nie mówią? DEMASKUJEMY ICH PSYCHIKĘ!

07 Marca 2011

Dlaczego po łóżkowych szaleństwach żadna z nas raczej nie usłyszy romantycznego „kocham Cię”? Cóż... Większość mężczyzn, kiedy jest już po wszystkim, ma swoje własne plany…

Niemal każda z nas tuż „po” liczy na kilka czułych słów, romantyczną pogawędkę lub chwile błogiego odpoczynku w silnych ramionach ukochanego. Tuż po szalonym seksie uwielbiamy czuć ciepło ciała naszego mężczyzny – to rozkoszne uczucie traktujemy jako swego rodzaju potwierdzenie jego przywiązania i miłości... Rzeczywistość potrafi jednak nad wyraz szybko i skutecznie otrząsnąć nas z podobnych fantazji, bo jeśli już po wszystkim nasz ukochany nie zaśnie, najprawdopodobniej zobaczymy go wychodzącego i rzucającego krótkie „cześć” na odchodne.

Kobiety kontra mężczyźni

W czym tkwi sekret? Jak zwykle chodzi o liczne różnice, które nie od dziś są źródłem nieodzownych konfliktów na linii damsko-męskiej. Emocjonalność, psychika i predyspozycje fizyczne – to główna trójka największych winowajców, którzy nad wyraz często krzyżują plany nie tylko nam – kobietom, ale i naszym mężczyznom. I tak, kiedy podczas erotycznych uniesień my przeżywamy istne katharsis podyktowane poczuciem tworzenia jedności z naszym ukochanym, on najczęściej skupia się wyłącznie na własnych doznaniach. Nic więc dziwnego, że kiedy cała zabawa się kończy, mężczyzna ma chęć przejść do realizacji kolejnego zadania, którym jest odpoczynek lub powrót do domu…

Stop bujaniu w obłokach!

O tym jak bardzo płeć piękna angażuje się w seks, mogą wiedzieć tylko jej przedstawicielki. Stosunek to dla nas coś więcej niż przyjemność fizyczna. Podczas miłosnej ekstazy o swojej obecności przypominają nie tylko instynkty, ale przede wszystkim emocje! Chcemy czuć się rozpieszczane, kochane i najważniejsze – tak, jakby poza nami nie istniał nikt inny. Tym czasem dla wielu mężczyzn seks jest po prostu jedną z wielu czynności, jaką wykonują kolejnego dnia. Owszem, to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy, jakie ich spotkają, jednak przestańmy się łudzić, że to, z kim to robią, jest tak ważne, jak mogłaby podpowiadać wyobraźnia.

On i jego męskie przyzwyczajenia

męskie zaangażowanie kończy się więc na dość intensywnym zmęczeniu fizycznym. Jak zregenerować siły? Najlepszym rozwiązaniem będzie drzemka. I tu pojawia się problem. Jeśli nasz facet zasypia w naszym łóżku, przynajmniej mamy go przy sobie… Gorzej jest, gdy górę biorą jego przyzwyczajenia. Kiedy usłyszysz, więc że najlepiej śpi mu się w jego własnym łóżku lub jutro koniecznie musi wstać wcześnie… najprawdopodobniej nie uda ci się przekonać go do tego, żeby został z tobą. Nie pomogą nawet najskuteczniejsze kobiece sztuczki, stanowcze groźby i ckliwe prośby…

Jak poradzić sobie z podobną, męską fanaberią? Najlepszym, a zarazem najtrudniejszym sposobem jest lekceważenie! Jeśli uda ci się przestać przejmować tym, że facet, którego do niedawna uważałaś za swojego ukochanego, dziś nie raczy się do ciebie odezwać, jesteś na wygranej pozycji! W przeciwnym razie, nie obwiniaj się – widocznie jesteś zbyt wrażliwa na przygodny seks bądź krótkie związki o takim charakterze. Im wcześniej zorientujesz się, że niektórzy faceci, po prostu chcą cię "zaliczyć", tym lepiej!

Oliwka Mostowska

Zobacz także:

Gdzie usiąść w samolocie, żeby przeżyć katastrofę lotniczą?

Przód, tył, a może środek samolotu? Zobacz, które miejsca są najbezpieczniejsze!

Woda święcona to siedlisko zarazków!

Kościół postanowił dołączyć się do walki o zahamowanie epidemii świńskiej grypy. W Wielkiej Brytanii apeluje się do wiernych, aby stronili od święconej wody, w której bytują liczne drobnoustroje!

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (112)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-04-16 19:20:17

re:

U mnie to wyglądało tak, że ja się zmieniłam dla niego, w sumie ja byłam na poczatku bardziej z dystansem, on pragnął ode mnei ciepła, ciągłej bliskości, spedzania razem każdej wolnej chwili.... a teraz - ja pragne od niego tego same. Niestety on juz zmienil zdanie. Rzucił mnie. Zamowilam urok na urokmilosny24.pl żeby go odzyskać. I nagle dziś pojawił się u mnie z kwiatami. Dam mu szansę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-16 19:59:04

A czy w trakcie seksu ''Kocham cię" coś znaczy ???

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-05 13:55:35

Mi mój skarb mówi to zawsze. Mówi to bardzo często. Ten teks to bzdura.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-15 20:25:52

sprawdz jakość ludzkiej spermy h t t p://s e k s b a z a.com

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-01 12:33:47

kocham ciebie i chce z tobą chodzić jestem lezbijką i gejem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-16 19:19:18

Ja z tym artykułem nie zgadzam. Mój ukochany kiedy "to" zrobimy mówi jaka byłam cudowna i jak bardzo mnie kocha. Ahh nawet nie musimy ''tych rzeczy'' robić, żeby mówił mi to.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-18 14:39:42

Dokładnie... Jeżeli facet naprawdę kocha, będzie to powtarzał bez przerwy. A jeżeli "kocha" tylko dlatego, żeby zaciągnąć kobietę do łóżka... no to jest już inna sprawa. I ten reportaż jest właśnie o takich przypadkach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-14 14:14:31

Ten tekst to jakieś nieporozumienie. Czemu wszystkich facetów opisujecie tak samo? Mój facet po wszystkim przytula mnie, całuje, mówi jak bardzo mnie kocha...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-10 16:14:49

mi zawsze mówią od razu po orgazmie KOCHAM CIE

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-09 22:10:14

kto to pisał... chyba jakaś porzucona dopiero co kobita ... takie rzeczy to można zachować sobie dla siebie a nie puszczać w Polske... mężczyźni są różni i chyba każda myśląca troche kobieta o tym wie, nie każdy zachowuje się w ten sposób po seksie/ współczuje autorce że ma takie doświadczenia ale jestem oburzona że nikt nie sprawdza tych tekstów zanim się ukaża bo czasem to piszecie takie głupoty ze szok. LUDZIE SĄ RÓŻNI NIE MOŻNA TAK GENERALIZOWAC I WRZUCAĆ WSZYSTKICH DO JEDNEGO WORA

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-09 19:53:33

KTO NIE MÓWI TEN NIE MÓWI. JA ZAWSZE SŁYSZĘ KOCHAM CIĘ I NIE MA TO ZNACZENIA W JAKIM JESTEŚMY MIEJSCU, CZY JESTEŚMY PO CZY PRZED. MĘŻCZYŹNI POTRAFIĄ OKAZYWAĆ UCZUCIA TYLKO DUŻO REŻ ZALEŻY OD NAS SAMYCH. MUSIMY TO RÓWNIEŻ ODWZAJEMNIAĆ, NP. MÓJ FACET TO TROSZKĘ DZIECKO O KTÓRE TRZEBA DBAĆ I LUBI JAK MÓWIĘ MU ŻE GO KOCHAM. TAK TO JUŻ Z NIMI JEST ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-10 04:20:08

Udław się tym caps lockiem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-08 21:33:56

gówno prawda... Faceci są czuli i potrafią okazywac uczucia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz