7 sygnałów, że on Cię NIE ZDRADZA

13 Lutego 2017

Chociaż lepiej zachować czujność, w niektórych sytuacjach możesz być spokojna.

czy on mnie zdradza

Zdrada... To słowo pojawia się od czasu do czasu w kobiecej podświadomości i burzy spokój. Podejrzenie, że ukochany może dopuścić się takiego czynu jest bolesne. Nawet jeżeli mężczyzna wydaje się wzorem cnót, istnieje ryzyko. Niektóre przedstawicielki płci pięknej nie mają skrupułów i uwodzą zajętych facetów. Częstują ich drinkami, stopniowo upijają, a wtedy łatwo popuścić hamulce. Czasami okoliczności bywają mniej dramatyczne i mężczyźni ponoszą o wiele większą odpowiedzialność za swoje czyny. Nie potrafią też podać żadnego konkretnego motywu typu miłość, problemy w związku itp. Czyżby naprawdę rządziły nimi wyłącznie żądze?

„Nie mogę uwierzyć, że narzeczony mnie zdradził. Dałabym sobie uciąć za niego rękę. Tak mnie omotał, że nie zwracałam uwagi na różne niepokojące sygnały” - pisze na forum Marta. „Miałam trzech facetów i każdy z nich mnie zdradził. Czy to ze mną jest coś nie tak?” - zabiera głos Ola z Inowrocławia. Kolejny wpis należy do użytkowniczki o pseudonimie motyll234. Brzmi on następująco: „Wierzcie lub nie, ale w pewnych okolicznościach każdy facet jest skłonny do zdrady, oczywiście jeżeli trafi na swój typ kobiety. Ja wolę dmuchać na zimne i uważnie obserwować faceta”. Czy motyll234 ma rację?

Portal cosmopolitan.com wyróżnił sygnały, które dla odmiany mają nas uspokoić, a nie zaniepokoić. Zdaniem redaktorów amerykańskiego serwisu kobiety mogą być spokojne, gdy...

Zobacz także: Jak żyć po zdradzie?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz