Kiedy on zachowuje się, jakby mu już nie zależało - przeczekać KRYZYS czy... działać?

16 Grudnia 2012

Niektórzy twierdzą, że po ślubie wiele się zmienia. Często różnice można dostrzec zwłaszcza w zachowaniu mężczyzny.

kryzys w związku

Amerykańscy naukowcy dowiedli, że po ślubie panowie… rzadziej zaglądają do kieliszka. Badania, które pozwoliły wysnuć takie wnioski, przeprowadzono na 5 tys. osób. Niestety, w małżeństwie nie wszystko zmienia się na plus. Wystarczy prześledzić fora dyskusyjne w internecie, aby zdać sobie sprawę, na co najczęściej skarżą się mężatki – zarówno te świeżo upieczone, jak i z wieloletnim stażem. Poszukajmy odpowiedzi na pytanie, dlaczego on…

Już nie mówi „kocham”

Podczas gdy w początkowej fazie związku (czy nawet małżeństwa) słowo „kocham” z ust kobiety i mężczyzny pada często, o tyle wraz z upływem czasu coraz rzadziej wyznajemy sobie miłość. Internautka Agata skarży się, że jej mąż po czterech latach małżeństwa praktycznie nie mówi już, że ją kocha. „Nie wiem, gdzie leży przyczyna. Nie ma między nami kryzysu, wydaje się, że wszystko gra. Próbowałam dać mu do zrozumienia, że jego oziębłość mi przeszkadza, ale na nic się to zdało” – opowiada.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-11-25 22:57:29

re: Kiedy on zachowuje się, jakby mu już nie zależało - przeczekać KRYZYS czy... działać?

Ode mnie odszedł po 4 latach. Na pożegnanie powiedział jedynie że jestem wspaniałą kobietą, ale nie możemy być razem. Ale ja nie wyobrazałam sobie życie bez niego. Powiedziałam sobie ze albo on albo żaden. Próbowałam wszystkiego, aż natrafiłam na stronę z rytuałami urok-milosny.pl. Nie zastanawiałam się długo i zamówiłam rytuał na jego powrót. Czekałam, aż w końcu odezwał się do mnie że nie może beze mnie żyć i musimy być razem. To najszczęśliwszy dzień w moim życiu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1