Kłamstwa dla dobra związku: Kiedy nie musisz być z ukochanym szczera w 100 procentach?

18 Kwietnia 2017

Czasami bardziej opłaca się milczeć albo skłamać.

szczerość w związku

Zaufanie to podstawa każdego związku. Bez niego nie przetrwa żadna relacja. Dotyczy ono spraw poważnych i błahych. Są jednak rzeczy, które zdecydowanie lepiej trzymać przed facetem w tajemnicy. Właśnie dla dobra Was obojga. Paradoks? Wcale nie. Po prostu prawda niekiedy może boleć i rodzi pretensje. W jakich sprawach wręcz powinnaś się z nią mijać, aby miłość pomiędzy Wami kwitła?

Jego styl, który Ci się nie podoba

Niektórzy mężczyźni rodzą się z wyczuciem modowym i dobieranie do siebie poszczególnych części garderoby nie sprawia im najmniejszej trudności. Kobiety czują się dumne za każdym razem, gdy pojawiają się w ich towarzystwie. Jeżeli Twój facet się do nich nie zalicza, nie rozpaczaj i pamiętaj, ze to nie jego wina. Kiedy spyta Cię, jak wygląda, a Ty masz ochotę po prostu krzyczeć, postaraj się znaleźć przynajmniej jedną rzecz, która Ci się podoba. Możesz także zasugerować inne zestawy albo zaproponować mu zupełnie inny styl ubierania się. To naprawdę doskonała okazja.

Myśli o byłym

Może się zdarzyć, że jeszcze o nim nie zapomniałaś. Bywa też, że przy niektórych okazjach przypominają Ci się wspólnie spędzone chwile. Nawet jeżeli czujesz się niepewnie i myślisz o powrocie do niego, nie mów o tym obecnemu facetowi. W każdej chwili Twoje zdanie może ulec zmianie. Daj sobie czas. Wiele dziewczyn żałuje potem podobnych wyskoków.

Zobacz także: Historia Rafała: „Czy moja dziewczyna jest ze mną tylko dla pieniędzy? Ostatnio poprosiła mnie o kupno...”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz