Kiedy mężczyźni NIE zdradzają?

29 Października 2012

Mówi się, że każdy mężczyzna ma gen zdrady. A to nieprawda – przekonaj się, kiedy mężczyźni nie zdradzają swoich partnerek.

para w samochodzie

Niedochowanie wierności to po niezgodności charakterów druga przyczyna rozwodów w Polsce – wymienia je co czwarte rozstające się małżeństwo. Tutaj pisaliśmy, że istnieją nawet mężczyźni z potencjałem zdrady. Chodzi m.in. o flirciarza, bawidamka, faceta z kryzysem wiekowym, mężczyznę z pasją czy rozwodnika. Niektórzy są wręcz zdania, że mężczyźni zdradzają, bo taka ich natura – po prostu nie są stworzeni do monogamii. Czy jednak na pewno? Przekonanie, że każdy facet zdradza, jest błędne. Mężczyznom nie w głowie skok w bok, jeśli…

Są szczęśliwi w związku

To nie truizm – wystarczy przyjrzeć się najczęstszym powodom męskiej zdrady. Panowie są niewierni, gdy nie odczuwają więzi emocjonalnej z partnerką. Z badań, o których piszemy w tym tekście, udało się wysnuć wniosek, że wybranka niewiernych mężczyzn zawsze była zapracowana i zmęczona, podczas gdy kochanka dysponowała czasem, okazywała zainteresowanie i potrafiła podbudować męską samoocenę. A mężczyzna, jeśli jest w szczęśliwym, harmonijnym partnerskim związku, nie będzie szukał szczęścia gdzie indziej. Mówi o tym 34-letni Mariusz. „Dziewczyny, prawda jest taka, że facet, który jest zadowolony ze swojego związku, nigdy nawet nie pomyśli o zdradzie”.

Lekcja dla ciebie: nie pozwólcie, aby drobne konflikty narastały – wyjaśniajcie je sobie od razu. Pielęgnujcie związek i nie dajcie się rutynie, każdego dnia robiąc coś nowego.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (115)
ocena
4.9/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Tri
(Ocena: 2)
2017-12-25 15:10:17

Jak sie z byle barachłem wiazecie tak macie. Zadnych kierowców,budowlańców i innych tego typu .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
asdf
(Ocena: 5)
2017-10-01 11:32:16

Mężczyźni też zdradzają, kiedy mają idealny dom i małżeństwo. Bo sielanka i szczęście szybko się nudzą. Więc sobie znajdują przygodę na boku. Dla emocji. Albo bo kochanka jest młodsza i ładniejsza od żony. Ten artykuł to jest niestety stek bzdur.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-06-29 10:35:08

Pisane jak poradnik dla kobiety pt. 'Jak poswiecic cale swoje zycie dla usatysfakcjonowania biedniego, niedocenionego, zakompleksionego faceta.'. Faceci czesto zdradzaja dla sportu, nie dlatego, ze sa nieszczesliwi w zwiazku. Moj kuzyn to taki g.noj wlasnie, to sie wystarczajaco naogladalam. Kazdy facet moze zdradzic i koniec.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-11-26 23:35:26

re: Kiedy mężczyźni NIE zdradzają?

Byłam już zaręczona z facetem, który był moim ideałem – wrażliwy, czuły a zarazem zaradny. Planowaliśmy ślub i wspólne życie. Aż nagle on stwierdził że to jednak nie to…..tragedia. Wiedziałam że to facet mojego życia. Nie mogłam go wypuścić z rąk. Jako że zawsze wierzyłam w magię postanowiłam się odwołac do niej. Zamówiłam rytuał miłosny ze strony urok-milosny.pl – i on wrócił, mówiąc że nie wie jak mógł wcześniej ze mną zerwać. Znowu jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-09-02 23:03:15

re: Kiedy mężczyźni NIE zdradzają?

Przestańcie się nad sobą użalać i przestańcie sobie cukrowac. Większość z Was po niedlugim czasie w związku zaczyna wyglądać jak fleje,i to wyłącznie wasza wina. Weźcie się za siebie i przestańcie rozplywac się nad tym jakie wspaniale jesteście,a facet nie potrzebuje kucharki z baru mlecznego. Lucy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kinderka
(Ocena: 5)
2014-12-10 15:54:05

re: Kiedy mężczyźni NIE zdradzają?

Dokładnie do tanga trzeba dwojga nie tylko kobieta ma być kucharka, kochanka, niania, przyjaciółka , praczka , sprzątaczka niekiedy zachowywać się jak prostytutką bo facet tak chce i mamy wszystko spełniać bo nie to zdrada ale jak nam nie pasuje mamy siedzieć cicho...ważne żeby Pan i władca był zadowolony!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
JUlita
(Ocena: 5)
2014-12-10 15:50:23

re: Kiedy mężczyźni NIE zdradzają?

Nieprawda ze zdradzane są kury mój kumpel zdradzał dziewczynę bo mówił ze to nowe mięsko...wydaje mi się ze zależy od charakteru faceta

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
politka
(Ocena: 5)
2014-12-10 15:44:38

re: Kiedy mężczyźni NIE zdradzają?

Niestety prawda jest taka ze faceci nie rozumieją ze kobieta pracująca w domu zajmująca się dzieckiem może być zmęczona wtedy najlepiej znaleźć kochankę niż odciążyć żonę z obowiązków ..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Lubimy-To-Robic.com
(Ocena: 5)
2013-01-28 19:50:11

Kiedy mężczyzna będzie miał wszystko w związku to nawet nie pomyśli o zdradzie. Chodzi tu o ugotowany obiadek, wyprasowane koszule, czyste skarpetki, możliwość wyjścia z kumplami na piwo no i oczywiście min sex raz dziennie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Lubimy-To-Robic.com
(Ocena: 5)
2013-01-28 19:23:25

A ja tam ufam swojemu facetowi. Wiem, że nie był by w stanie mnie zdradzić. Prędzej bym sie tego spodziewała po sobie jak po nim.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz