„Zamierzam oświadczyć się dziewczynie, której nie kocham. Zależy mi na ślubie, bo...” (Paskudna historia Andrzeja)

30 Listopada 2017

Mężczyzna nie ma wyrzutów sumienia z powodu nieszczerości wobec partnerki.

brak miłości

Nie wszystkie związki opierają się na miłości. Czasami ludzie są ze sobą dla wygody, z braku innych możliwości bądź też mają w tym jakiś interes. Partnerzy przeważnie nie mają o tym pojęcia i myślą, że są kochani.

Andrzej jest jednym z mężczyzn, którzy związali się z kobietą bez miłości. Ten układ mu odpowiada, bo wie, że może na nim bardzo skorzystać. Jego dziewczyna niczego nie podejrzewa, a Andrzej nie ma najmniejszych wyrzutów sumienia. Zgodził się opowiedzieć swoją historię. Przekonuje, że takie postępowanie wcale nie jest rzadkością.

- Zazwyczaj to kobiety podejrzewa się o chęć zrobienia interesu na związku, zwłaszcza gdy mężczyzna jest bogaty. Przyznaję, że mężczyźni postępują podobnie, a w tym ja. Kierują nami różne powody.

Zobacz także: Chłopak w tajemnicy stworzył okrutną listę jej wad i zalet. Dotarła do niej i dowiedziała się, że... (Szczerze jej współczujemy)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (22)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Lola
(Ocena: 5)
2017-12-01 08:39:56

Nie pochwalam bo zachowujesz się okropnie. Szczerość jest najważniejsza. Ale iile jest takich par, gdzie miłość obojga była ogromna i gorąca, a potem wielka nienawiść, brak szacunku , zdrady itp.. dobrze ze chociaż chcesz być dobrym i wiernym mężem. Takie układy układy czasem się sprawdzają.. taki dziwny świat

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-30 22:39:47

Czytając ten artykuł, nie mogę się otrząsnąć, jestem w szoku normalnie jak można być takim zimnym sk*rwysynem i z premedytacją opisywać swoje zamiary bez jakiejkolwiek skruchy, żalu że się rani drugą osobę. Jak można być tak podłym ?! Japr..dole w pale się nie mieści. ,,Dużo osób tak robi....,, SERIO ?!! Co to w ogóle za wytłumaczenie ?! Nic nie usprawiedliwia takiego oszukiwania innej osoby ! Jeżeli ten artykuł jest prawdziwy to ty autorze jak sobie to wyobrażasz ? Myślisz że ona się nie kapnie ?? Prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw, a ja życzę tej dziewczynie, aby tak się stało. Prędzej czy później powinie ci się noga i wpadniesz. Mam ogromną nadzieję, że jej ojciec NIE PRZEPISZE na ciebie niczego, bo nie zasługujesz na to. Byłby jeb*nięty gdyby to zrobił.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-30 22:44:20

Aha a tak swoją drogą, jak można uprawiać seks z osobą , której się nie kocha ?! Bez sensu takie zmuszanie się do jakiejkolwiek bliskości, ale ja zapomniałam w sumie że wy faceci w większości myślicie ch*jami i ,powiedzenie ,potwór nie potwór, byleby miał otwór,, nadaje prawdziwego znaczenia z wami. W życiu nie tknęłabym nawet kijem kolesia, który mnie nie pociąga fizycznie i mentalnie, i żadne pieniądze nie byłyby tego warte.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-01 00:21:52

Owszem, ten kolo to kawał uja, ale przynajmniej chce być wierny, a wielu z misiów najbardziej oburzonych nawet tego nie umie zaoferować xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-05 01:20:57

On chce być wierny DLA PIENIĘDZY, nie dla niej. On doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jak ją zdradzi, to z pieniędzmi może się pożegnać (choć i tak złamanego grosza pewnie nie dostanie) i z nią też. On jest tego świadomy i to opisuje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-30 20:34:31

"kanarek na dachu haha"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-30 19:12:30

Nie jest to zdecydowanie dla mnie ale znam kilka takich par "z rozsądku" i wiedzie im się całkiem nieźle. Mój tata ma kolegę, który jak się śmieje: "ożenił się z teściem a nie z żoną". Od kilkudziesięciu lat są zgodnym małżeństwem, mają dwójkę dzieci. Może nie ma tam miłości ale na pewno jest wzajemny szacunek i przyjaźń - to na dłuższą metę i tak jest bardzo dużo. Nigdy nie było zdrad ani afer między nimi. No ale firma... nigdy nie została prawnie przepisana :D Teść pomimo, że wiekowy to całkiem sprawny i wszystko trzyma w garści. A nawet jak umrze to może i przejmie córka z zięciem ale oboje będą już w wieku niemal emerytalnym, mając większość życia (wspólnego zresztą) za sobą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kl
(Ocena: 5)
2017-11-30 16:23:16

Duża liczba dziewczyn bierze ślub dla pieniędzy i dobrze o tym wiecie. Tutaj mamy sytuację odwrotną ale na szczęście jest o wiele mniej takich Andrzejów na świecie niż Kasiek/ Asiek które wychodzą za nawet za 70lat dziadków. Więc nie oburzajcie się tak drogie Panie jest takie przyslowie - Jak ty komu tak on tobie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-30 22:48:19

A czym ta dziewczyna jest winna przepraszam bardzo ? To że jakaś lampucera się j*bie za pieniądze i udaje szczęśliwie kochającą żonę, to nie znaczy że ona ma cierpieć przez takie perfidne kurvy ! Jak ja się cieszę, że nie jestem bogata.... przynajmniej mam pewność, że facet który ze mną jest, kocha mnie czystą miłością, a nie materialną.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-30 14:17:31

Ja gdybym byla na miejscu tej dziewczyny,w zyciu nie zawieralabym zwiazku malzenskiego,bo po co? Jak koles kocha to bedzie ze mna do starosci :D to musi byc satysfakcjonujace uczucie widzac jak kolesie wychodza z siebie,dup.ke ci miodkiem smaruja aby tylko zaciagnac przed oltaz :D a tutaj takie rozczarowanie :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-30 22:51:14

Dokładnie. Ja ze swoim już jestem 11 lat bez ślubu, i tego ślubu nie będzie, chyba że podpiszę intercyzę, tak jak powinna zrobić tamta dziewczyna. Majątek jej rodziny - to jej majątek i ewentualnie przyszłych dzieci, a nie jakiegoś p.erdolonego fagasa, który będzie udawał kochającego mężusia. Żal mi tamtej laski.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-30 13:42:03

I jak po przeczytaniu takiego listu komukolwiek zaufać?..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2017-11-30 13:38:29

"Liczę na to, że jej ojciec w przyszłości przepisze na mnie swoją część firmy." - haha to się przeliczysz. Skoro facet jest (współ)właścicielem sporej firmy to nie jest idiotą. Są dwie opcje: intercyza i tutaj nie trzeba wiele tłumaczyć, a nawet jeśli weźmiecie ślub bez intercyzy to z pewnością wszystko jest własnością rodziców i to tylko złudzenie, że wzbogacisz się na takim małżeństwie. Narobisz dziewczynie i jej rodzicom bałaganu w życiu, a sam nic nie zyskasz. Karma is a bitch.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-30 11:55:58

Znam kilka takich par - i to paradoksalnie do panującego stereotypu, faceci są z dziewczynami dla kasy. Nie oceniam, zresztą, jak tym naiwnym dziewczynom to pasuje, to czemu nie????

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-30 08:32:07

aha, no to po przeczytaniu tego tekstu jeszcze bardziej utwierdzam sie w przekonaniu, że w dzisiejszych czassach ślub jest niepotrzebny. Jeśli ktoś chce sformalizować związek, znaczy się, że ma ku temu jakiś powod iny niż miłosć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-30 22:59:02

Po to wymyślono coś takiego jak intercyza. Podpisujesz ją przed ślubem, a przyszły mąż nie ma prawa do twojego majątku i twoich rodziców. Tylko ty i twoje dzieci.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz