„Jestem bogaty i spotykam się z biedną dziewczyną. Przerażają mnie jej nawyki”

13 Maja 2018

„Któregoś razu Agata wysikała się, po czym wyszła z łazienki i spytała, czy też nie chcę się załatwić. Wyjaśniła, że nie chce marnować wody”.

bogacz

Pieniądze mogą podzielić zakochanych ludzi. Bardzo często zdarzają się sytuacje, gdy jedna ze stron jest zamożna, a druga biedna. Ponieważ finanse mają wpływ na styl życia, niejednokrotnie dochodzi do scysji. Nie każda osoba czuje się komfortowo z tym, że druga połówka pokrywa za nią rachunek w restauracji albo opłaca jej bilet do ciepłych krajów. To dlatego niektórzy w ogóle rezygnują z rozwoju znajomości. Dostrzegają przepaść finansową i dochodzą do wniosku, że pręczej czy później pojawią się problemy.

 „Zaleca się do mnie biedny, niezaradny facet. Dać mu szansę? Mam już swoje lata...”

Marek jest bogaty. Jego rodzicom zawsze świetnie sie powodziło, a on jeszcze pomnożył rodzinny majątek. Mężczyzna nie wie, co to bieda. Nigdy nie musiał sobie niczego odmawiać. Gdy poznał Agatę, zrozumiał, że żyją w dwóch różnych światach. Chociaż jej ubóstwo samo w sobie mu nie przeszkadza, zauważył u niej kilka niepokojących nawyków, które mogą wynikać jedynie z przyzwyczajenia do życia w nędzy.

Mężczyzna nie jest pewien, czy ich związek ma przyszłość. Pyta się was, czy warto go rozwijać.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (57)
ocena
4.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Mery
(Ocena: 5)
2018-05-23 07:09:59

Ona jest poprostu brudasem, bieda bieda, ale wodę po sobie nawet bezdomni jak korzystają na stacji spuszczaja. A brak pomidora czy ogórka na kanapce to lenistwo lub zwykła chytrosc.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
michal
(Ocena: 5)
2018-05-23 09:34:27

W Szwajcarii jest zakaz spuszczania wody pomiędzy 22 a 6

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-22 19:04:12

Ja tam się do wszystkiego dostosuję!Najważniejsze w życiu to miłość i szacunek.Powinna czuć się szczesciarą mając mężczyznę,który ja kocha i może ja rozpieszczac na wiele sposobów.Jej zachowanie jest żenujące!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kazimierz
(Ocena: 5)
2018-05-22 14:55:19

2001 Harley-Davidson Sportster XL Hugger

Diament do oszlifowania a temu nie pasuje. Weź sobie lampucerę...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-17 11:00:53

bieda biedą, ale ta dziewczyna jest nienormalna, jak można nie spuszczać dwójki po sobie? XD to nie jest skromność, to nie jest bieda, to jest skąpstwo. Rozumiem, że wszystkie komentujące i wychwalające dziewczynę za nieskazitelne, niematerialne wartości też upokarzają się do tego stopnia, że zostawiają po sobie kał w toalecie? Przecież to jest zwykły brak wychowania i kultury. Oszczędzanie jest wtedy, kiedy nie wywalamy niepotrzebnie pieniędzy na produkty, które nie są nam potrzebne, ewentualnie kupujemy tańsze zamienniki które nie odbiegają jakościowo od tych droższych. Skąpienie sobie pomidora lub oszczędzanie na wodzie to już jakieś skrajności. Ciekawa jestem, czy jeśli w liście role byłyby odwrócone, i to facet zostawiałby niespodzianki w toalecie i żałował kobiecie głupiego pomidora i serka na kanapkę, to dalej byście rozpływały się nad nim i kazaly go doceniać? XD Szczerze wątpię, podniosłyby się głosy księżniczek, że co to ZA CHAM I PROSTAK, JAK TAK MOŻNA? A jeśli ten list jest prawdziwy, to proponuję autorowi albo porozmawianie z nią i uświadomienie jej, że to co robi jest po prostu śmieszne i upokarzające, albo po prostu zakończenie tej farsy. Naprawdę wiele jest kobiet, które nie lecą na kasę i nie są materialistkami, ale nie odstawiają takich cyrków. Zresztą tu nie chodzi o zamiłowanie do bogactwa czy jego brak, ta dziewucha nie ma za grosz kultury.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2018-05-17 09:50:32

Bogaty wykształcony, a taki barani łeb!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
The same
(Ocena: 5)
2018-05-17 08:35:17

Doskonale to rozumiem. Ale Ty jesteś za mało stanowczy. Ja wtedy mówiłem to moja kasa będę wydawac co i gdzie chce to ja cie zapraszam i masz jesc ; D w końcu się oswoi. Dwa to tez dobrze ze taka jest bo sa dziewuchy które roztrwonią majatek albo się rozwiodą i zabiorą połowe. A taka laska może być fajna bo zakładam ze mega ładna i skromna. jak to prawdziwy list to się niedziwie ze tu pisze bo rodzina i znajomi pewnie mowia ze to laska nie dla ciebie a ty jak "kochasz" to szukasz rozwiazania

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-05-15 14:33:31

Co to za mezalians ten artykuł?. Takich bzdur nawet się czytać nie chce. Dlatego się dziwicie polscy "szlachcice", ze zadna rozsadna kobieta was nie chce. Założe się, że nie doruwnujesz zarobkami prawdziwym zamożnym facetom choćby z Europy Zachodniej!.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-15 17:48:25

Mezalians to związek ludzi z różnych klas. To by się zgadzało akurat. Artykuł mezalians, bo? DorÓwnujesz - popraw sobie błąd. A i nie wiem o co się czepiasz postać z artykułu (zmyśloną, ale mniejsza o to) facet jest akurat normalny - dziwi go skąpstwo i tyle.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Magdalena
(Ocena: 5)
2018-05-14 21:42:51

Człowieku! Doceń kobietę, którą masz przy sobie! Dla niej po prostu pieniądze nie są najważniejsze! Dumna, samowystarczalna, mądra na tyle, żeby nie lecieć ślepo za ułudą bogactwa! Jak możesz jeszcze wątpić? Skarb Ci się trafił, bardzo rzadki diament! Jeśli ją stracisz, nigdy sobie nie wybaczysz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-14 18:00:36

pracuje jako sekretarka i skonczyla socjologe noooo faktycznie dramat na dodatek jest na kanapkach oszczedna koszmar.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ewka
(Ocena: 5)
2018-05-14 17:24:58

Ten list to kolejny fejk jak 90 procent listow tutaj, napisany znowu po to ,aby ponizyc kobiete, tym razem nie mająca zbyt duzo pieniedzy, po studiach socjologicznych.Tylko idiota uwierzy,że bogaty, mezczyzna z dobrego domu bedzie pisal tego typu historie do redakcji. Prawda jest taka, że facet jak ma kase to moze miec kazda i jak mu jakas nie pasuje to wymienia ja na lepszy model a nie pisze bzdety do netu.Z doswiadczenia wiem, że mezczyzni z wysoka pozycja zawodowa i duzymi pieniedzmi sa mega wymagajacy ,zmanierowani,czesto nie szukaja zwiazkow a juz napewno nie wiaza sie z mało zamoznymi a wrecz biednymi kobietami. Moglibyscie sie nastepnym razem bardziej postarac jak juz wymyslacie jakas bajeczke.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-15 00:50:27

To nieprawda. Może tak jest w Polsce ale nie na świecie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz