Faceci szczerze o tym, co ich rani: „Nigdy nie zrozumiem, czemu kobiety są takie podłe”

15 Czerwca 2018

Jakie zachowania krzywdzą mężczyzn? Kobiety robią to nieświadomie...

zraniony facet

Faceci uchodzą za twardzieli i właśnie taką przyjmują postawę. Już od wczesnego dzieciństwa wmawia im się, że muszą być odważni, silni, niewzruszeni wobec trudnych wydarzeń oraz odporni na zachowanie innych ludzi. To jednak nie sprawi, że zniknie ich wrażliwość. Mężczyźni są tak samo podatni na zranienia, jak kobiety. Cierpią, gdy spotyka ich przykrość, chociaż starają się to ukryć.

Tak faceci sprawdzają, czy nadajesz się na żonę. Skandaliczny test robi furorę

Ich partnerki często nie zauważają tego, jak wielki ból im sprawiają. Swoimi słowami, zachowaniem albo zaniedbaniami. Czasami są też nieświadome, co rani facetów. Jeżeli to przeczytasz, być może będziesz zaskoczona, ale dzięki temu unikniesz popełnienia błędu. Niektóre z nich mogą odbić się negatywnie na waszej relacji.

Oto czarna lista zachowań, które ranią facetów.

Wyśmiewanie się z niego w towarzystwie jego kumpli

Faceci liczą się z opinią swoich kumpli i chcą być w ich towarzystwie postrzegani jako fajni goście. Wyśmiewanie się kobiety jest dla nich jak cios poniżej pasa. Cierpi ich duma. Czują też ból z powodu okazywania braku szacunku przez kobietę. Mają wrażenie, że zostali zdradzeni. Takie zachowanie ze strony partnerki jest nielojalne i podłe. Nawet niewinne żarty mogą się okazać zbyt okrutne.

Uwagi na temat małych zarobków

Mężczyźni czują się bardzo źle, kiedy kobiety wytykają im małe zarobki. Najgorzej jest wtedy, kiedy porównują je z zarobkami innych mężczyzn. Wpędzają w ten sposób swoich partnerów w poczucie niższości. Jeżeli on przez całe życie mało zarabia i nic z tym nie robi, faktycznie trudno dziwić się kobiecie. Jednak gdy stara się jak może, ale mu nie wychodzi, podobne uwagi są okrucieństwem. Poza tym tylko zniechęcają do dalszych starań. Mężczyzna w końcu stwierdzi, że nie warto.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
3.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-18 01:06:44

Dlaczego na papilocie jest pełno artykułów ukazujących męski punkt widzenia a może by tak zamiast kolejnych 10 rzeczy które faceci lubią albo nie nienawidzą w kobietach moglibyście napisać fajny tekst o kobietach. My naprawdę nie zmienimy swojego stylu ubierania czy fryzury bo gdzieś w jakimś sondażu wyszło że facetów nie pociągają baleriny

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-17 17:20:03

Mężczyźni na to sami zasługują

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-16 13:45:28

Jeśli chodzi o wymienione kwestie, to faceci dużo gorzej traktują kobiety. Oglądają się za innymi (bo oni niby mogą), jak kobieta mniej zarabia to musi sie prosić o kasę na waciki od faceta, itp, itd. Niech się faceci nie skarżą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-06-15 09:07:26

To samo mozna powiedziec o tym jak faceci traktuja kobiety.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-06-16 08:44:55

Dokładnie tak jak na to zasługują.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1