Sygnały, że nie powinnaś BRAĆ Z NIM ŚLUBU. Wasze małżeństwo nie przetrwa!

14 Czerwca 2018

Jakie szanse na przetrwanie ma mój związek? Sprawdź.

czy związek ma sznasę

Dlaczego tak wiele małżeństw się rozpada? Przyczyn jest wiele, ale co ciekawe, niektóre pojawiają się zanim zakochani powiedzą sobie „tak” na ślubnym kobiercu. Nie zawsze są rozpoznawane. Bywają też ignorowane. Tym samym uderzają w zakochanych po ślubie. Prowadzą do kryzysów, z których pary się nie podnoszą.

Wyznanie Doroty: „Byłam z facetem 8 lat. Rozwiedliśmy się rok po ślubie”

Dobra wiadomość jest taka, że da się je rozpoznać wcześniej. Nad niektórymi można popracować. Są również przypadki, gdy lepiej się rozstać. To nieprawda, że miłość pokona każdą przeszkodą. Tylko nasze działanie wynikające z miłości jest w stanie tego dokonać. Przypadki, o których mowa, ewidentnie wskazują, że czasami miłości brakuje albo nie jest taka, jaka powinna być.

Jeżeli jesteś w związku, przeczytaj, jakie sygnały wskazują na to, że twój związek ma mniejsze szanse na przetrwanie. Zadziałaj, aby zapobiec rozpadowi waszego związku. A może uświadomisz sobie, że twój związek jest toksyczny i lepiej go zakończyć?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
4.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-14 15:46:14

nigdy nie sądziłam, że to prawda ale związek to naprawdę kawał ciężkiej roboty. długie, nieprzyjemne rozmowy, otwieranie się na tematy trudne i praca nad samym sobą - to wszystko nie jest takie hop siup. z moim obecnym chłopakiem wszystko zaczęło się nie tak, ciągle były dramaty, kłótnie, nikt z nas nie chciał związku. kiedy w końcu zdecydowaliśmy się na bycie razem dalej trudno było nam się przestawić na "my" a nie "ja" i to również powodowało mnóstwo kłótni. ale teraz, po 2 miesiącach "razem" i prawie roku od kiedy się znamy to wszystko nabiera sensu. on stał się moją pilastrem, ja go popycham do bycia bardziej ambitnym i wiary w siebie. a wszyscy dookoła odradzali mi bycie z nim bo taki "bad boy" i w ogóle nie dla mnie. słuchajcie własnego instyntku i słuchajcie partnera a dalej będzie dobrze :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-14 16:32:34

Po dwóch miesiącach uważasz, że osiągnęłaś sukces? A on po trzech spier.doli bo będzie się czuł zduszony twoim 'popychaniem'. Daj znać za 10 lat ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
N
(Ocena: 3)
2018-06-15 10:15:09

Po 2 miesiącach? Toż to dalej jest początek związku! Zakładając, że ten ma być długotrwały, a nie na chwilę. Ja z moim jestem już 5 miesięcy, a dalej mam wrażenie, że dopiero się do siebie dopasowujemy. Inna sprawa, że oboje jesteśmy skrzywdzeni psychicznie przez swoją przeszłość, więc jest tym "ciekawiej".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-14 13:41:55

Czyli wygląda że mój związek jest idealny ;) jednak na to trzeba czasu, wytrwałości i chęci oraz wiele, nie raz na prawdęwiele, wysiłku. I to od obu partnerów. Nie wymieniane na "lepszy model" z byle powodu, ale wspólne rozwiązywanie problemów jest kluczem do udanego związku. Nie może też zabraknąć miłości, oczywiście

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1