Najgorsze błędy, jakie popełniają zakochane kobiety. Aż trudno w to uwierzyć!

07 Lipca 2016

Unikaj podobnego zachowania!

błędy zakochanych kobiet

Kiedy kobieta zakochuje się w mężczyźnie z wzajemnością, przeżywa jeden z najpiękniejszych okresów swojego życia. Uczucie czasami przesłania jej cały świat. To facet staje się najważniejszą osobą w jej życiu.

Nie bez powodu powstało powiedzenie, że zakochani patrzą na świat przez różowe okulary. Można powiedzieć, że każda zakochana kobieta je nakłada, gdy poznaje mężczyznę życia. Z jednej strony budzi to lekką zazdrość, a z drugiej wywołuje śmiech, bo zapatrzone w ukochanego dziewczyny popełniają mnóstwo błędów. Jeśli chcą utrzymać związek, muszą pamiętać o kilku zasadach. Jesteś zakochana? Koniecznie przeczytaj, o co chodzi!

Nie planuj od razu ślubnego scenariusza i gromadki dzieci

Kobiety mają nawyk planowania w wyobraźni całej przyszłości. Zakochały się i od razu widzą się z ukochanym za 10 lat, najpierw w sukni ślubnej, a potem w otoczeniu gromadki dzieci. Reczywistość może zweryfikować te marzenia. Jeżeli nie chcesz się rozczarować, nic nie planuj. A na pewno nie mów facetowi o tych planach...

Zobacz także: Te szczegóły sprawiają, że facet NAGLE ZRYWA z dziewczyną (Prawdziwe wypowiedzi)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
2.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Facet
(Ocena: 2)
2016-07-10 22:05:36

4 I 5 to wierutne bzdury. Jedynka tak samo: jeśli pragniesz długiego związku, to mu o tym powiedz. Co do 3, NIE przesadzaj. Za to 6 to całkowita prawda

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-07 12:44:10

właśnie mam ten problem. spotykam się z facetem ok. pół roku, a nie mogę bez niego żyć. chciałabym być z nim non stop w kontakcie. żadne jeszcze nie powiedziało, że kocha, ale spotykamy się i jest miło (bez seksu). wiem, że jestem głupia i nie powinnam aż tak się do niego przywiązywać, ale no cóż... jak się tego oduczyć i nie traktować go jak centrum świata?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-07-07 13:40:12

po prostu zyj swoim zyciem.spotykaj sie ze znajomymi.uprawiaj swoje hobby.facet to jest dodatek do twojego zycia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1