BEZ TABU: Kobiece zachowania, których faceci szczerze nienawidzą

11 Września 2017

Jeśli to robisz, partner wkrótce Cię rzuci.

kobiece zachowania

Kiedy zaczynamy czuć się w związku pewnie, pozwalamy sobie na większą swobodę. Zdarza nam się nie ogolić nóg, przekląć przy ukochanym, przyznać się do braku umiejętności gotowania, beknąć, pokazać w papilotach i wiele innych rzeczy. Jesteśmy pewne, że skoro minął jakiś czas, relacja jest dość pewna i nie trzeba się starać aż tak bardzo, aby stawać na szpilkach. Na jaw wychodzą zwłaszcza cechy charakteru i nawyki. Niektóre są do przyjęcia, ale inne już niekoniecznie.

Na zagranicznych stronach internetowych znalazłyśmy wyznania mężczyzn, którzy opowiadają o tym, co bardzo przeszkadza im w ich dziewczynach. Wbrew pozorom nie chodzi o tak oczywiste rzeczy jak zaniedbanie czy narzekanie. Przytaczamy wypowiedzi, które wzbudziły w nas największe zdumienie.

Krytykanctwo

„Zauważyłem, że moja dziewczyna lubi krytykować innych. Robi to odnośnie wyglądu, zachowania, podjętych decyzji i ogólnie wszystkiego, co się da. Jej ofiarami są zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Prawdę powiedziawszy trochę mi to przeszkadza, bo świadczy o braku wyrozumiałości dla cudzych błędów i empatii. Poza tym moja dziewczyna sama nie jest ideałem. Najgorsze jest to, że ona chyba nie dostrzega tego, jak bardzo jest podła. Raz próbowałem zwrócić jej uwagę, a wtedy skrytykowała mnie, że to robię. Zastanawiam się, czy z nią nie zerwać”.

Zobacz także: Ideał faceta według kobiet: 12 najseksowniejszych cech ♥

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

xyz
(Ocena: 1)
2017-09-12 12:48:07

Same skrajności. Żenujący to był ten artykuł.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1