Kobiety, których mężczyźni NIE ZNOSZĄ

06 Marca 2018

Jakie zachowania dyskwalifikują Cię w oczach faceta?

zachowanie kobiet

Dlaczego tak wiele pięknych kobiet nie ma u boku życiowego partnera? Powodów może być wiele. Po pierwsze nie wszystkie kobiety chcą go mieć. Po drugie są kobiety, które czekają na wartościowego mężczyznę i nie zadowalają się każdym tylko po to, aby mieć kogoś u boku. Są też dziewczyny mające pecha i takie, które same są sobie winne. Zachowują się w sposób odrzucający facetów i mogą mieć pretensje tylko do siebie.

Jeżeli zastanawiasz się, dlaczego nie możesz znaleźć sobie kogoś na dłużej, przeanalizuj swoje zachowanie. Skonfrontuj je z wymienionymi poniżej wadami. Mężczyźni ich nie znoszą. Możesz wyglądać jak miss, ale one dyskwalifikują cię w męskich oczach na dłuższą metę.

W przypadku gdy wykazujesz jedną bądź nawet kilka cech, mamy tylko jedną radę – zacznij nad sobą pracować. Poproś też zaufaną osobę o szczerą opinię na swój temat i weź sobie jej słowa do serca.

Zobacz także: Dlaczego faceci od Ciebie odchodzą?

Rozczulanie się nad sobą

Są dziewczyny, które lubią się nad sobą użalać. Obwiniają cały świat, jak bardzo mają w życiu źle, jak bardzo są słabe i nic nie mogą z tym zrobić. W niektórych przypadkach faktycznie stoi za tym niezależna przyczyna, ale gdy za każdym razem facet słyszy pojękiwanie, robienie z siebie ofiary, a wręcz udawanie męczennicy, zaczyna podejrzewać, że to fałszywa postawa. Ma zupełną rację, że dalej nie chce brnąć w taki związek.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
3.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ruda
(Ocena: 5)
2018-03-16 19:04:38

Wymienione cechy dotyczą także mężczyzn. Wszystko jest kwestią dobrania się, a i to nie gwarantuje dozgonnego szczęścia. Są mężyźni, którzy chcą, żeby żona nie pracowała i zajmowała się domem, analogicznie jest mnówsto kobiet, dla których rola kury domowej jest spełnieniem. Leniwa baba oglądająca seriale doskonale pasuje do leniwego chłopa, dla którego cały wolny czas to gry kmoputerowe przy puszce piwa. Naprawdę jest niewielu mężczyzn których cieszy świetlana kariera żony, ale są natomiast tacy, którzy świtnie czują się w roli utrzymanka. W przypadku użalania się i pltlowania, to bilans wychodzi raczej na "0". Gorzej, gdy są do siebie podobni i nawzajem się oskarżają.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Barbara
(Ocena: 1)
2018-03-07 11:34:34

Biedactwa źle się czują, gdy kobieta przerasta ich intelektem... Dajcie spokój, co za denny artykuł.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Poważnie?
(Ocena: 2)
2018-03-06 23:34:36

Serio? Dopiero co było coś podobnego. Każda z tych "uwag" może się też tyczyć facetów. Swego czasu pracowałam w biurze przy dużej budowie. Sporo facetów i powiem wam, to są jeszcze większe plotkary niż stado bab Hahahhaha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Yh
(Ocena: 5)
2018-03-06 11:23:14

Ta bo panowie nigdy nie plotkuja, skrupulatnie planuja awanse, nigdy nie zdarza im sie udawac kogos kim nie sa, nigdy nie narzekaja tylko rzucaja sie w wir oryginalnalnych pasji! Po pierwsze faceci plotkuja nawet bardziej niz kobiety. Rzeczywistosc weryfikuje ambicje, mozesz marzyc a w miedzyczasie trzeba z czegos zyc. Pasje sa super ale kosztuja i nie zawsze jest na nie czas. Gorsze chwile ma kazdy, czasami sa to gorsze miesiace, prawdziwe zycie nie jest kolorowe. Faceci chca tegp, tamtego a sami sa do niczego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
M.
(Ocena: 5)
2018-03-06 20:11:57

Brawo

Zgadzam sie w 100

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1