Jakich cech ŻADNA kobieta nie powinna tolerować u partnera?

12 Października 2015

Nie zawsze w związku dobrze się układa. Czasem wina leży po stronie partnera, który przejawia cechy, jakich nigdy nie powinnaś tolerować.

toksyczny związek

Znaleźć człowieka, który idealnie do nas pasuje, partnera na całe życie, to nie lada wyzwanie. Nieraz zdarza się przecież, że poznajemy kogoś interesującego, z kim wiążemy głębokie nadzieje, z czasem zaczyna się jednak okazywać, że zamiast sielanki są nieporozumienia, kłótnie i rozczarowanie. Wina często leży pośrodku. Nierzadko jednak odpowiada za to jedna strona – na przykład mężczyzna. Są cechy, których żadna kobieta nie powinna tolerować, bo psują wzajemne relacje i fatalnie na ciebie wpływają. Jeśli twój partner zachowuje się w taki sposób, musisz dobrze się zastanowić, czy może być z tego udany związek.

„Chodź tutaj”

Każda relacja powinna opierać się na partnerstwie i wzajemnym szacunku. Niestety, niektórzy mężczyźni uwielbiają wydawać kobietom polecenia i traktują je jak służące. Rozkazują im, wymagają, chcą, aby partnerka była na każde ich skinienie. Nie wolno tolerować takiego zachowania, ponieważ związek to nie relacja króla i poddanego czy szefa i szeregowego pracownika. Tworzymy związki, żeby mieć lepsze życie, a nie gorsze, prawda? Nie zgadzaj się, by partner rozstawiał cię po kątach. Od mężczyzn, którzy tak traktują kobiety, należy trzymać się z daleka.

Co możesz zrobić? Nie bądź na każde jego skinienie! Gdy przyzwyczaisz go, że tak jest, trudno będzie to zmienić (to działa zresztą w obie strony). Powiedz mu wprost, że nie zgadzasz się, aby ci rozkazywał.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-11-04 20:40:50

re: Jakich cech ŻADNA kobieta nie powinna tolerować u partnera?

Ja opowiem swoją sytuację. Po rozstaniu byłam w największym dołku mojego życia. Nie potrafiłam wykonać najprostszej czynności. Wstanie z łóżka i umycie zębów było dla mnie przeszkodą. Wciąż tylko płakałam. Z pomoca przyszła mi przyjaciółka. Podała mi adres strony skutecznego rytualisty – urok-milosny.pl nie mając nic do stracenia zamówiłam rytuał miłosny. I ukochany wrócił do mnie. A ja znowu cieszę się każdym dniem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
mm
(Ocena: 5)
2015-10-16 21:49:45

re: Jakich cech ŻADNA kobieta nie powinna tolerować u partnera?

wychodzę za mąż za ideał mężczyzny :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-10-12 21:42:32

re: Jakich cech ŻADNA kobieta nie powinna tolerować u partnera?

Wszystko popieram

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mała Mi
(Ocena: 5)
2015-10-12 10:21:48

re: Jakich cech ŻADNA kobieta nie powinna tolerować u partnera?

Wg. tego tekstu mam prawie idealnego partnera, który stara się pozbyć złych nawyków (łamanie słowa, sporadyczne, ale jednak), a jeśli chodzi o podział na zadania "w domu", mamy jasne reguły - każde robi to, w czym jest dobre. I tak ja sprzątam, bo on robi to niedokładnie i i tak musiałabym po nim poprawiać, wstawiam pranie (wystarczy, że raz z białych majtek zrobiły mi się błękitne, bo wyprał je ze swoją bluzą, którą niedawno kupił, a na metce było wyraźnie napisane że towar może farbować), zmywam naczynia, pilnuję naszych papierów (robię porządki w segregatorze z dokumentami, mam zmysł do systematyzowania danych :D),za to on gotuje (i to bardzo dobrze!!!), robi zakupy, rozwiesza pranie, kiedy ja akurat np. zmywam, naprawia usterki w domu, oboje wychodzimy z psem, oboje sprzątamy raz na parę tygodni klatkę schodową (mamy dyżury, jest 8 mieszkań, co tydzień inne mieszkanie "sprząta") itd. I taki podział obowiązków jest naprawdę fajny i przyjemny - ja nie męczę się przy garach (nienawidzę gotować, choć umiem to robić), a on nie musi wysłuchiwać moich narzekań, że posprzątał niedokładnie albo znowu zafarbował mi ciuchy. Polecam taki podział obowiązków, by każda strona robiła to, co najlepiej jej wychodzi - tak jak u nas z gotowaniem i sprzątaniem na przykład. A dla wszystkich facetów, którzy uważają, że pomaganie kobiecie w domu jest niemięskie - większość moich znajomych, zazdrości mi faceta, który nie waha się włożyć "fartuszek" i stanąć przy garach, lub odciążyć mnie kiedy mam "te dni" i nie jestem w stanie się gimnastykować przy sprzątaniu, ze względu na ból brzucha, a ja jestem z niego dumna, bo nie muszę dzięki niemu się męczyć np. przy garach lub w czasie niedyspozycji (czy to okres, czy przeziębienie) :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-10-12 11:12:57

To dobrze, że macie taki podział w związku i pomagacie sobie. Tak powinien się zachowywać każdy facet. Faceci, którzy uważają, że od sprzątania, gotowania i innych prac domowych jest tylko kobieta, są strasznie zaściankowi. Fajnie, że tworzycie taki związek, że się dogadujecie. To dobrze o was świadczy. Mój kochany mężczyzna też nie zachowuje się w buracki sposób. Pomaga mi, ja jemu, wspieramy się, dużo rozmawiamy, uwielbiamy spędzać że sobą czas, mamy podział obowiązków w domu, po prostu robimy to co lubimy. Mój uwielbia gotować, często razem gotujemy. W sumie wiele rzeczy robimy razem, ale zawsze mogę na niego liczyć a on na mnie. Nigdy nie odezwał się do mnie w zły sposób, szanujemy się. To bardzo ważne w związku, żeby się szanować, świetnie dogadywać, być fair wobec drugiej osoby. Trzeba pielęgnować uczucia oraz walczyć z jakimiś przeszkadzającymi wadami. Ja akurat na męża nie narzekam, nie mam nawet powodu. A nie jesteśmy świeżym związkiem, tylko lata lecą. ;) Warto się dobrze dobrać, wspierać się, szanować i kochać. Wtedy związek będzie zdrowy i będzie wielka szansa na spędzenie wspólnych lat razem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
natka
(Ocena: 5)
2015-10-12 09:51:00

re: Jakich cech ŻADNA kobieta nie powinna tolerować u partnera?

W końcu jakiś normalny artykuł, będę o tym pamiętać

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1