10 zaskakujących cech, których powinnaś szukać w facecie

26 Marca 2017

W kółko słyszysz, że facet, którego wybierzesz, powinien być pracowity, zaradny, opiekuńczy. To także. Ale co jeszcze?

cechy idealnego faceta

Podobno można zjeść z kimś beczkę soli i go nie poznać. Ale próbować warto, szczególnie jeśli chodzi o (jeszcze) chłopaka czy (już) mężczyznę, u boku którego chciałabyś się widzieć. Pewnie świetnie się orientujesz, czego w drugim człowieku trzeba szukać przede wszystkim, choć lista pożądanych cech – zwłaszcza gdy chodzi o kogoś, z kim chciałabyś spędzić życie (bądź przynajmniej jakiś jego wycinek) – jest bardzo długa. Oto dość nietypowe cechy, które liczą się bardziej niż przypuszczasz.

Zobacz także: Kandydat na męża. Jaki powinien być?

Lubi zwierzęta
Sąd w Pucku na osiem miesięcy więzienia skazał dwóch zwyrodnialców, którzy skatowali i żywcem zakopali psa. W sondzie Radia Zet na pytanie, czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być surowsze, 96 proc. odpowiedziało, że tak, bo to bestialstwo. Fakt, jak człowiek traktuje zwierzę, bardzo dużo mówi o jego naturze i charakterze. Jeśli wypatrzyłaś sobie faceta, który zwierząt nie szanuje, a wręcz robi im krzywdę, on z dużym prawdopodobieństwem tak samo będzie traktował ludzi. Czyli również ciebie!

Jest dobroduszny
Co właściwie mówi ci to słowo? Dla wielu przedstawicieli młodego pokolenia nic konkretnego nie kryje się za byciem dobrodusznym. A co na ten temat mówią Wikicytaty? Że to postawa charakteryzująca się dobrocią, życzliwością, ufnością i szlachetnością. To słowo rzadko dziś używane, prawda? Tymczasem ktoś o takim usposobieniu jest godny zaufania, uczciwy, słowny – oddany przyjaciel i wierny partner w jednym.

Umie pić z umiarem
Jest pewne powiedzenie: „Chcieliśmy pić z umiarem, ale umiar nie chciał pić z nami” – używane w kontekście przeholowania z trunkami. Śmieszne, bo śmieszne, jednak picie z umiarem bynajmniej nie powinno być postrzegane w kategoriach żartu. Każdy ma prawo się napić, byle robił to z głową. Dorosły mężczyzna powinien umieć się kontrolować, zwłaszcza jeśli przesadzi z ilością alkoholu – w ogóle lepiej, żeby potrafił w odpowiednim momencie powiedzieć STOP. To, jak on zachowuje się po spożyciu, wiele ci o nim powie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz