3 triki dziewczyn, które ZAWSZE zdobywają facetów

25 Maja 2018

Znasz je?

zdobycie miłości

Na pewno spotkałaś chociaż jedną dziewczynę, która nigdy nie mogła opędzić się od tłumu adorujących ją (i przystojnych!) facetów. Co najlepsze, ta dziewczyna nawet nie była miss piękności - znasz o wiele ładniejsze koleżanki. Ale było w niej coś takiego, co sprawiało, że mężczyźni nie odstępowali jej na krok...

Takie dziewczyny to najlepszy przykład na to, że w rzeczywistości wygląd fizyczny ma znaczenie drugorzędne - tak, także według mężczyzn! Co takiego robią kobiety, które zawsze zdobywają facetów? Zdradzamy ich sekrety.

1. Uśmiech

Uśmiech to pierwsza rzecz, jaką zauważa w tobie mężczyzna. Gdy się uśmiechasz, facet odczytuje to jak znak, że jesteś chętna do nawiązania kontaktu i rozmowy. Wiele kobiet popełnia błąd i przed wieczornym wyjściem niepotrzebnie marnuje czas wybierając idealną kreację, albo dokładając kolejne warstwy makijażu, które mają jak najskuteczniej zwrócić na nie uwagę facetów. Zapominają o najważniejszym “elemencie garderoby”, czyli właśnie… uśmiechu. Mężczyźni poświęcają uwagę przede wszystkim tym kobietom, które dają im do zrozumienia, że im się podobają. Kobieta, która opracowała do perfekcji sztukę naturalnego, niewymuszonego i zalotnego uśmiechu na pewno zwróci na siebie męską uwagę. To działa niczym magia!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
3.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-26 12:47:47

Żaden mężczyzna nie chce pakować się w relację z kobietą, ktora udaje kogos kim nigdy nie byla , nie jest i nie bedzie. podane tzw tricki wypadaja wowczas w najlepszym wypadku zalosnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-25 14:55:19

Do tych trików potrzebna jest pewność siebie. A pewności siebie dodaje właśnie atrakcyjny wygląd. Oczywiście są wyjątki, że kobieta podoba się sama sobie w rozciągniętych dresach i nieuczesanych włosach, ale no właśnie - to tylko wyjątki. ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-26 17:29:11

Hihi czyli jestem wyjątkiem, uważam się za ładną w podartych nawet dresach. Facetów przyciągam jak magnez :) a makijaż stosuję taki ledwo widoczny dla ludzi ze często uważają że ja się nie maluję.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
stefan
(Ocena: 1)
2018-05-25 13:34:58

skisłem sie smiechu

a może nie wpierdalajcie tyle, że później dupsko na pół stodoły? na siłownie pójść? przestancie czytac te bzdury.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-25 06:38:49

Chyba jestem straszną maszkarą bo nie działa na wszystkich

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-05-25 04:09:04

"Śmiej się pajacu".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1