40 rzeczy, które faceci robią WBREW SOBIE na początku związku. Tak poświęcają się dla kobiety...

18 Marca 2017

Poznaj wyniki badania. Na liście znalazło się m.in. wspólne oglądanie „50 twarzy Greya”.

jak zachowywać się na początku związku

Czasami można odnieść wrażenie, że w relacjach damsko-męskich to my staramy się bardziej. Faceci nie lubią wykazywać inicjatywy, bo prawdziwy twardziel nie może być zbyt uległy. W przeciwnym razie partnerka wejdzie mu na głowę. To sprzeczne z samczym instynktem, który podpowiada im, że mężczyzna rządzi i wszystko mu się należy. Nie oznacza to jednak, że panowie nie są skłonni do poświęceń. Sami twierdzą, że dwoją się i troją, żeby nas zadowolić.

Tak przynajmniej wynika z badania przeprowadzonego przez serwis randkowy EliteSingles. Ankietowani faceci mieli za zadanie wskazać, co robią wbrew sobie, tylko po to, żeby zaimponować płci przeciwnej. Okazuje się, że dla naszej przyjemności zaciskają zęby i cierpią. W jaki sposób? Między innymi oglądając z nami „50 twarzy Greya” czy powstrzymując się przed puszczaniem bąków.

Pełna lista ich szlachetnych uczynków liczy aż 40 pozycji. Warto zaznaczyć, że zachowania te dotyczą wyłącznie początków związku. Później przestają się aż tak starać… Ale może warto ich jednak docenić?

Zobacz również: 14 rzeczy, które facet robi dla kobiety tylko wtedy, gdy jest w niej zakochany po uszy

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
4.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ell
(Ocena: 5)
2017-03-21 10:51:35

hahahaha xD Rozbawiło mnie to niezmiernie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-20 16:28:56

hehe, dobrze, że zaznaczyli, że to na początku związku. Potem przestają sie hamować i wszystko robią wręcz w nadmiarze...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-18 22:13:00

przede wszystkim udają lepszych niż są - bajera, przymilanie się, faktycznie nie pierdzą i ogarniają maniery, które z czasem jakoś znikają. do tego po czasie wychodzi, że mają setki koleżanek - z każdą piszą w trakcie związku albo żyją poprzednim związkiem. na ogół mają tak frajerzy. bardzo szanuję konkretnych mężczyzn, którzy są sobą - mając kulturę ot tak w genach. do tego traktują poważnie od początku dziewczynę na którą się zdecydowali - pisanie z całym tłumem bo 'może warto mieć jakąś alternatywę jak nie wyjdzie' pokazuje, że samych siebie nisko cenią.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2017-03-18 17:04:46

*C.D. poprzedniego komentarza 1. Powstrzymywanie się przed pierdzeniem(przy drugiej osobie) to jedno z najcięższych znanych ludzkości nawyków do opanowania 2. Klną tylko niewychowane chamy 3. Z tym bywa różnie(zalezy od charakteru) 4. Z tym bywa różnie(zalezy od charakteru) 5. Z tym bywa różnie(zalezy od charakteru) 6. Nie jest to zbyt często spotykane zachowanie 7. Chodziło o "Ogląda razem z partnerką jej ulubiony serial"- Większość facetów na początku związku woli skupić się na partnerce niż na serialach 8. Nie jest to zbyt często spotykane 10.(Powinno być 9)Nie jest to zbyt często spotykane 11.Nie jest to zbyt często spotykane 12.Chodziło o"Kłamie, że podobają mu się filmy, które lubi jego partnerka"- Bardzo dużo facetów kłamie, że interesują ich aspekty związane z dziedziną którą "wyznaje"jego dziewczyna 13. Nie jest to zbyt często spotykane 14. Chodziło o"Udaje, ze lubi zwierzęta które posiada partnerka"-Bardzo dużo facetów kłamie, że interesują ich aspekty związane z dziedziną którą "wyznaje"jego dziewczyna. W tym przypadku jest to posiadanie zwierząt. 15. Z tym bywa różnie(zalezy od charakteru) 16. Z tym bywa różnie(zalezy od charakteru) 17. Zobacz 12. punkt 18. Młodzi ludzie przeważnie nie myślą w ten sposób w początkowych fazach związku 19. Nie jest to zbyt często spotykane 20. Zobacz 14 punkt 21. Z tym bywa różnie(zalezy od charakteru) 22. Nie jest to zbyt często spotykane :D 23. Zobacz 12 punkt 24. Zobacz 7 punkt 25. Nie jest to zbyt często spotykane 26. Nie jest to zbyt często spotykane 27. Nie jest to zbyt często spotykane (:() 28. Tylko wiadoma grupa mężczyzn tak robi 29. Nie jest to zbyt często spotykane 30. Nie jest to zbyt często spotykane 31. Nie jest to zbyt często spotykane 32.Z tym bywa różnie(zalezy od charakteru) 33. Z tym bywa różnie(zalezy od charakteru) 34. Nie jest to zbyt często spotykane 35. Nie jest to zbyt często spotykane 36. Z tym bywa różnie(zalezy od charakteru) 37. Z tym bywa różnie(zalezy od charakteru) 38. Nie jest to zbyt często spotykane 39. Nie jest to zbyt często spotykane 40. Nie jest to zbyt często spotykane

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
inferno
(Ocena: 5)
2017-03-18 16:58:56

oszukiwanie to frajerstwo i tyle. taka chorągiewka na wietrze to palant nie chłop

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2017-03-18 16:56:21

1. Powstrzymywanie się przed pierdzeniem(przy drugiej osobie) to jedno z najcięższych znanych ludzkości nawyków do opanowania 2. Klną tylko niewychowane chamy 3. Z tym bywa różnie(zalezy od charakteru) 4. -||- 5. -||- 6. Nie jest to zbyt często spotykane zachowanie 7. Chodziło o "Ogląda razem z partnerką jej ulubiony serial"- Większość facetów na początku związku woli skupić się na partnerce niż na serialach 8. Nie jest to zbyt często spotykane 10.(Powinno być 9) -||- 11.-||- 12.Chodziło o"Kłamie, że podobają mu się filmy, które lubi jego partnerka"- Bardzo dużo facetów kłamie, że interesują ich aspekty związane z dziedziną którą "wyznaje"jego dziewczyna 13. Nie jest to zbyt często spotykane 14. Chodziło o"Udaje, ze lubi zwierzęta które posiada partnerka"-Bardzo dużo facetów kłamie, że interesują ich aspekty związane z dziedziną którą "wyznaje"jego dziewczyna. W tym przypadku jest to posiadanie zwierząt.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-18 16:24:42

Straszne!!! Facet-bohater obejrzy glupkowaty film, a dziewczyna zastanawia sie, czy dla mezczyzny poswiecic kariere...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-18 12:25:11

Czy wg Was naprawdę każdy facet ukrywa swoją sekretną miłość do piłki? Ja np. obracam się w kompletnie "niesportowym" towarzystwie i żaden mężczyzna, z którym się spotykałam, czy mój obecny partner - nie lubili, nie oglądali, nie interesowali się. Przepraszam, może kogoś tym komentarzem urażę, ale jak dla mnie kibicują ludzie, których zadowalają takie proste rozrywki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-18 08:24:46

to chyba starania dla jakiejś konkretnej kobiety o konkretnym guście i upodobaniach, bo nie wiem jaki cel chciałby osiągnąć facet oglądając ze mną yyy taniec z gwiazdami, skoro tego nie oglądam, albo udając że nie lubi science fiction, skoro ja lubię.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1