Jak w 7 dni zapomnieć o byłym facecie?

15 Czerwca 2018

Nie będzie łatwo, ale się uda!

trudne rozstanie

Rozczarowanie w miłości to doświadczenie znane większości z nas. Nie jest łatwo się z nim uporać. Może nawet sprawić, że przez kilka dni, a nawet tygodni nie będziemy miały ochoty wychodzić z domu. Wszystko wydaje się bez sensu bez drugiej połówki, a myśl, że to już koniec, wywołuje ogromny ból.

„Mój facet dowiedział się, że kiedyś miałam sponsora” (Historia Kamili)

Nie jest prawdą, że każdy podnosi się po rozstaniu. Są osoby, które noszą ranę w sercu do końca życia i nie potrafią pokochać innej osoby. Zakochują się tylko raz w życiu. Na szczęście przeważnie jest tak, że uczucie dojmującego bólu znika po pewnym czasie. Tylko nam się wydaje, że nie jesteśmy w stanie funkcjonować bez byłego faceta. Ale nie jest łatwo dotrzeć do tego etapu. W trakcie towarzyszą nam łzy i rozpacz.

Jak zatem przebrnąć przez ten najgorszy okres, kiedy wszystko wydaje się beznadziejne? Portal allwomanstalk.com proponuje 7-dniowy plan pożegnania się z dawną miłością. Podczas niego uporasz się z rozczarowaniem raz na zawsze.

Poniedziałek – płacz

Masz 24 godziny, aby opłakać to wszystko, co było. Możesz wyciągnąć wasze wspólne zdjęcia i wspominać dawne chwile. Możesz wpatrywać się w jego zdjęcie, czytać SMS-y i inne wiadomości, które od niego dostałaś. To również ten moment, aby przejrzeć wszystkie pamiątki, prezenty od niego oraz powspominać słowa pełne miłości, które do ciebie kierował. Wypłacz się raz, ale dobrze. I nigdy więcej tego nie rób.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-17 15:25:49

hospitalizacja po zabiegu lobotomii chyba tyle trwa ale chyba nie warto

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-15 18:06:52

Pfff, ja mam odwieczny etap złości:D Jak mi ktoś raz na odcisk nadepnie to do końca życia dz.wki nienawidzę (mowie o byłych :P). Pretensje? Oczywiście, napisze ale nie wyrzuce kartki a wyśle do takiej łajzdy niech wie jaką jest k.rwą :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-15 14:24:23

Pierwsze to zablokuj go na fejsie, zeby nie patrzec kto mu co lajkuje itp.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-15 12:28:43

kufa powodzenia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-06-15 06:16:56

"Jak w 7 dni zapomnieć o byłym facecie?" Odp: Zamieścić odpowiedni wpis na "Bado", "Sympatii" czy jak to tam teraz się robi, całe tabuny "chętnych" w ciągu godz. gwarantowane.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-15 11:13:12

Badoo? Chyba chcesz napisac na tinderze. Jedyna w miare dobra aplikacja do tego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1