Najbardziej upokarzająca zemsta za zdradę, o jakiej przeczytasz

19 Kwietnia 2018

Zdradzony mężczyzna opisał całą historię w mediach.

zdrada

Zdrada to najgorsza rzecz, jaką możemy zrobić życiowemu partnerowi. Nawet jeżeli po latach uczucia zdążyły przygasnąć, cierpi ego. Już nie wspominając o dzieciach czy wspólnych zobowiązaniach. Zdrada jest działaniem, które wywraca życie do góry nogami.

Zobacz także: Najgorsze typy BYŁYCH DZIEWCZYN. Jeśli Twój facet był z którąś z nich związany - współczujemy

Nie wszyscy potrafią zdobyć się na wybaczenie. Niektórzy planują nawet zemstę, tak bardzo czują się upokorzeni i zranieni. Tę ostatnią opisał portal Reddit. Mężczyzna, który dowiedział się o niewierności żony, postanowił dać jej nauczkę. Przyznajemy, że zrobił to w genialny sposób. Zanim zrealizował plan zemsty, poczekał kilka miesięcy. W tym czasie zbierał dowody.

Żona zdradziła się na wiele sposóbów. Mężczyzna musiałby być ślepcem, aby nie zauważyć pewnych szczegółów. Po pierwsze uśmiechała się, czytając SMS-y i mówiła, że to od jej matki. Potrafiła też wyjść przed 23.00 po mleko, a wrócić o 2.00. Opowiadała, że długo pracuje, ale gdy mąż odwiedził ją w pracy, okazało się, że wyszła kilka godzin temu.

Bohater opowiadania postanowił czekać z odwetem aż do dnia urodzin swojej żony. Szukał dla siebie nowego mieszkania i zbierał dowody dla prawnika. Poza tym urodziny były doskonałą okazją do dokonania najbardziej upokarzającej zemsty, o jakiej do tej pory słyszałyśmy. Kobieta tylko ułatwiła mu zadanie, prosząc, aby tego dnia wyjechał ze znajomymi za miasto...

Zamiast wycieczki mężczyzna zorganizował z premedytacją niespodziankę urodzinową dla swojej lubej. Zaprosił jej krewnych i znajomych. Cała grupa udała się do mieszkania, a potem wkroczyła do sypialni i krzyknęła „Niespodzianka!”. Okazało się, że w środku kobieta uprawiała seks ze swoim kochankiem. „Jej mama upuściła tort, siostra krzyknęła, ojciec zaczął wrzeszczeć, ja udawałem, że jestem w szoku, a jej znajomi zaczęli na nią krzyczeć” – relacjonuje mężczyzna.

Historia zakończyła się rozwodem i upokorzeniem dla kobiety.
 
 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
3.9/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2018-04-20 10:14:56

Było na demotach, kwejku, anonimowych... W wersji polskiej, angielskiej... Zdradzała kobieta, facet... Tort był upuszczany przez mamę, tatę, siostrę, brata... To jest wręcz żałosne, że któryś już raz widzę na tej stronie odgrzebane z czeluści internetu odgrzewane co kilka miesięcy historie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-20 02:22:17

przecież to pasta stara jak internet

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
s4ga
(Ocena: 5)
2018-04-19 18:42:16

Dwa dni temu była ta sama historyjka, tylko to facet zdradzał ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-19 15:17:04

Dla mnie żałosne jest odgrywanie się za zdradę. Zdradził mnie, bolało to fakt ale odwracam się i idę w swoją stronę a nie POKAZUJE całemu Światu jak mnie to boli .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Lil
(Ocena: 5)
2018-04-19 16:41:05

Co Ty gadasz zemsta jeat słodka :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Bajki to są
(Ocena: 2)
2018-04-19 13:48:56

Goła baba na zdjęciu wrzeszczy bo czuje się bezkarna i wymaga terapii zamkniętej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 2)
2018-04-19 11:19:40

czyli baba pozostała bezkarna a facet się namęczył po sadach i na tracenie czasu. Pewnie i tak dostała co najmniej jego majątku. A wystarczy nie mieć stałego związku ż żadną

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-19 08:16:11

To brzmi jak streszczenie odcinka serialu "Zdrady" Z Polsat Cafe.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-19 04:08:15

Ale fejk - autora poniosło. Ostatnio był ten sam artykuł tylko w żeńskiej wersji.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1