Jak sprawdzić, czy on zdradza?

29 Października 2011

Twój partner ma coraz więcej tajemnic? Stał się wobec ciebie opryskliwy i nie chce się kochać?

laleczki woodoo

Mężczyźni zdradzają częściej niż kobiety. Z badań dotyczących życia seksualnego przeprowadzonych przez Mazowieckie Centrum Profilaktyki Uzależnień wynika, że zdradza 34 proc. mężczyzn i 19 proc. kobiet. A co piąty ankietowany przyznał się przynajmniej do jednej zdrady małżeńskiej. Jaka może być tego przyczyna? – Powszechnie uważa się, że ludzie dopuszczają się zdrady w pierwszym rzędzie z przyczyn seksualnych. Jest to jednak półprawda. Znacznie ważniejszą rolę odgrywają inne czynniki, takie jak znudzenie małżeństwem, pragnienie odzyskania młodości, otwarta wrogość w stosunku do partnera, dążenie do kosmicznego spełnienia, zakochanie się w innej osobie, a także pragnienie ucieczki przed wewnętrznym niepokojem psychicznym – wymienia psycholog Michael Anthony Corey, autor bestsellerowej książki „Dlaczego mężczyźni zdradzają”.

Ślady zdradzającego

Być może któryś z tych powodów sprawił, że twój partner postanowił zbliżyć się do innej kobiety. Co jeszcze może być dla ciebie niepokojące? Zanim wydasz osąd i oskarżysz partnera o niewierność, dokładnie mu się przyjrzyj. Typowe oznaki wiarołomstwa w związku to brak rozmów – nawet dotyczących najprostszych, codziennych czynności, czułości, troski, odpowiedzialności za drugiego człowieka, wsparcia. Dwie związane dotąd osoby tracą ze sobą kontakt, pojawia się pustka, niepewność, napięcie. Poza tym, jeśli jako kobieta czujesz, że coś się w twoim związku zmieniło, to z dużym prawdopodobieństwem... masz rację. Charakterystyczne jest również unikanie zbliżeń, pocałunków i seksu. Do tego mogą dojść bardziej oczywiste i demaskujące niewiernego partnera symptomy – ukradkowe rozmowy z „kolegą z pracy”, częste nadgodziny i delegacje, zapach obcych perfum na jego koszuli itp. Typowa jest również agresja oraz awantura na twoje pytanie, czy ma kogoś na boku. Skorzystaj z wiedzy specjalisty i przekonaj się, jak wytropić zdradę.

Reakcja na niewierność

Jeśli jesteś prawie pewna, że twój partner nie jest ci wierny, możesz albo przemilczeć całą sprawę i udać, że nic się nie dzieje. Albo zaryzykować i spróbować odkryć całą prawdę (najlepiej zmusić do szczerości mężczyznę). Jeśli pytasz, jak żyć po zdradzie, odpowiadamy: schemat przechodzenia przez koszmar w obu przypadkach będzie taki sam. – Większość małżeństw reaguje w podobny sposób na zdradę. Gdy kobieta odkrywa, że partner nie był jej wierny, przechodzi zwykle przez serię dających się przewidzieć reakcji emocjonalnych – twierdzi Michael Anthony Corey w swoim poradniku. Najpierw jest to zazwyczaj niedowierzanie i próba odrzucenia niewygodnej prawdy, jednak te wstępne reakcje zostają na ogół szybko zastąpione przez wściekłość połączoną z okresami bólu i ekstremalnej depresji. – Wtedy nawet najlepszy związek wkracza w okres, gdy uprzednia intymność zostaje zastąpiona głębokim niedowierzaniem i cynizmem uczuciowym – tłumaczy Michael Anthony Corey. Niektóre związki są w stanie to przetrwać i potrafią nawet odzyskać większość utraconego bezpieczeństwa. Inne jednak się rozpadają.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (49)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

galerianka
(Ocena: 5)
2018-03-18 16:24:03

Witam. Że swoim narzeczonym jesteśmy 7 lat. Ogólnie jest ok, aczkolwiek w sprawach lozkowych ostatnio nijak, raz w tygodniu w niedzielę. W tygodniu praca i jest zmęczony, nie mówi że kocha, nie komplementuje. Jestem ładna, zgrabna, zadbana dziewczyna. Podobam się facetom. Do sedna. 2 lata temu poznaliśmy małżeństwo trochę od nas starsze i zaczęliśmy razem częściej imprezowac. Tydzien temu o mało nie doszło do seksu między mną i tym znajomym. Było całowanie, rozbieranie, dotykania, placówka. Ja ciągle mówiłam żeby przestał, że nie możemy tego zrobić itd. Już miał we mnie wchodzić ale stanowczo zabronilam i do seksu nie doszło. Podczas tego mój narzeczony i jego żona już spali mieliśmy wynajęty domek i tam zostaliśmy by na drugi dzień posprzątać i oddać klucze a wszyscy znajomi pojechali do domu . Wczoraj znów się widzieliśmy byliśmy w klubie tanecznym i wyszłam na papierosa on za chwilę za mną i siedzieliśmy pod parasolani na ławce i zaczęliśmy rozmawiać. Powiedział mi że nie może przestać myśleć że jak mnie widzi serce mi wali i że żałuję że się wtedy wycofałam no i znowu zaczęliśmy się całować tzn on mnie zaczął całować a ja nie protestowalam. Nasi partnerzy nie palą temu wyszliśmy sami. Bardzo mi się podoba i nie wiem co z tym zrobić. Jest wielka chemia między nami. Oceńcie to z boju i doradzcie coś. Dyskusja https://galerianka24.pl/czy-to-juz-zdrada/ [18+] Randki z Milfami - PL https://leadn.pl/puri/wqYQ1N0ZM2Ogb7apdlme/b4qqcwu/?parametr= [18+] Flirt PL - Portal Randkowy dla Dorosłych https://leadn.pl/puri/kr25YPnRyGYObLB3XxVz/b4qqcwu/?parametr=

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
aneta
(Ocena: 5)
2017-11-24 13:29:36

Ja miałam problemy z zaufaniem do swojego faceta. On zawsze mi mówił, że nie mam się o co martwić itp. Nie wierzyłam mu, czułam się jak wariatka, wciąż go podejrzewałam. Byłam już zdesperowana, nie wiedziałam co zrobić. W końcu zadzwoniłam do wróżki. Szczerze mówiąc to sama myślałam, że niewiele to pomoże. Jednak ona mi wszystko powiedziała! Doradziła jak, gdzie, i kiedy go przyłapać, no i się udało! Wszystko było tak jak powiedziała, bydlak jeszcze próbował mi wszystko "wyjaśnić"... A ta dziw** jeszcze miała uśmieszek na twarzy! To było okropne, ale cieszę się, że skorzystałam z wróżki, bo inaczej pewnie wciąż bym była z tym sk**** co mnie zdradzał i wariatkę ze mnie robił!!! Jeśli ktoś chce wiedzieć to była to wróżka pod numerem 708777127 i potem trzeba wpisać wewnętrzny 525, bo inaczej to chyba połączy z kimś innym. Nie pamiętam ile płaciłam za połączenie, ale mówią na początku rozmowy. Tragedii z ceną nie było, jedyna tragedia to mój były cham i dzi*karz

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Maria35
(Ocena: 5)
2017-03-10 15:08:40

Kochane polecam wam sprawdzić SMSy waszego partnera. Łatwo, szybko i przyjemnie, przez internet. Ja to robię regularnie i mam pewność, że jest mi wierny. SMSy odczytacie na tej stronie: https://www.szpiegsms.tk Nigdy mnie nie zawiodła! Polecam!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Piętaszek
(Ocena: 5)
2017-01-26 23:40:28

Czy ja wiem, czy można to tak po prostu sprawdzić? Moja siostra się starała, niestety - sama nie dała rady. Skończyło się na pani Skrzypek, detektywie, i dopiero ona skutecznie nakryła jej męża na goracym uczynku...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
milenaa
(Ocena: 5)
2016-09-29 20:28:34

ten program zawsze pokaże prawdę - mała uwaga ! nie instalujcie jeżeli nie jesteście przekonani- bo owa prawda potrafi być dużo gorsza niż myślicie http://8x1.pl/r/F1rszpieg

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
MagdaLena
(Ocena: 5)
2016-03-09 15:33:22

re: Jak sprawdzić, czy on zdradza?

U mnie to sprawdziło się najlepiej. Analiza telefonu i macie sprawe jasną. businessempire.pl/informatyka-sledcza-pomocna-przy-ustalaniu-zdrady/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kasia
(Ocena: 3)
2016-02-06 13:42:54

re: Jak sprawdzić, czy on zdradza?

Chcesz łatwo i szybko zlokalizować swój telefon? A może bliskiej Ci osoby? Zajrzyj tutaj: odszukajtelefon.pl Na stronie znajduje się najlepszy obecnie lokalizator telefonu który jednocześnie jest bardzo prosty w obsłudze. Dodatkowo jest znajdziesz tu takie narzędzia jak zmniana koloru FB, szpiegowanie telefonu i inne bardzo ciekawe programy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-12-03 19:23:22

re: Jak sprawdzić, czy on zdradza?

Jeżeli naprawdę było się zakochanym, to nie można tego zapomnieć ot tak. Jedynie czas może pomóc, choć i to nie zawsze. Byłam ze swoim chłopakiem ponad 4 lata więc coś o tym wiem. Było wspaniale, miałam dla kogo żyć, starac się, wracać do domu. Rozstanie przezywałam straszliwie, szukając wszelkich sposobów na Jego powrót. No i i udało się. Wszystko dzięki urokowi miłosnemu ze strony urok-milosny.pl , po 3 miesiącach oczekiwania i huśtawki nastrojów, mój misiek znowu jest mój: )

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Asiax29
(Ocena: 5)
2015-11-01 17:04:05

re: Jak sprawdzić, czy on zdradza?

Ja rów­nież mia­łam pro­blem ze swoim face­tem, nie byłam pewna czy jest mi w pełni wierny. Wtedy zna­joma pole­ciła mi stronę do szpie­go­wa­nia smsów, któ­rej sama uży­wała. Ta strona to: sprawny.pl/szpiegujsms Skorzystałam i nie żałuję. Dzięki niej może­cie dosłow­nie w 5 minut mieć na swoim kom­pu­te­rze wszyst­kie SMSy swo­jego faceta, zarówno te wysłane jak i ode­brane. Serdecznie pole­cam wszyst­kim, któ­rzy nie są pewni :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-09-24 19:51:59

re: Jak sprawdzić, czy on zdradza?

W sprawach miłosnych i nie tylko konsultuje się z Paulusem (wrozbitapaulus.pl) , pisze on całą prawdę, wszystko co przewidywał w moich sprawach się potem ziściło.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz