Jak się zachować, gdy podrywa Cię chłopak przyjaciółki?

11 Października 2014

Poznaj kilka rad, które pomogą ci pozbyć się natrętnego chłopaka swojej przyjaciółki i tym samym skutecznie odrzucić jego zaloty!

love

Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się, aby podrywał cię mężczyzna twojej przyjaciółki? Jeśli nie, to masz dużo szczęścia, ponieważ to doświadczenie zdecydowanie nie należy do najprzyjemniejszych. Po pierwsze, nie wiadomo, jak się zachować. Po drugie, zaczynasz wtedy zastanawiać się, czy powinnaś powiedzieć o tym swojej koleżance czy może zachować tę wiedzę dla siebie? I co, jeśli on zrobi to po raz kolejny?

Nawet jeśli do tej pory nigdy nie znalazłaś się w takiej sytuacji, warto być przygotowaną.

1. Nie okazuj zainteresowania

Sam fakt, że facet twojej przyjaciółki interesuje się kimś poza nią, jest już wystarczająco nieuczciwy. Jeśli on okazuje specjalne względy właśnie tobie, musisz zrobić wszystko, aby zachować się w porządku wobec koleżanki. Nawet jeśli on będzie się bardzo starał, powinnaś pozostać obojętna na jego zaczepki. 

 

 

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2014-10-13 13:27:59

re: Jak się zachować, gdy podrywa Cię chłopak przyjaciółki?

Miłość jest ślepa i nawet największa przyjaźń może się rozwalić przez faceta. Teraz już nie robię tego błędu i nie mówię o tym, chociaż facet mojej przyjaciółki robi mi dziwne aluzje, gdy jesteśmy sam na sam. Ona i tak by w to nie uwierzyła. Kobitki już tak mają. Ograniczyłam więc kontakt do minimum, innego wyjścia nie widzę ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
xoxo
(Ocena: 3)
2014-10-12 11:27:19

re: Jak się zachować, gdy podrywa Cię chłopak przyjaciółki?

chuck i blair!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1