7 pytań dotyczących finansów, które powinnaś zadać facetowi

16 Lutego 2017

Dowiedz się, jaka przyszłość Cię z nim czeka...

finanse

Chociaż w związku liczą się przede wszystkim uczucia, podobne poglądy oraz wizja przyszłości, nie powinnyśmy zapominać o kwestiach praktycznych. Mogą być one przyczyną późniejszych konfliktów. Dlatego tak ważny jest „wywiad” oraz obserwacja domu rodzinnego mężczyzny. Dobrze jest zwracać uwagę nawet na takie szczegóły, jak podział obowiązków domowych. To dla faceta wzorzec, który zapewne zechce zastosować, zakładając swoją własną rodzinę.

Kolejną sprawą są kwestie finansowe. One również często przyczyniają się do kłótni pomiędzy partnerami. Chodzi m. in. o podział wydatków, oszczędności oraz cele, na które przeznaczycie pieniądze. Portal cosmopolitan.com wyróżnił najważniejsze pytania, które warto zadawać facetowi, zanim zdecydujemy się na zalegalizowanie związku.

Jeżeli chcesz, aby Wasza relacja była oparta na wzajemnym zaufaniu oraz większej świadomości co do wzajemnych priorytetów, przeczytaj ten artykuł.

Zobacz także: BEZ TAJEMNIC: Co rodzinny dom mówi o Twoim partnerze?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-17 00:29:28

Dno...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2017-02-16 13:58:29

Anka

nie no bzdura jakaś. Ciekawe co by było, gdyby facet swojej kobiecie zadał takie pytania. Każdy może żałować jakiegoś wydatku. Co , nie macie w szafie sukienki czy bluzki, której nigdy nie założyłyscie? Spodni, które są za małe, bo kupiłyście z nadzieją, że schudniecie? W pewnym wieku rodzice pomagają finansowo i jest to ok, np jak płacą za akademik. Inne rzeczy wychodzą "w praniu" czyli po kilku, kilkunastu miesiącach w związku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
inferno
(Ocena: 5)
2017-02-17 07:19:23

kupowanie za malej sukienki z nadzieją, że się schudnie? WTF xD to trzeba mieć naprawdę nasrane we łbie.. no, ale.. grubasy takie są ;d

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1